Strona 567 z 1005
Pokaż wyniki od 5,661 do 5,670 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    To faktycznie wielki sukces też uznaję wstanie z łóżka za pierwszy krok ku rozkręceniu
    A cotygodniowych odwiedzin nie zazdroszczę :/ ani tu odpocząć, ani pobyć ze sobą!
    Ale pamiętaj, że możecie zawsze powiedzieć, że macie inne plany, przecież możesz odmówić.
    Wiem, że mogę odmówić, ale... . Z jednej strony to jest męczące, ale z drugiej tez chcemy żeby odwiedzili, zobaczyli jak się urządziliśmy. Tylko potem przychodzi piątek i jest takie: znooowu .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Juhuuuu...
    Dzięki Catti za namawianie do tej sesji
    25.02 na 15.30 jesteśmy umówieni
    Fakt, że poza naszym miastem, ale tylko troszeczkę musimy dojechać. No i oczywiście okazało się, że mój J współpracuje z tą Panią i zadzwonił i się udało nas umówić
    Dziewczyna na swoje studio, akcesoria i w ogóle takie delikatne zdjęcia robi, ala romantico, a i takie black-white
    Cieszę się bardzo

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, napiszcie jeszcze raz co bierzecie do szpitala dla siebie i maleństwa.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Cześć. Całe do południe próbuję was nadrobić i w końcu się udało
    Sysia i Okrąglinka fajne i duże już Wasze maleństwa. My wczoraj też byliśmy na usg 3d. Choć mało co by do niego nie doszło. U nas tylko jedna przychodnia robi prenatalne więc mają sporo chętnych. Wizytę mieliśmy na 12 45 i tu niespodzianka, bo pani doktor utkwiła w zaspach i jest 3 godziny opóźnienia innych terminów brak, a mąż był jeszcze umówiony z gościem od wylewek na 15 do innego miasta. Masakra a no i pani w recepcji, że dzwoniła rano. Spoko ktoś dzwonił szkoda, że numer nieznany mogłam oddzwonić, że szok głupia baba z prywatnego nie dzwoni więc dostała małą opirdziolke o demnie. Bo się zagotowałam cała. W końcu mąż musiał odwołać spotkanie z gościem bo wyjścia nie było skoro innych terminów brak. Kazali przyjechać około 14 30 no to byliśmy a weszliśmy dopiero przed 16. Dzień z głowy jednym słowem.
    Na szczęście Konradek zdrowy i duży aż nie możemy uwierzyć 9 dni temu było u gina 1264g a na tym prenatalnym 1707g rośnie jak szalony No i zasze od początku wygląda na tydzień starszego długie ma i kość ramienia jak i udową.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Catti piękne zdjęcie jeszcze jakby było w plenerze szczyt moich marzeń
    Yza super, że udało Ci się umówić i na usg i na sesyjkę będzie fajna zabawa.
    Pani doktor wczoraj na przełączyła na to 4d i pięknie było widać buźkę małego, bardzo się wzruszyłam Mąż zachwycony.
    Co do wyprawki do szpitala to mam na razie niewiele. Jutro idziemy do szkoły rodzenia już na 9. Tam są położne ze szpitala w którym rodzimy to liczę na listę od nich.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Przed lekarzem byliśmy jeszcze w stacjonarnym sklepie dla dzieciaczków i kupiliśmy w końcu materac. Zwykły piankowy, przy moich alergiach nie będę w nic innego inwestowała. Wzieliśmy też 12 tetrowych pieluch i4r kolorowe z flanelki mają śliczne wzorki. Zamówiłam też sobie gruby bawełniany kocyk gdyż polar i akryl to jednak wszystko sztuczne i do mnie nie przemawiają.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Powiedzcie mi taką rzecz pod uwagę bierzecie termin z ostatniej miesiączki czy usg bo już sama nie wiem co bardziej prawdopodobne będzie. Wg om jest 19 a z usg zawsze wcześniej 13.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Super Katarzynka To az tak szybko teraz rosna nasze szkrabki? Ekstra
    Wspolczuje opoznienia.. Na szczescie wczoraj u mnie nie bylo , a dwa razy tez trafilam na niezle opoznienie..
    Ja juz chyba wiecej usg nie bede miala.. Niestety nfz :/ Moze w szpitalu mi zrobia przed porodem..

Robie dzis obiado-kolacje jak to w piatek A tak jakos wolno mi leci czas dzis :/

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Katarzynka Wedlug usg u mnie 5 dni wczesniej porod.. Ale z doswiadczenia wiem ze OM jest bardziej miarodajne..

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Katarzynka, współczuję spoznienia! Ja to bym wyszła z siebie i stanęła obok! J jest spokojniejszy, ale mimo wszystko tyle godzin wyprowadziłoby go zna równowagi!
    Fajnie, że Bąbel już taki duży
    Same dobre wiadomości
    Super

Sysiasia, trochę szkoda, że więcej usg nie będziesz miała. Zawsze możesz iść prywatnie i pooglądać Maleństwo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów