Strona 56 z 341
Pokaż wyniki od 551 do 560 z 3406

Kwietniówki 2017

Member
    Kkarolcia27

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-31 zobacz kalendarz
    Ja biorę witaminy i kwas foliowy. A witaminy biorę i zamierzam, bo żywię trzy organizmy więc dużo ich potrzebuję. Syn ma 5 miesięcy i od jakiegoś czasu nie akceptuje butelki, a przecież jeść musi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    aga8411

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witam ja tez tylko kwas biore w pt wizyta to lekarz zadecyduje..
    Jestem tak chora ze raczej praca odpada zadzwonie i wezme urlop na 2 dni.. Katar i gardlo i jak katar bedzie schodzic to pewnie kaszel sie zacznie i pewnie strace glos bo u mnie to standardpo Lukasza tesciu przyjedzie bym go nie 's arazila a ja poleze oby pomoglo
    I nie spie od 4 przez 4 ale w 1 ciazy tez sie pochorowalam na poczatku Ciazy
    Trzymajcie za mnie kciuki
    Milego DniaWam zycze..

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Czyli to znaczy że jak ja biorę gambit mama z witaminami to urocze duże dziecko???
    Hm przy córce brałam też od początku i mała była 52 cm i 3kg niecałe
    Ja się w ogóle do jedzenia nie umie przekonać .
    Ps. Czy sex jest bezpieczny ..sorki za pytanie Ale nas naszła ochota wczoraj ....i się zastanawiamy

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ & Aniołka (*) ♡
    Ja niestety po poronieniu mam stracha... i nie ma nawet mowy o sexie.
    Naszczęście mój Misiek tez by się bał ze to mógłbyć Nam zaszkodzić, więc nie robi awantur z powodu celibatu.

Najlepiej zapytać lekarza.
    Zresztą oni sami (przynajmniej mi) zawsze mówią czy są czy nie ma przeciwskazań do współżycia.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Junior Member Awatar eMilki
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-17 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Dziewczyny

stokrotka201 trzymam kciuki mocno żeby wszystko było dobrze.

Mój prawie 9miesieczny Szkrabik daje w kość więc mało czasu...Pogoda dopisuje więc muszę się spiąć i do roboty
    W sensie mam ubranka dla niego wieksze, akurat po nowym roku będą dobre , chcę wszystko wyprać i poopakować w worki prózniowe, żeby później wszystko było.
    Tak też robiłam jak byłam z nim w ciąży i powiem Wam super sprawa, na pierwszy rok wszyskie ciuszki gotowe tylko wyjąć i na półeczkę.

Jak dowiem się płeć Maleństwa to też tak zrobię
    Lubie mieć wszystko poukładane i zorganizowane.

w poprzedniej ciąży robiłam zdjęcia brzuszka co jakiś czas, jak rósł, teraz jak oglądałam to super sprawa, tym razem też był taki plan,
    mój mąż mówi ,że jeszcze czas zanim mi urośnie brzuszek( poprzednio w 5 miesiacu było coś widać dopiero) a tu niespodzianka, brzuch mi tak wybił, o rety.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Member
    Agusia1983

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-24 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Właśnie się obudziłam, po nieprzespanej nocy. Synek budził się chyba z 5 razy, bo go coś boli, albo gorąco, albo coś mu się przyśniło. A jak przyszedł się przytulić do nas do łóżka to już w ogóle spać się nie dało.
    U nas też narazie nie ma mowy o seksie.
    Co do zależności witamin a wielkości dziecka, to Jacek faktycznie był duży, ale wydaje mi się, że to przez te zastrzyki clexane - miał zwiększony przepływ
    Co do ubranek to mam jeszcze walizkę ciuszków po Jacku, a tak mi się wydaje, że teraz też będzie chłopiec

Miłego dnia Wam życzę

Aniołek 20.11.2004r (17 tc)

O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Też jestem za zdj brzuszków czy naszych dzieci w brzuszkach zdj z usg.
    Tylko że ja miałam już 2cc więc skóra wisi zleksza .i wiadomo że ciąża ciąża Ale brzuszek będzie później widać .
    1 ciąża 3 Mac już było ładnie widać a w 2 coś koło 4/5 msc bylobwidac brzuszek .

A macie tak że wam z rrana palce puchna u dłoni .??
    Mnie dziś jest tak nie dobrze naciaga mnie na wymioty .masakra myślałam że mnie to ominie .eh
    A tu w czwartek z córką do przedszkola z rana trzeba iść i z synem na 10 do szkoły bo idzie do 1 klasy .taka gonitwa .
    Ja do ginekologa idę po 20 choć bym szła ok 15 hm ok 8tyg . By się dowiedzieć cokolwiek.
    Jednym słowem jak z początku mnie bolał brzuch tak teraz cisza nie boli nic aż mam chce na porządki. I okna umyć
    Ale się jeszcze powstrzymam.
    Ale się rozpisalam....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Agusia .A ja wszystkie ciuszki wywalalam ... Bo już nie miałam nadzieji na dziecko ...Ale materacyk mam i pościel to zawsze coś .A ubranka myślę że ok 5/7 Mac będę kupowała nie prędzej Chyba że będę znała płeć.
    Ale na płeć pujde sobie prywatnie do ginekologa.
    Teraz idę z małymi na spacerek bo szaleją.

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    No a ja dostalam opinie mojego usg od innego lekarza u ktorego kiefys sie leczylam i obstawia puste jajo. Kazal bete zrobic na ktorej juz bylam i zobaczymy. Wyniki po 17

Member Awatar Ilona08
    Mieszka w
    Międzyrzecz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-08 zobacz kalendarz
    kakasia26 mi tak powiedział lekarz w szpitalu jak sie zgłosiłam z plamieniem ze od takich witamin bedzie duze dziecko, a znowu lekarz u którego chodziłam prywatnie kazał mi je brać, więc nie wiem który ma racje. A o sex najlepiej zapytać lekarza ja w pierwszej ciązy miałam pozwolenie od poczatku do samego końca bo ciąża była ksiązkowa, teraz po poronieniu nie wiem, więc czekam na wizyte.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów