Strona 552 z 1002
Pokaż wyniki od 5,511 do 5,520 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Yza daje rade ze szpitalna dieta. Obiady są dobre gorsze kolacje i śniadanko bo ja na wędliny patrzeć nie mogę. Trochę na obiad za male porcje i kolacja jest za wcześnie. No ale jakoś muszę to przetrwać.
    To dobrze, że w miarę Cię karmią u nas w szpitalu bez wiktu przyniesionego przez rodzinę i w moim przypadku - obiadów z restauracji, nie da się przeżyć serio. Niby firma cateringowa przywozi, ale porcje są głodowe, szczególnie dla ciężarnych, a myślę, że dla faceta to dieta cud - po pobycie w szpitalu minimum -5 kg

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Nawet mi nie wspominajcie o szpitalu. Bo na samą myśl mi gorzej ale jak trzeba to trzeba. Najlepszy mój pobyt był w 39 tygodniu ciążu z powodu małej ruchliwości dziecka, i robi mi tylko 3 razy dziennie KTG a co najlepsze na karcie która wisi przy łózku było napisane że w nocy też mi robili 2-3 razy a tak naprawdę w nocy pielęgniarki spały a rano wpisywały że robiły.
    Jedzenie w szpitalach masakra, czasem nie wiem czy karmią ludzi czy zwierzęta a trochę tych pobytów w szpitalu miałam. Zawsze maż coś przynosił bo bywało tak że obiadu nie tknęłam bo zupa była o smaku wody a drugie lepiej nie mówić.
    Co do jedzenia to znowu mam faze na słodkie ale muszę ograniczyć bo widzę że mi idzie w dupę choć mój mąż jakoś tak od kilku dni co chwilę łapię mnie za dupsko i chyba podobają mu się moje okrągłe kształty bo czasem bywało tak że nie chcial się przytulać bo wszystkie moje kości go cisnęły.
    A do diety idzie się przyzwyczaić znajoma miała cukrzycę w ciąży to tak doszła do wprawy że czasem mogła sobie pozwolić na małe grzeszki.
    Ostatnio edytowane przez palina ; 01-02-17 o 08:12

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Yza daje rade ze szpitalna dieta. Obiady są dobre gorsze kolacje i śniadanko bo ja na wędliny patrzeć nie mogę. Trochę na obiad za male porcje i kolacja jest za wcześnie. No ale jakoś muszę to przetrwać.
    Trzymaj się kochana... To jakoś strasznie olewają twój pobyt. Ja poszłam jednego dnia tak ok. 10 a drugiego wyszłam. Fakt że dopiero po 16. Ale nocka już w domu ale to dzięki pani dr która mnie skierowała i miała tego dnia z rana dyżur na oddziale. Nie mogła się doczekać na konsultacje diabetologa i sama poszła z moimi i takiej pani wynikami do niego. I to dzięki niej wyszłyśmy na drugi dzień. Bo tak to olewka totalna.

Ja też mam ciążę ogórkową kwaszoną. Najlepiej jakby każda zupa była ogórkowa. Nawet m mi ostatnio zwrócił uwagę że krupniku nie gotuję.. To ja mu powiedziałam że niech sam go gotuje i je bo ja nie przełknę. Ostatnio brokułowa wychodziła mi z buzi...

Kurczę jakoś nie mogę się dostać od jakiś 3 miesięcy do fryzjerki nawet nie powiem jak wyglądam. Najpierw ja chora potem ona a to miała pełno ludzi. Potem miałam iść ale wyskoczył pobyt w szpitalu na cukry. A dziś muszę z synem do dentystki bo coś mówił że go ząb boli i musimy sprawdzić. Mam nadzieję że we wtorek juz się uda.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Wiecie co, juto ta gazetka w lidlu z tymi stanikami do karmienia. U mnie w miescie jest jeden sklep. Zawsze na takich akcjach jest masa ludzi. W zeszłym roku chciałam kupic córce kurtke na zimę, to było czarno w sklepie, kazdy sobie z rak wyrywał. Boje się, ze jutro tak będzie i nawet nie dopcham się, zeby zobaczyc jakie one są. No ale i tak pojde.

Kurcze zachcianki, staram się nie mysleć o nich. Za mną chodzi czekolada, duzo czekolady.

O mnie
    Justyspj u nas to samo. Ale kurtkę zimową udało mi się jakoś upolować. Bo za taką cenę to na prawdę fajna i po praniu nic się nie dzieje. Ale byłam trochę po 8 rano to już połowy nie było...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    U nas to samo w Lidlu, jeden sklep i szał pał jest zawsze. Walka niczym na ringu, tylko w sklepie nie ma żadnych zasad. Dlatego ja nie jadę, tylko mój J, nie będę ryzykowała, że mnie ktoś uderzy czy popchnie.
    Zastanawiam się nad tym rozmiarem staników do karmienia :/ i nie mam pomysłu, eh...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ula też ma tę kurtkę z Lidla i faktycznie jest super. Pierwszy raz kupiliśmy w takim sklepie, ale w ogóle różnicy nie ma dla mnie pod względem jakości z kurtkami ze smyka czy z innych typowo dziecięcych sklepów.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    W lidlu właśnie często są rzeczy fajnej jakości, ceny też ok ale jedyna wada to te tłumy które już stoją przed wejściem zanim otworzą. I te stare baby dawno po 60tce ale stoją żeby pooglądać ja pojade dziś bo mam blisko a często dają towar dzień wcześniej.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Ula też ma tę kurtkę z Lidla i faktycznie jest super. Pierwszy raz kupiliśmy w takim sklepie, ale w ogóle różnicy nie ma dla mnie pod względem jakości z kurtkami ze smyka czy z innych typowo dziecięcych sklepów.
    Mi poleciła te kurtki siostra męża że są dobre gatunkowo i Paweł już drugą ma. Oni w wawie maja duży wybór więc czasami albo męża po pracy wyśle albo oni coś kupią. Ale też z pobliskiego bazarku jada do lidla i wykupują.

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki.

U nas mróz nadal trzyma. Za oknem ponuro i tak jakoś niefajnie.
    Słonko to jednak słonko, gdy przyświeci, to od razu żyć się chce.

Dosłownie parę minut temu odebraliśmy klucze od nowego mieszkania.
    Przeprowadzka i tak w piątek bo mi się małżon rozłożył

Nie wiem czy wiecie, ale do 5 lutego jest promocja w Biedronce na pieluchy. Zamiast 30zł, za paczkę, płacimy 18, warunkiem jednak jest kupno 2 opakowań. Ja dziś pójdę i zakupię.

U nas w mieście podobnie jak u koleżanek wyżej jest jeden Lidl. Jak jakaś fajna promocja to ludzi więcej niż towaru.
    Mimo to spróbuję podjechać, może uda się oglądnąć i kupić te staniki ( tylko jak to przymierzyć skoro nie ma kabin ? )
    Najgorzej jednak się wywlec z domu w taką pogodę. Kurcze, niech już będzie ta wiosna.

Wczoraj dostałam w prezencie komplet Minky do wózka, wcześniej pisałam że widziałam takie kocyki w Smyku i jakość mnie nie powaliła. Ten który nam podarowano jest kupiony z Allegro. Różnica w jakości OGROMNA!
    Mięciutki, milutki i nie tak wygnieciony jak w Smyku.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów