Strona 556 z 1005
Pokaż wyniki od 5,551 do 5,560 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Oj diety bede pilnowac jutro musze sie wybrac na zakupy bo troche musze pozmieniac w swoim zywieniu. Jak sniadania i kolacje byly ok to w obiadach musze pozmieniac na ciemny ryz i makaron. Nie bedzie tak zle.Wracam spowrotem do gotowania na parze.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Frezyjka, to super, że już w domu
    Zdrowa dieta, to piękna figura więc jeszcze będziesz zadowolona z tych zmian żywieniowych

A mnie te lody nie dają żyć!!! Muszę dziś zjeść, tylko czekam aż J wstanie od Uli.

U mnie robi się kolejne dziś już pranie, to co wyschło pakuję w pudła i mąż zawiezie do mojej mamy bo wyraziła chęć pomocy.

Czyściłyśmy dziś z Ulą leżaczek, aż pachnie nowością

Chyba macie rację, że trzeci trymestr to powrót do samopoczucia z pierwszego. Non stop bym spała, na nic siły nie mam, niby coś robię, ale to przez cały dzień. Codziennie zaliczam drzemkę i gdyby nie to, że budzi mnie powrót Ulci z przedszkola, to nie wiem ile bym spała.

W Ikea kupiliśmy taki organizer na pieluchy do zawieszenia, zielony. Fajny, duży i u nas na pewno się przyda.
    Jeszcze zakupiliśmy taki nieprzemakalny podkład na nasze łóżko bo wiadomo, że Maluch będzie na nim baraszkował na golaska, a siknięcie na pewno się zdarzy
    Fajnej jakości są ręczniki u nich, mamy jeden, niebieski, duży z kapturkiem.

Czekam aż J wstanie bo na te lody czekam i masaż

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Co do Lego, to Ula codziennie się bawi klockami. Uwielbia to. Ma już zestaw po mnie i dziwi się, że takie dziwne ludziki były. Swoich zestawów mąż jeszcze jej nie dał, też będzie zaskoczona tymi klockami

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej ja ostatnie 2 wieczory speczilam na szukaniu IBANow bankow, zanawianiu biletow i roznych innych bankowych nudziarstwach. Ale juz wszystko gotowr, paczka z motherhood oplacoba i przyjaciolka mi ja odbierze i przywiezie w marcu jak bedzie z wizyta juz nie moge sie doczekac jej wizyty!
    Ann 100lat
    Frezyjka- nie na to jak wlasne lozko
    ...No i te krokiety... nie bede mogla zasnac, najlepsze sa wg nbie wladnie z kapusta, buraczki, ryba - oj chyba juz lepiej z moim zoladkiem... wcinalam dzis nawet pudding czekoladowy lodow nie lubie, gardlo nnie po nich boli, chyba ze czekoladowe; p
    ja tez zmeczonadzisiaj i juz w lozku i zaraz ide spac
    Chcialam sie jeszcze synkiem pochwalic,) w przedszkoku jest aktualnie bodajze najmlodszy, a dzis zjadl 4 porcje obiadu, porcje sa male, ale zwykle wystarczy 1 dla dziecka, a pozniej na kolacje 2 kielbaski z makaronem i jeszcze chcial, a przed snem obowiazkowo kleik... ma to po tacie niestety przestal spac w przedszkolu. .. nie ma czasu na spanie w ciagu dnia
    Co do Lidla to my tez namy w miescie, ale tutaj latwiej jest cis kupic, ja czasani robie zakupy i w tym tyg tez sa produkty dla dzieci, moze jutro sie wybiore po pracy i kupie kolderke i poduszke, zeby juz byla, tylko nw czy beda paswaly do poscieli. Co do jakosci to nie uwzam, zeby czesc produktow odbiegala od co po nie ktorych sieciowek, gdzie materialy sa podobnej jakosci a placi sie dodatkowo za projekt i metke. Moim zdanien duzo produktow dobrej jakosci to obecnie cenowo produkty luksusowe lub rodzime. A sieciowki maja czesto ladby design a tania produkche w Rajwanie itp.
    Spijcie dobrze

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Uff zrobiłam zamówienie w Gemini. Prawie wszystko już mam. Zostały mi drobnostki, tj. butelka ze smoczkiem, płyn do kąpieli i krem ochronny na spacery (tu pójdę do rossmanna bo wg Sroki kosmetyki są warte uwagi i tanie). Z większych rzeczy jeszcze wanienka, łóżeczko i materac, pościel a raczej te gadżety. Marzy mi się taki komplet z prześcieradłem, kolderką, ochraniaczem, przybornikiem itp. I pieluchy 1, bo 2 dziś kupiliśmy już. Jeszcze kilka tetrowych muszę dokupić i flanelkowe.
    Możliwe, że o czymś jeszcze zapomnialam, ale liczę, że tu wśrod waszych postów jeszcze coś wyłapię, albo na szkole rodzenia powiedzą.

Portfel topnieje w zastraszającym tempie...

Dziecko to rzeczywiście wydatek, ale sporo z nich jest na szczęście na dłużej.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Miałam jeszcze Was zapytać o witaminę D+K. Stosowałyście u poprzednich dzieci? To "mus" czy kolejne działanie na zaś, jak w przypadku emolientów?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mamy czwartek

Po pierwszych zajęciach w szkole - Super!
    Zaraz budzę moich łobuzów
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Ledwo dziś wstałam...musiałam bo dzidziuś wariuje w brzuchu a ja mega głodna przez to a w lodówce cytryna i światło to stwierdziłam że skocze na zakupy do lidla bo reszte dnia mam zamiar spędzić w łóżku. Od razu na staniki zobacze. Noc w ogóle nie przespana, tym razem przez chrapanie męża także oficjalnie robie sobie dziś dzień dziecka i nic nie robie. Na szczęście mogę sobie na to pozwolić bo mąż do pracy a ja zostaje w domu z kotem.
    Dziewczynki miłego dnia!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cześć. Widzę, że zakupy ruszyły pełną parą. W sumie już luty, a ten miesiąc jakoś zawsze szybko mija.
    Asia, ciekawe czy upolowałaś stanik?
    Miłego leniuchowania dzisiaj.
    Powiedz, kot przytula się do brzucha?
    Bo moje to mogłyby ze mnie nie schodzić, ale jest mi już z nimi ciężko więc przekładam je obok. Lucynka chyba słyszy ich wibratto bo zaraz zaczyna fikać.
    Okrąglinka, miłego podglądania Małego.
    Ania, synek pewnie rośnie i dlatego ma takie zapotrzebowanie na jedzenie.
    Lubię niektórzy rzeczy z motherhood, z ręcznika Uli jesteśmy zadowoleni, teraz mam rogala i otulacz Lucynce kupiliśmy.

U mnie już wyprawka praktycznie kompletna, J musi kiedyś podjechać do Biedronki po te pieluszki Dada.
    Teraz piorę i pakuję, nawet nie zdawałam sobie sprawy ile pracy jest przy samych tych czynnościach.

Co do kompletów pościeli, my mamy po Uli dwa zestawy 3 w 1 z firmy Ferreti. Cudowne są te komplety, jakościowo rewelacja, nic się nie odbarwia, kolory żywe, a mimo że minęło ponad 5 lat jak je kupowaliśmy, to wyglądają jak nowe. Nawet metki nie wyblakły. Ochraniacze mamy na trzy boki i wszystko można prać i się nie odkształca - wczoraj sprawdzałam
    Mam porównanie do innej pościeli -jak kupowaliśmy Uli komplet do spania do przedszkola, to wybrała sobie ze świnką Peppą, ładny różowy, dwustronny. Ale po niedługim czasie nie nadawał się on na szmatkę do podłogi, a wcale tani nie był, tylko bawełna całkowicie inna, jakaś cienka, zaraz się na niej baboczki zrobiły, kolory wyblakły i widać było jak Panie w przedszkolu składają pościel bo wszystko się odbarwiło. Masakra jednym słowem.

J pojechał na zakupy. Właśnie dzwonił - zamieszanie w sklepie straszne, ale ma pościel i teraz wybiera mi staniki

Po południu mąż z Małą jadą na kontrolę do dr. Ja zostaję w domu i pewnie pójdę spać.

Na obiad wyjaśniło mi się dziś danie jednogarnkowe - takie ala leczo z ryżem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Powiedzcie co jadacie na śniadania? Bo mnie już zwykłe kanapki się znudziły, a jakoś nic do głowy nie przychodzi.
    Z obiadami problemu nie mam, ale te śniadania i kolacje to takie monotonne są.
    Tylko u mnie jest ten problem, że mięsa nie jem więc pole popisu jest ograniczone.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów