Strona 559 z 1006
Pokaż wyniki od 5,581 do 5,590 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, weź kilka sztuk. Można oddać, a na spokojnie sobie w domu poprzymierzasz i się zastanowisz.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Dzień dobry.

Ledwo dziś żyję, po wczorajszym przypływie energii nie zostało ani śladu. Przeholowałam.
    Pogoda ohydna, mroźno, buro i od samego patrzenia robi się niedobrze.

Okraglinka, gratuluję zdrowego synka ! My w poniedziałek mamy wizytę, doczekać się nie mogę.

Yza, też mam problem z pomysłami na śniadanie. Wiem co powinnam jeść, czego zjeść nie mogę, ale to na co mam ochotę, to już inna bajka. Podobnie mam z obiadem i kolacją. Już mi bokiem wychodzi dieta.

Do Lidla nie dotarłam ( ciekawe te rozmiary że wszystkie pasują, hihi ), nie mam siły. Ledwo z wyrka się zwlekłam. Mam jakieś dziwne duszności, i brzydki ból ramienia. Nie mogę ręki do góry podnieść bo paskudnie rwie mnie mięsień.
    Nasmarowałam się amolem ale nic nie przeszło.

Obiad dziś na leniwca - pierogi z truskawkami. Raz jak zgrzeszę to chyba nic się nie stanie
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 02-02-17 o 09:49

Widzę, że dzisiaj okupujecie Lidla... u mnie szklanka na chodnikach... paskudnie, szaro...a ja mam pracę na kompie, a nie chce mi się cholernie!!!!
    Chcę WIOSNĘ!!!!

Wczoraj kupiłam otulaczek za 5 zł ... na lumpku...taki fajny, cieplejszy... Warto czasem poszperać...

Dostałam zdjęcia z sesji Pokażę Wam jedno...to do którego mnie namówiła chociaż to nie jest moje ukochane
    http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2017/2...6__DSC5458.jpg

Moja Córa dostała od sąsiadów zaległy prezent urodzinowy, bo dzieciaki wiecznie chorowały i dopiero w pon się spotkaliśmy... i dostała kolejną lalkę Natalia... i ta jedną już taką ma... ale na szczęście udało się wybrnąć, bo naszą szybką schowaliśmy, Ani powiedzieliśmy żeby nie mówiła ze ma, bo będzie im przykro... a ja lalkę na drugi dzień już sprzedałam i za kasę kupiłam Ani koraliki Hama "Magiczne koniki" ...zgodnie z zainteresowaniami...dzisiaj pewnie przyjdą, to będzie radocha po przedszkolu...
    Czekają nas jeszcze dwa bale przebierańców ... musze jakieś stroje kombinować...
    A wczoraj występ w szkole tańca...jak mi się łezka kręciła w oku, bo moja mama kiedyś tańczyła... ja tańczyłam i teraz moja Córcia i widać że jej to frajdę sprawia...

My czekamy na wizytę aż 10.02, potem już wizyty co 2 tygodnie... Jejku, to już tak niedługo Nie mogę się doczekać, ale też się boję... samej cesarki (dużo bardziej niż wcześniej) ... tego żeby wszystko było dobrze... i potem tego co będzie po powrocie ...

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Yza co do kota to praktycznie w ogóle nie podchodzi do mnie no chyba, że chce gryźć. Taki się niedobry zrobił, zazdrosny bo przedtem bez pytania właził mi na brzuch i spał a teraz mu nie pozwalam. Poza tym jego teren do zabaw ograniczyliśmy mu z 3 pokoi do 1 (zakaz wstępu do sypialni i pokoju dzidziusia). Także nie podoba mu się nowy członek rodziny szał w lidlu był ale na ciuszki dziecięce, mnie się nie spodobały. Ja wzięłam rozmiary staników 85D 90D i 85E i po przymierzeniu zostawiam 90D (taki mam od pewnego czasu) poza tym mój zestaw biały i szary to jeden ma na dole zdobienia które gryzą jak będzie zbyt dopasowany.
    Na śniadanie to ja raczej kanapki albo jajecznice (z lenistwa) i zasmakowały mi owsianki z różnymi dodatkami
    Okrąglinka gratulacje! Duży chłopiec moje maleństwo miało 1500g ale miesiąc temu...ciekawe ile teraz

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    A co do firmy motherhood to miałam złe nastawienie na początku, że szkoda kasy. Ale teraz w sumie zamówiłam poduche do karmienia z dodatkową poszewką, otulaczek i chyba wezme pościel bo są śliczne delikatne wzory. Na stronie są promocje. A powiedzcie dziewczyny co do rozmiaru pościeli to będzie to źle wyglądało jak kupie 100x130 a nie 90x120 do łóżeczka? Bo pościel z motherhood jest na 100x130.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Catti, fajnie, że tak wybrnęliście z tej sytuacji z prezentem
    Występy dzieci są niesamowite gdy Ula ćwiczy w domu, bez całej otoczki, stroju, to łzy mi się cisną na oczy.

Nie przemęczaj się Catti przy tym kompie

Ale bym się na lumpki wybrała, coś dla dziewczyn wyczaiła.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Yza, muszę... bo mam niedomknięte tematy i musze pisać... i w końcu obronić :/ szans przed porodem już raczej nie ma...ale ile zrobię teraz to tyle lzej będzie potem ehhh...

No ja dzisiaj siedzę w domu... tylko po Małą wyjdę koło 15... ale głowa mnie dziś strasznie boli...zn od wczoraj, zmiana pogody...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Okrąglinka kawał mężczyzny nosisz pod serduszkiem
    Szał na Lidla ja jakoś nie potrafię wybierać bielizny w takich sklepach tym bardziej że ta rozmiarówka jest z kosmosu.
    Dziewczczyny wiem że temat kokonów już był ale czy polecacie dla dziecka? bo jakoś wolę rożek niż otulacz a zastanawiam się jeszcze nad tym kokonem.

No ja kokonu np. nie kupuję ... wybrałam rożek i otulacz ale nie miałam z nim doświadczenia...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Też mam rożki i otulacz.
    Te pierwsze przy Uli się sprawdziły, otulacze będziemy testować teraz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów