Strona 561 z 1002
Pokaż wyniki od 5,601 do 5,610 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Mój K zrobił sobie dziś home office i albo ja go uduszę, albo on mnie .

W styczniu rok temu rzuciliśmy papierosy. Z tym, że ja tak naprawdę, a on zastąpił papierosem elektronicznym, który dla mnie jest takim samym świństwem. Teraz wymogłam na nim, żeby i to rzucił. Walczy od wczoraj i jest taki marudny, że nie wiem czy przytulić czy w pysk dać

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Dzięki... mnie ono szczególnie zaskoczyło bo nie chciałam tej sukni o ja głupia hehe
    Świetne było to, że ona w studiu ma akcesoria, tła, elementy do zdjęć... sukienki i dla mamy i dla córki...
    Dziewczyny dobrze mówią, zdjęcie piękne

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Okrąglinka super chłopak rośnie!

Catti piękne zdjęcie. Makijaż i fryzurę też miałaś w pakiecie? I przypomnij proszę gdzie sesję robiłaś?

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Okrąglinka gratulacje! Ja mam usg w 30 tygodniu dopiero 16.02 i chyba oszaleję z ciekawości

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko przytul,bardziej dosadne metody zostaw na później

Mój kot mógłby ze mnie nie wstawać. Jak tylko usiądę natychmiast wchodzi na mnie, a w nocy śpi na brzuchu.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, oj wiem jaki to ból rzucanie fajek :/ eh..na szczęście nie palę od kiedy zaszła w pierwszą ciążę i w ogóle mnie nie ciągnie. Wcześniej próbowałam różnych metod, plasterki, gumy, mnie one nie pomogły, ale może Twojemu mężowi coś ułatwią.
    Zrób mu coś dobrego do jedzenia i znajdź jakieś zajęcie by nie myślał o papierosie i by nie był w sytuacji, w której najczęściej sięgał po niego.
    Poza tym, wszystko zależy od niego i tyle!!
    Trzymam kciuki za męża

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Drzewko przytul,bardziej dosadne metody zostaw na później

Mój kot mógłby ze mnie nie wstawać. Jak tylko usiądę natychmiast wchodzi na mnie, a w nocy śpi na brzuchu.
    Dokładnie tak samo u nas Jedna leży na mniepewno, druga obok przytulona- nie pozwalam jej wchodzić na siebiepewno bo jestnie za ciężka więc przytula się obok.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Catti piękne zdjęcie, ale Ci zazdroszczę bo pewnie wszystkie są takiej śliczne.
    Widzę szał na Lidla dzisiaj ogromny, niestety mam za daleko bo 30km ale są aż 3 sklepy. Chociaż dla mnie te rozmiary są dziewne pewnie bym nie dobrała nic na siebie bo teraz noszę 75F, szkoda mi trochę kasy na staniki bo pewnei po ciąży moje piersi wróca do rozmiaru 70E lub DD. Także mam 4 staniki i mi na razie wystarczy.
    chyba się wstrzymam z tym kokonem bo jak jest za dużo tych wszytskich gadżetów to też nie dobrze

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Maminka, Yza - uratowałyście delikwenta .

Ja palenie rzucałam dwa razy. Raz się udało na ok rok, ale stresy w pracy mnie przygniotły i zaczęłam znowu. Rok temu w styczniu zaczęliśmy rzucać i odkładaliśmy do skarbonki pieniążki, które wydawaliśmy na papierosy. Uzbierało się ponad 4 tys . Dorzuciliśmy coś jeszcze i mieliśmy super wakacje, na których dowiedziałam się, ze jestem w ciąży . Dzięki ciąży wiem, że nie wrócę już do nałogu - najlepsza motywacja.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Tak Drzewko, to najlepsza motywacja
    Mój J zaczął popalać jakiś czas temu, to moje narzekanie, marudzenie i absolutny zakaz palenia w domu, przed spotkaniem z nami i w ogóle, zniechęciły go. Fakt, ze mnie to strasznie teraz ten zapach przeszkadza i może dlatego J nie miał szans wrócić do nałogu

Palina, to faktycznie kawałek drogi do Lidla masz. Te rozmiary są dziwne. Myślę, że po prostu trzeba mierzyć i tyle.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów