Strona 58 z 356
Pokaż wyniki od 571 do 580 z 3555

Kwietniówki 2017

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    Czy Wy też macie ochotę na coś, ale same nie wiecie na co? :P
    Byłam w sklepie po pomidory w puszce i tak stanęłam na środku sklepu, zaczęłam głaskać się po brzuchu i myśleć, co bym zjadła( wiem, że na bank coś słodkiego) ciastko, batona, może lody albo jakiś słodki napój? Wzięłam rogala maślanego i te pomidory podchodze do kasy i widzę snicersa, o toto, zjadłam 3 gryzami :P
    Ciekawe czy to prawda, że słodkie to na dziewczynke. Dawno tak nie miałam ochoty na słodkości, zawsze przed okresem była to pizza, hamburger kebab, coś tłustego i słonego.
    Dzisiaj znowu wizyta u lekarza, ciekawe czy już potwierdzi, wg kalendarza to 5tc+3. USG będę miała 7-8 tc. Jak "tam" zajrzy to powie coś już? Bo tydzień temu zajrzał i nic nie widział :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja wróciłam do domciu po 4 godzinach latania pp mieście i załatwianiu spraw. m.in testy alergiczne Gabrysi - i wyszła trawa tak też się domyślałam...

Teraz pewnie pacniemy się do łóżka spać
    Jak wróci Tata obiecał Nam naleśniki ♡ robi najlepsze w domu
    A jak Gaba nie będzie chciała spać to obejrzy jakąś bajkę a ja się obok zdrzemnę - dobrze ze mam taki Skarb grzeczny w domu

Stokrotka czekam na wynik bety!
    Pisz jeśli tylko czujesz ze tego potrzebujesz!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja jem wszystko.
    O ile "coś" w ogóle mam chęć zjeść.
    Nie ma jakiegoś typowego kierunku.

Ale od pewnych zapachów mnie odrzuca
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ja tez za wizyte place 150zl i mam wszystko w cenie.. Usg.. Zdjecia.. Badanie..
    Strokrotka trzymaj sie!

Stokrotka bądź dobrej myśli, ja wiem że to nie jest proste ale bedzie dobrze.
    Ja często mam tak że coś bym zjadła ale nie wiem co, nawet jak nie byłam w ciązy to tak miałam. Z Julką ciągle miałam ochotę na słodkie później się bałam że chyba przesadzam ze słodyczami i będe miała cukrzyce ale było ok.
    Ja nie pamiętam ile płaciłam za wizyte chyba też 150zł i miałam badanie, usg i baranie piersi w cenie. Wolę chodzić prywatnie bo wiem że na każdej wizycie mam USG.
    Dzisiaj się wybieram do ginekologa na 19 pewnie przyjmie mnie dopiero po 20.30 bo zawsze ma poślizg ale wiadomo trzeba czekać w kolejce. Wiem że serduszka jeszcze nie będzie ale będę trochę spokojniejsza.

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Ja chodzę na NFZ i też mam na każdej wizycie usg plus zdjęcie w 3d do domu Przynajmniej tak było jak byłam w ciąży z synkiem i nie sądzę by teraz było inaczej. Ale ja mam na prawdę cudowną lekarkę

Member
    cajafuerte

O mnie
    Staram się o ciążę
    No to mam dylemat. Kiedy powiedzieć pracodawcy o ciąży? U nas wysyłają na l4, pisałam wcześniej. Muszą mieć czas na znalezienie osoby na zastępstwo. Nie wiem jak to zrobić, czy potrzebuję zaświadczenia o ciąży czy jak? USG mam 20.09 dopiero wtedy będę wiedziała na 100%. Nie wiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    a mam pytanie czemu nie widac mojego suwaczka? wpisalam adres w sygnature i tam mi sie pojawia a jak zapisuje to psize nieprawidlowy dre...
    moj maz spi a Lukasz u babci
    niedlugo szkola to sie skonczy
    ja nadal niedomagam a jutro mam isc do pracy

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    teraz widac suwaczek

Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    z suwaczka wychodzi 7 tydzien a z moich wyliczen 8 i 2 dni... hm.. zobaczymy w pt co lekarz powie....
    ja obecnie mam ochote na fast food normalnie tego nie jem ale dzis zamowilam naggetsy i frytki...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów