Strona 579 z 1005
Pokaż wyniki od 5,781 do 5,790 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja mam termin na 30 kwietnia. Ale ze wzgledu na cukrzyce ciążowa moze byc wcześniej. Zobaczymy co lekarz wymysli. Tak szczerze powiedziawszy wole urodzic tydzień wczesniej i na weekend majowy wyjsc do domu. No ale zobaczymy.

U nas troche sniegu popadalo moze na sanki pojdziemy, mamy gorke blisko. Moze dam jakos rade sama z Maja.

U nas lazanki na obiad,mama mi dala Dietetyczne dla mnie

2. dzieckozakupy.pl
    Wiadomo że z małymi dziećmi będziemy tutaj rzadziej zaglądać także trzymam was za słowo że będziecie pisać.
    Yza trzymam kciuki.
    fajny pomysł z tą listą prezentów, niesety podejrzewam że u mnie w rodzinie nie przejdzie bo i tak każdy kupi co uważa. A mata z pałąkami by się przydała bo Julka nie miała, musze pogadać z przyszłą chrzestną.
    Co do kolejek w sklepach to sie nie wypowiadam bo to jest jakaś masakra. W tesco ostatnio pan nie chciał mnie przepuścić bo przecież jestem z mężem to mogę stać, no szczyt bezczelności. a on miał pół wózka piwa i innych drobiazgów. A kasjerka nawet nie zareagowała.
    Co do kolejek u lekarza to dzisiaj będzie walka do mojej ginekolog bo z 2 terminów będą pacjentki na te same godziny a ile przyjdzie jeszcze wcześniej to uż nie liczę także ja już o 13 idę w kolejkę żeby wejść MOZE przed 16. Bo według kolejności powinnam wchodzić jako pierwsza lub druga no ale niesetny nie każdy przestrzega umówionych godzin.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Tez sie spotkalam z tym,ze nie chca przepuszczac ciężarnych. Pare razy sama sie upomnialam, by mnie przepuscili, nikt nie mial nic przeciwko, glupio mi bylo ale zima jest najgorsza. Dosyc cieplo ubrana w sklepie cieplo i stoj tak. W piekarni pani mnie przepuscila ostatnio. Milo mi bylo.

I jedna sytuacja. Pani podchodzi do mnie i mowi czy ja przepuszcze bo duza kolejka a ona w ciazy. Powiedzialam ze ja tez w ciazy i stoje i dodalam,ze moze za mna stanac jak inni nie maja nic przeciwko. Zrobila dziwna mine.

Pamiętam w 1 ciazy juz bylam w terminie na zakupach,upal jak cholera. Ludzi masa. Jedni udawali ze mnie nie widza,inni z politowaniem patrzyli. I jedna staruszka mnie przepuscila akurat ona miala byc obslugiwana. Na glos powiedziala zebym podeszla bo nikt inny mnie nie przepusci, ludzie teraz nie maja kultury. Wiecie co tak glupio mi bylo. Kasjerka mnie zawolala,a staruszka klepala po ramieniu ze tak trzeba. Az lzy mi polecialy. Nigdy chyba tego nie zapomne. Teraz staram sie unikac duzych zakupow i wysylam meza.

I jeszcze mi sie przypomnialo. W tesco byla kasa z pierwszenstwem ale stalam w innej obok tej. I siostra mowi patrz kasa dla Ciebie. Wszyscy klienci spojrzeli i juz widzialam w ich oczach nie podchodz tu. Powiedzialam dosyc glosno, ze daruje sobie, bo by wzrokiem mnie zjedli jakbym podeszla.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja raz w pepco stałam w mega kolejce przed świetami i jedna dziewczyna mówi żebym podeszła bez kolejki bo w ciąży jestem. Nie czułam się jakoś fatalnie wiec podziękowałam i machnęłam ręką. I ta dziewczyna wtedy poszła do kasy i powiedziała, że tam z tyłu jest kobieta w ciąży i kasjerki mnie przywołały. Szok

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Też jestem ciekawa . Zostałaś ostatecznie u Joanny Wilk?
    Tak, dobre opinie ma i wróciło dofinansowanie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Nie wiem od czego to zależy, że jedni przepuszczają w kolejce, inni nie. I te teksty, że ciąża to nie choroba, i że kiedyś to nikt nie narzekał, a teraz ciężarne to takie słabe :/ eh...
    Ja na zakupy nie chodzę, J wszystko ogarnia.

Brzuch mnie dziś boli, czuję takie ciepło na dole. Wczoraj mało odpoczywałam i może przez to.

Zastanawiam się cały czas nad upominkiem dla Uli od Lucynki.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza mam nadzieję, że wizyta pomoże. Trzymam kciuki

Palina na pewno po porodzie czasu będzie mniej, ale myślę, że będziemy tu zaglądać po wsparcie, porady i ogólnie. Ja na pewno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    W poprzedniej ciąży składałam na początku 9 miesiąca ciąży jakiś wniosek w urzędzie i była mega kolejka po pół godziny stania bo nikt oczywiście nie przepuścił. Pani w okienku jak mnie zobaczyła to poprosiła abym przyszła. Oczywiście wszyscy wielkie oczy...

Kurczę dziewczyny znów wróciły problemy z lewym biodrem. W nocy jak wstaję na siusiu to czasami taki ból mi wchodzi że nie mogę na tą nogę stanąć. Po tamtej ciąży zaczęło mi to dokuczać. Ale wtedy Paweł miał prawie ponad rok a teraz już w ciąży mi dokucza. Boję się jak ja do córci będę w nocy wstawać...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MegW Zobacz posta
    W poprzedniej ciąży składałam na początku 9 miesiąca ciąży jakiś wniosek w urzędzie i była mega kolejka po pół godziny stania bo nikt oczywiście nie przepuścił. Pani w okienku jak mnie zobaczyła to poprosiła abym przyszła. Oczywiście wszyscy wielkie oczy...

Kurczę dziewczyny znów wróciły problemy z lewym biodrem. W nocy jak wstaję na siusiu to czasami taki ból mi wchodzi że nie mogę na tą nogę stanąć. Po tamtej ciąży zaczęło mi to dokuczać. Ale wtedy Paweł miał prawie ponad rok a teraz już w ciąży mi dokucza. Boję się jak ja do córci będę w nocy wstawać...
    A jaki problem masz z biodrem?

Bo powiem szczerze, że ja już rozpatruję medycynę niekonwencjonalną i po porodzie chyba pojadę na akupunkturę :/
    Chodzę jak starsza pani, podpieram się mebli i ścian by gdzieś dojść.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, polecacie pościel jakiejś konkretnej firmy? Pościel na normalny, duży rozmiar.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów