Strona 565 z 1002
Pokaż wyniki od 5,641 do 5,650 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Okrąglinka- dobrze, że wykryli tę infekcję, może nie miałaś obiawów, bo to było początkowe stadium?
    Fajna pamiątka Catt... dobrze, że dałaś się namówić.
    Pozazfrościłam Wam tych zakupów i też się do Lidla wybrałam. Ciekawe, że podobną akcję robią w tym samym czasie w różnych krajach miałam kupić tylko kołderkę i poduszkę, żeby już mieć na zaś (ja skolei bedę pościel do nich zmniejszała), ale kupiłam jeszcze śliniak i bh. Muszę stwierdzić, że mimo, że był już wieczór rozmiarówka była pełna, wziłam 85D i chyba trochę za luźny, no i może się jeszcze rozciągnąć, wiec jutro ewent. wymienię na 80. Ogólnie nie przepdam za tego typu stnikami (po pierwszej ciąży jedna pierś jest trochę większa, więc wolę usztywniane), ale w sumie 95% i są miłe w dotyku, także myślę, że mimo, że normalnie nie śpię w bh to w tych zapewne nie będzie kłopotu i na czas karmienia powinny jak najbardziej zdać egzamin. Wcześniej kupiłam też fajny w sklepie taki na pół usztywniany. W domu mam po Beniu jeszcze z twardymi usztywnieniami pod miseczką, ale były bardzo niewygodne więc raczej nie będę ich używała. Koszulki z hm też były bardzo fajne i nosiłam je po domu bez bh. Na dodatek odebrałam przesyłkę z m.in.z kombinezonem dla Disy, śliczny- ale mąż stwierdził, że rozm. 56 może być za duży na początek... także sama nie wiem, bo w maju raczej się nie przyda. Rozmawialiśmy też o wózku i stwierdziliśmy, że pewnie kupimy nowy i spróbujemy go sprzedać jak Ben. będzie większy. J zrobił mi też niespodziankę - powiedział, że postanowił zrezygnować z gry w zespole (gra w hokeja), bo widzi,, że najzwyczajniej nie ma na to ani czasu ani energii. Trochę mi go szkoda, bo to dla niego ważne, ale widzę, że jest zmęczony i nie przynosi mu to i tak tyle radości co kiedyś.
    Synek spał dziś w przedszkolu godzinę, ale później miał problemy z żołądkiem, w domu było już w porządku, więc to raczej nie jelitówka (ale zobaczymy jutro, czy nie będzie trzeba z nim zostać).
    Mała jest dziś bardzo aktywna- wierci się od rana ale bez męczenia żeber.
    Dopadło mnie też dziś dziwne uczucie, poczułam, ze to już na prawdę niedaleko do narodzin córeczki. Wszystko dlatego, że na jutro umówiliśmy 3 osoby na rozmowę o pracę na zastępstwo za mnie .... i wtedy do mnie dotarło, że już niedługo to zamiast codziennie iść do pracy i spotykać ludzi, będę w domu z dwójką maluchów .... nie ukrywam, że jest to troszkę przerażające - jak ja sobie sama poradzę
    ... you are the dream that come true ...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja dziś pod prysznicem po pachach dałam sobie spokój żeby nogi ogarnąć to muszę usiąść w wannie i powyginać się w różne strony, nie mówiąc o bikini... Też mam wrażenie, że gniotę małą... myślałam, żeby na wosk iść, ale nie wiem, czy można.

A to jeszcze ze dwa miesiące tych gimnastyk.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Ja dziś pod prysznicem po pachach dałam sobie spokój żeby nogi ogarnąć to muszę usiąść w wannie i powyginać się w różne strony, nie mówiąc o bikini... Też mam wrażenie, że gniotę małą... myślałam, żeby na wosk iść, ale nie wiem, czy można.

A to jeszcze ze dwa miesiące tych gimnastyk.
    Ja tam proszę mojego Niemęża - zawsze chętnie pomoże... I ogoli co i gdzie trzeba...
    wole tez jak On mi głowę umyje - bo mam włosów dużo i wygodniej jest jemu

Wiec wykorzystuje go BARDZO
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Hej
    Jak z Nati bylam w ciazy to jakos lepiej wspominam to golenie
    Okraglinka Fajnie to prawie jak w salonie he he Mi raz z Nati maz probowal pomoc ale mowil ze da rady bo boi sie ze pozacina mnie no i tak to sie skonczylo juz raczej nie bede prosic bo wiem ze boi sie.. Jakos jeszcze w miare idzie nie ma kokodzamba

Nati spi.. Ja sie strasznie wiercilam cala noc :/ Glupi sen mnie obudzil i czuje sie gorzej zmeczona jakos.. A snila mi sie klotnia z rodzicami eh :/

Dzis piateczek Od dzis 2 tyg zostaly do powrotu meza na stale jupi

Mysle co tu zjesc na sniadanie brak weny :/

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Hej
    Jak z Nati bylam w ciazy to jakos lepiej wspominam to golenie
    Okraglinka Fajnie to prawie jak w salonie he he Mi raz z Nati maz probowal pomoc ale mowil ze da rady bo boi sie ze pozacina mnie no i tak to sie skonczylo juz raczej nie bede prosic bo wiem ze boi sie.. Jakos jeszcze w miare idzie nie ma kokodzamba

Nati spi.. Ja sie strasznie wiercilam cala noc :/ Glupi sen mnie obudzil i czuje sie gorzej zmeczona jakos.. A snila mi sie klotnia z rodzicami eh :/

Dzis piateczek Od dzis 2 tyg zostaly do powrotu meza na stale jupi

Mysle co tu zjesc na sniadanie brak weny :/
    Darek się bał tylko pierwszy raz... fakt ze trwa to dłużej niż jak sama bym to robiła (bez brzuszka) ale... to w sumie... tez zbliża

Ja juz w łóżeczku
    Gabi w przedszkolu - D w pracy.... Dziś zajęcia. Ćwiczenia itp jak ulżyć w czasie porodu... + ta polozna ma mi pokazać jak się "poruszać" żeby zachęcić Małego do przekrecenia się Darek ma się urwać czy się uda... OBY!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A i dowiedziałam się z tej szkoły
    O posiłkach.

Na śniadanie zawsze jest nabiał - twarożki + owoce
    Na obiad do wyboru 3 zestawy - w każdym zupa + 2 dania mięsne i 1 wegetariańskie.
    Na kolacje - kanapki - ser + szynka - pasty + warzywa.

Wiec jestem w szoku
    Bo to szpital praski - ponoć najgorszy w Wawie

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asia11 Zobacz posta
    Jak tak czytam, że niektóre z Was już po usg to nie mogę się doczekać mojego Oczywiście nie obyło się bez drzemki popołudniu, później koktajl z bananów i pomarańczy i lekka kolacyjka. Szybko pod prysznic i do spania bo rano na badania ( lekarz zlecił na wątrobe, mówiłam że mnie pod żebrami boli ale to raczej nie wątroba tylko śledziki maleństwa się tam pchają ciągle). A propo, czy dla Was też największym wyzwaniem w tym czasie jest golenie nóg? Jezu jak ja się ostatnio nagimnastykowałam, chyba z godzine to trwało, a dzidziuś mnie tak skopał że masakra I na koniec dobra nowina! Pokój mieliśmy urządzać dopiero za miesiąc (większy przypływ pieniędzy) a tu jednak chyba już w sobote zaczniemy, korzystając z urlopu męża Bo to i wykładzina, zasłony, łóżeczko i wgl. Pokój na razie tylko pomalowany.
    Spokojnej nocki dziewczyny
    Nogi ogolić masakra. Robię to rzadziej, bo nie mam nerwów do tego. Dobrze ze to nie lato i można sobie troche odpuścic Ale obciąć paznokcie u nóg, ja nie daje rady. Ostatnio męczyłam sie jak cholera. O ile lewa noga poszła, to prawej nie miałam siły. Pamiętam w 1 ciąży, ze pod koniec mąż pomagał mi się golić i malował paznokcie u nóg. To było lato, więc trzeba było wyglądać normalnie.

My też robimy remoncik w małym pokoju. Córka szczęsliwa bo będzie mieć swoje kolory. I kupujemy meble. Bo jednak 2 dziewczyny potrzebują szafy i dużo miejsca na ubrania Teraz córka miała komode i regał na zabawki. Ale zmieniamy całość.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Okrąglinka to wypoczywaj teraz i nabieraj sił. A ten Twój Niemaż to normalnie jakiś Anioło mój by się nie podjął depilacji.
    U mnie też chyba zaczyna się jakaś infekcja bo też mam żółtawą wydzielinę i czuję lekkie swędzenie ale nie ma tragedii. Wiec poczekam do poniedziałku do wizyty. Biorę probiotyk doustny na infekcje wiec może samo przejdzie.
    Co do depilacji hmm nogi pół biedy ale okolice bikini jakoś tak ciężko. A paznokcie u nóg żeby obciąć to jakiś kosmos jak tak dalej będzie to pójdę do kosmetyczki bo mój maż raczej mi nie obetnie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Witaj Okrąglinka w gronie mam leżąco - odpoczywających. Już ostatnia prosta przed nami więc szybko minie ten czas.

Golenie - podobnie jak Wy, wyczyn to nie lada, trwa strasznie długo i do tego zasapę się jak stary parowóz.

Ania, dobrze, że mąż sam podjął taką decyzję o rezygnacji w grze w drużynie. Pewnie zdaje sobie sprawę, że obowiązków Wam nie ubędzie po narodzinach Malutkiej.

Sysiasia, dwa tygodnie szybko miną zanim się obejrzysz ślubny będzie w domu

Dziś chyba powoli zacznę szykować rzeczy do szpitala. Poukładam je w łóżeczku, a później spakuję do torby.

Czas wstawać, robić śniadanie, a później obiad. Dziś będą kotlety pieczarkowe, ziemniaki i marchewka gotowana. Dla Uli rybka bo nie przepada za takimi kotletami.

Znowu dzień szary i ponury. Gdyby nie głód, cały czas bym mogła spać.

No i 31 tydzień zaczynam

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Okrąglinka, więc odpoczywaj teraz... dobrze, że lekarz włączył leczenie i jest to wszystko pod kontrolą.

Dzisiaj na obiad robię zapiekankę z makaronem...
    I mam w planach porządki... musze skończyć też prasować ostatnia turę ubranek wypranych. Wczoraj w Lidlu byłam po coś innego... i kupiłam jednego pajaca welurowego. Reszta ciuszków mi się nie podobała...
    Jak zdążę to zrobię zamówienie na Gemini...

Więc lecę coś robić, bo mi znów dzień ucieknie nie wiem kiedy... ale...najpierw kawka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów