Strona 577 z 1006
Pokaż wyniki od 5,761 do 5,770 z 10052

Kwietniówki 2017

Uuu... a cóż to dzisiaj tak cichutko? piję kawkę i nie mam co czytać

2. dzieckozakupy.pl
    Boże dziewczyny tylko zostało wam 6 tygodni? mi AZ 11 tygodni Boję się że zostanę tu sama na koniec kwietnia.
    Dzisiaj wizyta, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Byłam w labo zawieź mocz kurde ale ślisko maskara, wydaję mi się że wyjdzie mi źle mocz bo nawet tak wizualnie nie był jakiś super.
    Wczoraj namówiłam męża żeby jechać do Zoo do Wrocławia tzn chodziło nam o oceanarium, powiem wam że przereklamowane to jest. Na Julce też nie zrobiło to jakiegoś wrażenia.
    Koszyk w gemini już pełny zamówinie za 350zł jakoś tak sie nazbierało bo jeszcze mama chciała witaminy także dzisiaj składam zamówienie.

palina nie bój nic u mnie termin na 20 kwietnia więc jeszcze ponad 10 tygodni

Zamówiliśmy łóżeczko z woodies - już przyszło - na pierwszy rzut oka wygląda solidnie zobaczymy jak po złożeniu materace od nich mnie nie przekonały więc jeszcze muszę materacyk wybrać i zamówić

Dziś/jutro ma być paczucha z apteki

No i czekam na wyniki morfologii - mają być koło 13. Ciekawa jestem czy witaminy pomogły. Jutro wizyta

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Dziękuję wszystkich gratulacji :* Obudziłam się dzisiaj z takim poczuciem szczęścia, że nie muszę już wstać, zjeść śniadania i siadać do książek

Co do tych ciepłych ubranek, może nie dużo, ale na wszelki wypadek lepiej mieć z jedną, dwie sztuki jakichś kombinezonów, jakby pogoda się okazała niesprzyjająca, wtedy można dokupić na szybko

Sysia, tak się wydaje, że dużo czasu, ale pomyśl, że dopiero co wkraczałyśmy w drugi, za chwilę trzeci trymestr, nie ma co, czas niestety leci

Catti, jeśli o tej godzinie cichutko, to może w końcu bezsenność opuszcza

Palina, myślę, że żadna z nas raczej nie opuści forum po porodzie, więc sama nie zostaniesz na mnie to oceanarium też nie zrobiło wrażenia, ale w sumie ja nie lubię wszelkiego rodzaju zoo, czy innych takich, skupisko zwierząt i śmierdzi, ot co, taka ze mnie miłośniczka przyrody

Co do tej maty to wpadłam na "chytry" pomysł, żeby ją dorzucić do listy prezentów na chrzest (w końcu i tak przed czerwcem nie będzie potrzebna, bo z tego co wiem można jej używać od 2 czy 3 miesiąca), a nas ominie jakiś wydatek

O właśnie, ja nie gratulowałam Ala znam tą wielką ulgę
    Czekam na kolejny taki moment w moim życiu

Tak, u mnie też mata to będzie raczej na liście prezentowej... ...

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    Mnie coś kicha i smarka od wczoraj :/ ale trzymam się, nie choruje (tak to co zime przynajmniej jestem ze 3 razy na antybiotyku, a to angina albo zapalenoe węzłów chłonnych). Wiem, że nie mogę być chora. Wczoraj mąż miał wychodne a ja zabrałam mame do restauracji. Kolacja pyszna ! I później deser. Taka drobnostka a poprawiła humor. Teraz się musze zebrać i jechać do Krakowa do szpitala. Jestem tam pod stałą opieką lekarki ze względu na chorobe krwi. Do Krk mam z 1h jazdy więc biore do auta kocyk, herbatke i coś do czytania. Mąż ma urlop, więc mam nadzieje że w tym tyg skończymy pokoik i całe generalne porządki.

Miłego dnia

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    U mnie też za oknem szaro, już nie mogę się doczekać wiosny i tego cudownego zapachu, kiedy wszystko rozkwita

Ja już wyprawkę ubraniową ogarnęłam w weekend szwagierka przyniosła jeszcze pudło sukienek ale na szczęście w rozmiarze 98 i wzwyż.
    Przepiore dziś i do worków próżniowych, niech czekają aż mała urośnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry,

ja dziś rano pomknęłam na badania krwi. Ciekawe jak moja morfologia.

Widzę, że tez robicie listy prezentowe . Ja też sobie zrobiłam listę prezentów, które Julek chciałby dostać . Zamierzam ją rozdystrybuować jeszcze przed narodzinami po pierwsze żeby oszczędzić rodzinie wymyślania prezentu, po drugie żeby nie dostać niepotrzebnych gadżetów. Nie liczę, że wszystko się zrealizuje, ale może chociaż coś

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A dziś rano mówię do mojego Niemęża: coś mnie dziwnie podbrzusze boli. Odpowiedział śmiertelnie poważnie, bez cienia żartu: "Ej! Mnie też!"

No uspokoił mnie :P

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc.. Ciezka noc u mnie i czuje sie strasznie nie wyspana :/
    Musze tez w tym tyg zrobic wyniki .. Ale wizyte mam dopiero 14 w walentynki

Nie chce mi sie nic len totalny brrrr :/
    Dzis krupnik na obiad tak na szybko ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów