Strona 551 z 1005
Pokaż wyniki od 5,501 do 5,510 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ann85 Zobacz posta
    Witajcie
    My dziś po badaniu. Dzidziulek rośnie książkowo i waży już około 1271 g.,
    Mała pokazała swoją piękną twarzyczkę i rzęsy, które ponoć rzadko można zobaczyć na USG, badanie jednak najwyraźniej ją znużyło bo pod koniec robiła miny i ziewała.

Co do promocji, to w Super-Pharm też są promocje na dzidziusiowe kosmetyki, ja kupiłam Oillan Baby 400 ml. za 16 zł., więc fajna cena.
    Super wieści

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Swietne wiesci
    Yza Ale Ci dobrze Mi tez masaz by sie przydal..

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ann super wieści! Mała kobietka to musiała rzęsami zatrzepotać, ale też ile można, stąd ziewanie i miny

Nasza Jula też robiła miny ale groźne i odwracała się plecami. My widzieliśmy za to falujące włoski na karku, całkiem długie! I fałdki na udach, urocze
    To 3D jest super wynalazkiem.

Okrąglinka dobry sposób hehe muszę spróbować. Chociaż maż się zmobilizował i przykręcił karnisz, gdybym nie była w ciązy sama bym to zrobiła ale boję się wchodzić na drabinę. Jeszcze haki w spinach ale to ma poczekać aż meblę będą w całości o układ może się zmienić.

Ae dziewczyny macie zachcianki na te lody, ja bym zjadła hmmm pomarańcze ale to jutro jak sobie kupię bo maż mi napewno nie poleci do sklepu.
    Ann to musiał być przecudny widok - zazdroszczę.
    Byle do poniedziałku bo w poniedziałek minie już 5 tygodni bez wizyty, podejrzewam że teraz będe miała już wizyty co 3 tygodnie.
    Trzeba iśc spać bo noc będzie pewnie nie przespana z powodu braku wygodnej pozycji i głupich snów.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Dzięki dziewczyny

Usg faktycznie daje teraz niesamowite możliwości a i nasze dzieciaczki coraz bardziej pulchne i rozkoszne.

Udało mi się Was nadrobić ale odpisanie każdej z Was to wyzwanie
    ... a więc gratulacje dla wszystkich mamusiek, które są już po badaniach i pomyślności dla Tych przed
    Cukrzyca na szczęście nie taka straszna, ale trzeba pilnować diety i poziomu cukru; dobrze jednak że już bliżej końca
    Wasze brzuszki super, postaram się na dniach zaprezentować swój.
    Co do dolegliwości ciążowych, to ponoć trzeci trymestr to powrót do samopoczucia z pierwszego więc zmęczenie jak najbardziej może nam dokuczać.
    Ostatnio edytowane przez Ann85 ; 31-01-17 o 21:20

Cześć Wam!

Ja dziś wstałam raniutko bo odwoziłam bliskich na lotnisko przez to pierwszy raz od lat czekałam pod piekarnią aż ją otworzą

yza - nie wiem jak z poduszka elektryczną, ale jeśli nie to to może termofor? na arbuzy zachcianki nie mam, ale ogórki świeże bardzo mi ostatnio wchodzą - wcześniej była faza na kiszone. ot ogórkowa ciąża

Strasznie mi się styczeń ciągnął w tym roku.... byłam u gina w pierwszym tygodniu stycznia i wydaje mi się to taaaak straaaasznie dawno temu czekam na 07.02 na wizytę.

Córa coraz śmielej dokazuje

Miłego dnia!

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam z rana. U mnie bezczynności ciag dalszy. Jestem po Ktg. Czekam na wizytę. Wczoraj miałam pobrana rano krew i tyle przez cały dzień.Miałyśmy mieć ta konsultacje z diabetykiem i nie bylo
    A tak to bym wyszła dziś do domu.

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Na pewno jakos to przetrwam.Juz bliżej końca na szczęście.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć. Padłam wczoraj, nawet nie wiem kiedy. Jak się obudziłam ok. 23 czytnik leżał otwarty, lampka zapalona, a ja myślałam, że to środek nocy.

Macierzanka, ogórki świeże też za mną chodzą, ale takie polne, krótkie. Niestety nie pora na nie.
    Muszę spróbować z termoforem, może pomoże

Frezyjka, jak leżałam w szpitalu też miałam wrażenie, że mało się dzieje. Normalnie powinni się spiąć i porobić badania by jak najszybciej wypuścić do domu, a tu flaki z olejem :/
    Może dziś będziesz miała tę konsultację i jutro, ewentualnie w piątek Cię wypiszą!
    A jak szpitalna dieta cukrzycowa, dajesz radę?

Sysiasia, niestety obyło się bez masażu bo zasnęłam więc nawet nie chcę myśleć jak dziś będę funkcjonować.

Dziś robię naleśniki, ale to tak na szybko, na pierwszy obiad, a później, jak Ula przyjdzie z przedszkola, zrobię rybkę, ugotowaną marchewkę i ziemniaki.

Słyszałyście prognozę pogody? Podobno zimy ma już nie być, tylko się ocieplać! Ciekawe ile w tym prawdy i czy znowu nie sypnie śniegiem w marcu

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Yza daje rade ze szpitalna dieta. Obiady są dobre gorsze kolacje i śniadanko bo ja na wędliny patrzeć nie mogę. Trochę na obiad za male porcje i kolacja jest za wcześnie. No ale jakoś muszę to przetrwać.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Środa...
    Gabcia w przedszkolu...
    My w domku - Razem

Jutro o tej porze będziemy już podglądać Szymoka ♡
    Miłego dnia!
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!