Strona 578 z 1005
Pokaż wyniki od 5,771 do 5,780 z 10047

Kwietniówki 2017

Też wyniki robię w tym tygodniu... wizyta w piątek.
    Obiad mam od Babci więc z głowy ...

Okrąglinka, a u Ciebie ok? bo Ty w sumie chyba zawsze rano się pojawiasz...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Czesc.. Ciezka noc u mnie i czuje sie strasznie nie wyspana :/
    Ja dziś to przespałam 4 godziny może, nie więcej. Idzie się wykończyć .

Współczuję Wam z tą bezsennością... mi to na szczęście nie dokucza, ani teraz ani w poprzedniej ciąży... owszem budzę się, ale za chwilę zasypiam... gorzej mam w dzień, bo jednak dużo musze już odpoczywać .... spojenie i kręgosłup daje w kość :/

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Wieczorem pierwsze zajęcia w szkole rodzenia- jestem ciekawa jak to będzie.
    Też jestem ciekawa . Zostałaś ostatecznie u Joanny Wilk?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć
    Już po wizycie u endo, opóźnienie było 40 minut bo dr przyszedł tak późno. Naczekałam się strasznie, a do tego w przychodni, w której pełno kaszlących, chorych i w ogóle zasmarkanych. Pacjenci oczywiście udawali, że nie widzą, że jestem w ciąży, ale nie ma siły walczyć z ignorancją.
    Najważniejsze, że wyniki dobre.

My zawieźliśmy rzeczy do prasowania mamie. Na razie mam naszykowane w rozmiarze 56 - 62. Większych nie wyjmowałam nawet, na bieżąco będę przeglądać.

Dziewczyny, odstawiłam leki!!! Trzymajcie kciuki bym wytrwała jeszcze te kilka tygodni!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Yza, to trzymamy kciuki ...
    Tak ludzka ignorancja nie zna granic... nie jestem typem, który wykorzystuje swój stan... ale na poczcie zdarzało mi się zwrócić uwagę i poprosić o obsługę wcześniej...ale najbardziej wkurzają mnie "kasy pierwszeństwa" gdzie NIKT (ani klienci ani personel) tego nie uwzględnia... ja się pytam więc po jaką cholerę są takie kasy?

a co do ludzi w kolejce u lekarza - poziom agresji jest ogromny doświadczyłam tego kiedyś... miałam staż w poradni, przyszłam przed lekarką z którą miałam pracować... ale i tak byłam 3 czy 4 "w kolejce" ... usiadłam sobie i czekałam... no lekarka przyszła, wstałam i weszłam... wiecie co się obydwie nasłuchałyśmy przez drzwi????? coś strasznego... ale ... mina szanownych pań była bezcenna kiedy wchodziły do gabinetu, a ja już stałam jako lekarz... lekarka nie darowała sobie aby zwrócić uwagę... ehh...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Cześć
    Pacjenci oczywiście udawali, że nie widzą, że jestem w ciąży, ale nie ma siły walczyć z ignorancją.
    Ja ostatnio po pobraniu krwi, na głodnego stałam te kilka minut żeby pouciskać miejsce wkłucia. W poczekalni nikt nie ustąpił miejsca siedzącego. Nawet mlodzi ludzie .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta

Dziewczyny, odstawiłam leki!!! Trzymajcie kciuki bym wytrwała jeszcze te kilka tygodni!!!
    Trzymamy, trzymamy. Będzie dobrze!!

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Kurcze odebrałam wyniki i w moczu mam bilirbuinę i ciała ketonowe te drugie od cukrzycy ale to pierwsze mnie martwi... na szczęście w środę mam wizytę.

A co do przepuszczania w kolejkach ciężarnych... to masakra... Ostatnio u diabetologa na drzwiach była kartka że kobiety w ciąży wchodzą bez kolejki...
    Jeden pan mi zwrócił uwagę że teraz ja bez kolejki powinnam wchodzić. Ale taka starsza babka myślałam żę w drzwiach stanie żeby mnie nie wpuścić bo teraz ona wchodziła. I już nie chciało mi się z nią kłócić.

A Pawcio na wycieczce z przedszkola. Mają iść na jakiś teatrzyk a potem do sali zabaw. Więc coś czuję że wieczorem szybko padnie... A ja razem z nim... bo mąż do pracy jechał i wstał o 3 rano więc pobudka a potem zasnąć nie mogłam...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzięki dziewczyny
    Odpoczynek, leżenie na 100% od teraz.

Teście dziś przychodzą do Uli, pierwszy raz zostaną z nią sami od X czasu, nie wiem nawet ile czasu minęło.
    My idziemy do naszego psychologa. Dużo w głowie ostatnio mam, nerwowa jestem i czuję bezradność w pewnych kwestiach. J mnie namówił byśmy poszli. W rodzinie nikt nie wie, że chodzimy do terapeuty - chyba by nie zrozumieli.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów