Strona 57 z 327
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 3267

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    czesc
    ja biorę witaminy choc troche nieregularnie
    córcia urodziła sie duza jak na niedonoszona ciażę bo miała 3340 w 34 tyg wiec duzo a jaka by była donoszona, ciekawa jestem jak bedzie teraz choc mam nadzieje ze donosze do terminu bo to jednak za duzo stresu.

u mnie ciag dalszy braku sił i złego samopoczucia, ciagle nie moge jesc odrzuciło mnie zwlaszcza od zdrowych dań dziwne co?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Stokrotka trzymam mocno kciuki by dzidzia byla.. Ja tez sie martwie..
    Ja tez mam duzo ciuszkow oo synu i tez cos czuje ze bedzie synus

O mnie
    a na mięso które mogłam jesc codziennie to patrzec nie mogę i ciagle boli mnie żoładek i glowa jejku ja juz nie wiem jak sobie ulżyć, wczoraj cały dzień przeleżałam, a moja 3late energia roznosi

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez stokrotka201 Zobacz posta
    No a ja dostalam opinie mojego usg od innego lekarza u ktorego kiefys sie leczylam i obstawia puste jajo. Kazal bete zrobic na ktorej juz bylam i zobaczymy. Wyniki po 17
    trzymam mocno kciuki

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Wyplakalam chyba swoje ostatnie lzy bo juz nie mam sily. Czekam na bete ale i tak wiem ze spadnie.

Przepraszam, ze zasmiecam wam watek ale chyba potrzebuje waszej wiary bo mojej mi brak. Dzieki.

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Trzymamy mocno kciuki

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-13 zobacz kalendarz
    stokrotka - trzymam kciuki!!!

Wiolcia - ja na poczatku miałam ochotę tylko na mięso i to na ostro, a od czwratku nie mogę na nie patrzeć... zapach jest nie do zniesienia, wygląd też... teraz dla odmiany słodkie bardziej mi wchodzi, a najlepiej obważanek z serem

Mam dziś wizytę u swojej dr. Zadzwoniłam zaytać w recepcji od razu o usg, bo widzialam u niej w gabinecie aparat. Powiedzieli mi, że na wizycie może mi wykonac tylko usg pomocniczne, którego wynik zostanie w karcie, a ja będę musiała się umówić i tak do innego specjalisty na typowe usg ciążowe.

Czy u Was też tak jest? Nie powiem... trochę mnie to zirytowało... Kiedyś chodziłam do lekarza prywatnie, gdzie w cenie wizyty zawsze robił mi usg kontrolnie (narządów rodnych, wątroby, trzustki, piersi). A tutaj sama wizyta 200 zł, a to osobne usg u specjalisty 160-200zł w zaleznosci od zaawansowania ciąży.

Tyle się naczekałam na tę wizytę, żeby obejrzeć mojego Maka małego, mąż też tak przebiera nogami, a tu się okazuje, że możliwe, że nic nie obejrzymy i znów będziemy czekać na termin usg...
    Zła jestem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Ja dziś po wizycie, maleństwo pięknie rośnie dostalalam skierowanie na krzywą cukrową, bo cukier mam delikatnie zawyżony. I termin z usg to 6 kwietnia. A mdłości mam codziennie od 16, ścisk żołądkai nic przełknąć nie mogę do samego rana.

Junior Member
    Lina88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny !!
    eMiliki, a czy doskwierają Ci wzdęcia, bo mi widać brzuszek właśnie przez nie. Bardzo mnie męczą i nie wiem jak sobie z nimi poradzić. Gratuluje dobrej organizacji, też lubię mieć wszystko poukładane, ale jeszcze muszę się ogarnąć z innymi rzeczami zanim dojde do ciuszków, fajny pomysł z workami próżniowymi.

pozdrawiam

Senior Member
    Tusia2208

Mieszka w
    Września
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-14 zobacz kalendarz
    Stokrotka pisz jak tylko masz potrzebe. Z niecierpliwością czekam na wyniki bety :*
    Maminka ja za wizytę płacę 150 zł i w tym mam już wszystko: badanie, usg itd. Na każdej wizycie lekarz wykonuje usg,zdjęcie dostaje do domu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów