Strona 576 z 1006
Pokaż wyniki od 5,751 do 5,760 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ala, super, że sesja zakończona teraz to tylko odpoczynek i szykowanko

Sysiasia, szybko minie kolejny tydzień, nim się obejrzysz, zaraz mąż będzie w domu.
    A zakupy na gemini są właśnie fajne, bo wszystko można na spokojnie w domu zrobić, przemyśleć, zrobić sobie listę, porównać co i jak.

Dziewczyny, nawet nie mówicie o tym ile zostało do porodu. Moja Ula liczy tygodnie bo zakładając, że rozwiązanie będzie w 37tygodniu, to zostało nam 6 tygodni. J jest przerażony, Ula nie może się doczekać i tylko czeka na kolejny piątek by tygodni było mniej, a ja ...czuję się taka nieprzygotowana.

Byliśmy w kinie na "Baletnicy" - cudowna bajka. Oczywiście łzy musiały być, ale to u mnie normalne teraz Ula cały czas tańczy jak Prima Balerina, robi piruety, staje na paluszkami. Ta bajka zrobiła na niej większe wrażenie, niż samo "Jezioro Łabędzie"
    Później urodziny chrześniaka ale się objadłam dzieciaki super się bawiły, aż rozstać się nie mogły bo nie skończyły budować statku kosmicznego Lego ze Star Wars.
    No i sier zważyłam u rodziców, 3 kg na plusie przez 3 tygodnie. Sama nie wiem czy dużo bo brzuch to zrobił mi się jak bęben Rolling Stones - słowa mojego J
    Wagę pożyczyliśmy by zważyć nasze koty - też przytyły sierściuchy hehe a ja się dziwię, że mi ciężko jak mnie śpią

Jutro od rana endokrynolog badania mam dobre, ale na wizytę trzeba iść

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Wow niektore z Nas naprawde maja blisko rozwiazanie Co to jest 6 tygodni

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Catti, faktycznie fajna ta mata
    My mieliśmy Fisher Price, Rain Forest i była rewelacyjna, duża, że dziecko swobodnie mogło się na niej bawić, przekręcać z brzuszka na plecy i odwrotnie. Lucynce planujemy kupić matę na Dzień Dziecka tak mw. Jeszcze nie myślałam jaką, ale ta Twoja jest warta rozważenia

Co do stroju dla Maluszka - ja stawiam na normalne ciuchy, a zmianę garderoby wierzchniej, tzn.kombinezony. Pod kombinezonem normalnie body i pajac na przykład i na to kombinezon, grubszy lub cieńszy, plus kocyk ewntualnie i osłonka na wózek. I tyle.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Wow niektore z Nas naprawde maja blisko rozwiazanie Co to jest 6 tygodni
    J się śniadaniem dziś zakrztusił jak Ula zaczęło wyliczać ile zostało

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    He he no nie dziwie sie
    Za to moj R sie zdziwil po usg ze to juz takie duze bobo Mowil Robak sie wierci :P Teraz juz robakiem nie jest he he

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    He he no nie dziwie sie
    Za to moj R sie zdziwil po usg ze to juz takie duze bobo Mowil Robak sie wierci :P Teraz juz robakiem nie jest he he
    Na szczęście takich robaków nie ma bo tego bym nie przeżyła chyba

Teraz to głównie Maluchy nabierają masy bo długie to już są, a teraz czas na tłuszczyk

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sprawdziłam właśnie referencyjność mojego szpitala i Matki Polki, to tak się spodziewałam - Instytut ma III czyli najwyższy stopień, a "mój" szpital II.
    Chyba nie jest najgorzej, co?
    Jednak referencyjność nie jest przyznawana na "piękne oczy", tylko sprzęt musi być dostosowany do określonego standardu!?

Bo ja cały czas nie wiem, gdzie mam rodzić

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ala gratuluję wolności od szkoły i rozpoczęcia na dobre projektu MAMA

U nas weekend znów szybko minął.
    Jutro usg w luxmed,zobaczymy ile Jula podrosła przez 10dni. Wieczorem pierwsze zajęcia w szkole rodzenia- jestem ciekawa jak to będzie.

Szukałam teraz fotografów do sesji brzuszkowej i Julkowej. Mam kilka typów i.jutro wyślę maile z prośbą o ofertę i terminy. Mąż o dziwo zgodził się bez problemu. Tzn. Póki co nie odrzucił pomysłu, bo o cenie mu jeszcze nie mówiłam. Zagaiłam tylko, że co on na takie dwie sesje, jedna z Julą w brzuchu a druga już jak się urodzi, bo to mogą być takie super rodzinne zdjęcia na pamiątkę. A on na to, że ok,nie za bardzo lubi pozować, ale może to i dobry pomysł

Muszę zatem kuć żelazo póki gorące

Mój katar to mordęga jedna noc nieprzespana i wczoraj kupiłam krople do nosa, niby nie polecane w 1 trymestrze, ale w 3 oszczędnościowo można (wg mamy ginekolog i źródeł w necie). Staram się zatem nie nadużywać, tylko na noc i dziś raz w ciągu dnia. Ale jaka ulga... w końcu przespałam noc i dziś też na to liczę.

U nas 67 dni do porodu, a w wyprawce luki... Jutro powinna być paczka z gemini. Ale jeszcze łóżeczko i akcesoria, wanienka, ręczniczki, coś na wyjście ze szpitala i dla mnie koszule, kapcie itp. No i torba. W coś się muszę spakować

U nas 7 tygodni i dwa dni zgodnie z ustaleniami... nie wiem kiedy to zleciało... no po prostu nie wiem i tez nie czuje się gotowa Mam momenty że już nie mogę się doczekać, a chwilami chciałabym tak cofnąć czas o chociaż 2-3 miesiące hehe....

Ooo widzę, że jednak sesje idą w ruch

Moja już w przedszkolu, bo mąż ją zawiózł dzisiaj...u nas i pada...i lód miejscami, ciemno, buro, szaro... koszmar. Dzisiaj mam ambitny plan posegregować ciuszki rozmiarami bo już wszystko wyprane i wyprasowane... te większe musze odłożyć i schować na razie... a co do małych chce wreszcie wiedxziec czy mam wszystko... ale coś nie mogę się do tego zabrać...

Wyprawkowo to właśnie może zostać nam do kupienia parę ubranek... (pajacyki nowe) ... i cos z apteki, bo teraz w Gemini nie było... ale to pojedyncze sprawy...
    Tak mi się wydaje...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów