Strona 554 z 1002
Pokaż wyniki od 5,531 do 5,540 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Dziewczyny - umieram...

Mam taki katar, że zaraz nie wyrobię z chusteczkami :/
    Noc nie przespana... Madzia też chora, więc co chwila pobudka.
    To do noska psiknąć kropelkami, to nacieranie vickiem.., to "mamuś, śpij ze mną, bo mam złe sny"..
    Nie chciałam poganiać mężowiny, bo musi o 5.00 wstawać do pracy. Niech se chłop pośpi. Dobrze, że mi wieczorem je ogarnie do spania.
    Padam dziś po prostu...

Zaraz chyba sobie zrobię inhalację z rumiankiem - czytałam, że pomaga...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Podkładów kupiłam 20: 10 w rozmiarze 60x90, 10 w rozmiarze 40x60.
    Majtek jednorazowych mam kilka sztuk, pewnie z 4-5.
    Wszystko można dokupić, w razie potrzeby.
    A czy takie podkłady też kupiłaś bo widzę że tylko te duże na łóżko????
    http://allegro.pl/duze-podklady-popo...696279094.html

My po dentyście. Na szczęście wszystko ok. A że syn był grzeczny to wybrał w tesco zestaw lego w nagrodę. Miała być książka ale nie było żadnej ciekawej.

To dużo zalezy od pielęgniarek które mają dyżur, bo sa te z powołania i przymusu.
    Co do podkładów na łóżko z Julką zużyłam tylko 3 sztuki także teraz do szpitala wezmę ok 5szt. W razie czego mąż dowiezie. Podkłady po pordowe - podpaski to zalezy kto ile krwawi ze mnie dużo leciało także poszło tego z 2-3opakowania po 10szt (później klasyczne podpaski) u mnie sprawdziły się firmy Canpol i teraz też je kupiłam, majtki siateczkowe wielorazowe mam ok 5 szt, jednorazowe chyba też 5 szt. Ale te siateczkowe wygodniejsze.
    Też się dzisiaj średnio czuję jakoś mi zimno i nie mam siły na nic.

O mnie
    Ale dziś chyba taki dzień bo ja też z rana kiepsko się czułam. W sklepie nim kupiłam chleb i parę drobiazgów to musiałam zdjąć szalik i czapke bo myślałam że słabo mi się zrobi. Na szczęście wyszło słońce i trochę mi się polepszyło i pojechaliśmy do dentysty.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ja dla odmiany mogłabym dzisiaj góry przenosić.
    Poranek nie zapowiadał się ciekawie, ale gdy tylko wyszło słonko od razu znalazłam chęci na wszystko. No i ta radość z odebranych kluczy do mieszkanka

Ogarnęłam resztę gratów, matko, ale ze mnie chomik. Znalazłam tyle nie potrzebnych rzeczy że mogłabym spory sklep otworzyć. Najwięcej paści oczywiście w kuchni.
    Część już rozdana po sąsiadach

Pochodziłam też po mieście, bo syn ciągle zmienia swój image, i za każdym razem trzeba go obkupić.
    Parę godzin zajęło nam w galerii, później jeszcze mniejsze sklepy i do domu wróciłam z językiem na plecach

Oglądnęłam tez sklepy meblowe, szukam jakiegoś fajnego stołu z krzesłami do nowej kuchni. Nic jednak nie wpadło mi w oko, wszystko takie na jedno kopyto. W sobotę mój Piotruś ma wolny dzień, więc namówię go na wypad do Ikei. Już słyszę jego marudzenie "znooowuuuu...?" Ale po tylu wspólnych latach już wiem jak go podejść, teraz mam wymówkę "chciałeś żonę w ciąży to cierp" Oczywiście traktujemy to z przymrużeniem oka

Aaa, no i najważniejsze, nasza córeczka dostała dziś prezent - chmurkę z imieniem. Na razie przekazana do realizacji, ale już zapłacona, więc liczę jakby była

Szukam też jakiejś fajnej "dzieciowej" lampki sufitowej. Macie może sprawdzony sklep, producenta? Czy może też tylko Ikea?
    Ostatnio edytowane przez monyka ; 01-02-17 o 15:33

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie

Monyka- gratuluję pomyślnie zakończonej transakcji
    Asia,-oby Maleństwo pokazało wszystko, co chcecie zobaczyć

Ja dziś się zestarzałam więc okupiłam siebie i zrobiłam zakupy na sobotnią imprezkę.
    Kupiłam w decathlon ręcznik z mikrofibry, który jest duży a zarazem maleńki po złożeniu i klapki do kąpieli (to tak z myślą o szpitalu), potem orsay i reserved

Co do podkładów to ja kupiłam paczkę Happy z bella (10szt., 90x60 za 14 zł.w Auchan) zastanawiałam się nad 5szt. ale te kosztowały 12 zł., więc się nie opłacało.
    Mam jeszcze paczkę podkładów dziecięcych do przewijania z rossmana ale są mniejsze więc będą dla Ewy.
    Meg ja w niedzielę kupowałam zestaw lego duplo (w linku poniżej) za 29 zł. w tesco więc polecam bo to 50% taniej

http://www.ceneo.pl/42283673

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ann wszystkiego najlepszego!

Zrobiłam dziś krokiety łudząc się, że będą na dwa dni. Wrócił mąż i zjadł 6! Zostały mu tylko 3 do pracy i reszta rosołu.
    Czyli jutro znów do garów...
    W moim tempie większość dnia zajmujeteż ogarnięcie siebie, doraźnie czegoś w mieszkaniu, zakupy i obiad i już jest 17.... a jeszcze niedawno wszystko zajęłoby połowę tego czasu. Trudno mi się do tego przyzwyczaić i czuję się mało wydajna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ann mój przedszkolak już na etapie lego city... Ale że był dzielny i obyło się bez gazu rozweselającego to w nagrodę wybraliśmy jakiś wóz policyjny...

Kurczę ale ja dziś naprawdę jakoś tak słabo się czuję. Nawet pogadałam chwilkę z m przez telefon a taka zmęczona i zazipana byłam. I jeszcze jakoś w głowie mi się kręciło. A do tego mała prawie przez pępek chciała wyjść. A że mam w tym miejscu bliznę po laparoskopii to myślałam że chyba mi brzuch pęknie.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja dzisiaj usypiam na siedzaco. Do poludnia zakupy,obiad potem po corke do przedszkola. Nie mialam kiedy zdrzemnac sie.

Ja zawsze staram sie robic obiad na 2 dni. Ale np.dzisiaj zrobilam rybe i maz tyle zjadl i na jutro tylko dla mnie starczy i znow musze cos ugotować.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Zaatakowałam łyżką stołową słoik Nutelli, a mój do mnie: dobrze, że chochli do zupy nie wzięłaś

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów