Strona 546 z 1002
Pokaż wyniki od 5,451 do 5,460 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Co do sesji to moja siostra interesuje się fotografią i obiecała zrobić, ale na razie cisza w temacie. Muszę poszukać inspiracji.

Do profesjonalnego fotografa wybieram się na sesję noworodkową. Te zdjęcia są przesłodkie . Widziałam tez nagrania z takiej sesji i wyglada, że nawet nie są tam zbytnio męczone te dzieciaczki . Zawsze mi się wydawało, ze te przebieranki to katusze ze dla takiego noworodka.

A propos katuszy dziś rano jak byłam w sklepie to wsiadając do samochodu widziałam kobietę, która wracała z zakupów. W jednej ręce niosła siaty a w drugiej fotelik z bardzo małym dzieckiem. I tak szła, a ten fotelik jej się obijał o nogę i dziecku aż nóżki podskakiwały. Aż chciałam wyjść i jej ponieść to dziecko...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Drzewko, ładna już waga Twojego Maluszka
    Dobrze, że wizyta udana i dr Cię uspokoił

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Co do śniadanek na diecie cukrzycowej jestem już po drugim. Objadłam się pastą z makreli z jajkiem, szczypiorkiem, rzodkiewką łyżka majonezu i jogurtu plus chleb orkiszowy i warzywa. Dieta nie jest zła tylko non stop w kuchni siedzę hihihi. Gorzej aby gdzieś wyjść wszystko pod jedzenie i mierzenie cukrów trzeba dostosować.
    Frezyjka będzie dobrze ja już miesiąc na tej diecie jestem, najgorszy pierwszy tydzień, aby wyregulować ilości ile choćby kromek chleba zjeść. Teraz już szaleję robiłam już pizze na mące gryczano orkiszowej z łososiem oliwkami i papryką i serem mozzarellą, objadłam się strasznie a cukier 106 po jednej godzinie. Będzie dobrze. Na zachciołki mam upieczone ciasteczka orkiszowe też na mące gryczano orkiszowej z pestkami dyni i cynamonem pycha 4 zjadam spokojnie. Dasz radę

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Drzewko super waga Twojego Dzidziusia
    Co do sesji my czekamy aż brzusio jeszcze urośnie, mąż na próbę zrobił parę fotek, ale mówi, że to jeszcze nie to. My mamy ogólnie hopla na fotki, rbimy sami na profesjonalnym sprzęcie, obiektywach i programach do obróbki. Troszkę teraz mniej czasu mamy przez tą budowę, ale nadrobimy. Mam też kumpla fotografa, ale mam do niego teraz 600km więc sobie daruję. Indywidualnie mam 3 profesjonalne sesje za sobą, tą ze ślubu i córki z komunii. Tą ostatnią w księdze, piękna pamiątka, trochę kosztowna, ale warto mieć coś takiego. Oczywiście marzy mi się sesją w plenerze, ale zobaczymy jak to z pogodą będzie, najwyżej już z Konradkiem w 4.

A ja właśnie nie znam się na programach do obróbki... wtedy sesję zimową byśmy podkręcili ciut... Ale jeśli chodzi o zdjęcia z ciązy to ja już jestem usatysfakcjonowana

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Piękne są te sesje, i z brzuchamitakimi,i maluszka.
    Też bym chciała, ale chyba z budżetem się nie wyrobimy
    Kredyt na mieszkanie, pożyczka na samochód, teraz wydatki nazwiązane wyprawkę, na wszystkie wizyty lekarskie... same wydatki.

Wypadałoby posprzątać podłogi, ale nie mam weny... I jeszcze pranie. Znów lenia mam. A jak Was czytam ile danego dnia już zrobiłyście, i dzieci ogarnięte i obiad itp to mam wyrzuty sumienia, bo na mnie kanapa działa jak magnes

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez katarzynka1982 Zobacz posta
    Co do śniadanek na diecie cukrzycowej jestem już po drugim. Objadłam się pastą z makreli z jajkiem, szczypiorkiem, rzodkiewką łyżka majonezu i jogurtu plus chleb orkiszowy i warzywa. Dieta nie jest zła tylko non stop w kuchni siedzę hihihi. Gorzej aby gdzieś wyjść wszystko pod jedzenie i mierzenie cukrów trzeba dostosować.
    Frezyjka będzie dobrze ja już miesiąc na tej diecie jestem, najgorszy pierwszy tydzień, aby wyregulować ilości ile choćby kromek chleba zjeść. Teraz już szaleję robiłam już pizze na mące gryczano orkiszowej z łososiem oliwkami i papryką i serem mozzarellą, objadłam się strasznie a cukier 106 po jednej godzinie. Będzie dobrze. Na zachciołki mam upieczone ciasteczka orkiszowe też na mące gryczano orkiszowej z pestkami dyni i cynamonem pycha 4 zjadam spokojnie. Dasz radę
    To prawda wszystko pod jedzenie nastawione i mierzenie. Dzisiaj w przychodni musiałam zmierzyć. W zeszłym tyg.w przedszkolu(po kryjomu w szatni) i w piekarni.

Ja nie mam aż tyle czasu i bardziej chęci by tak pichcić różne rzeczy. Narazie mam sprawdzone jedzenie i 1 chleb( 5 zł.za szt.) więc na zmianę jadam.

Dzisiaj przychodzi do mnie koleżanka, rybę oszczędzę, a zjem jajko w ramach podwieczorku.

Mogę herbatniki 3 szt.zjeść jednorazowo i też cukier mam ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Maminka, co Ty piszesz. Nie jesteś sama - obiad robię na dwa dni, pogarniam w domu codziennie, ale bez przesady. Najwięcej to leżę i odpoczywam
    Przyszła przesyłka z gemini, ale do firmy więc J przywiezie paczkę dopiero wieczorem. No cóż, on będzie musiał zrobić pranie

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Ja też gotuję na dwa dni... często mam darowane ;p a jak mam wenę to wtedy kilka rzeczy np. leci pod rząd ;P

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczynki!!!

Cieszę się, że u Was w porządku i pocieszyłyście mnie trochę że można normalnie przeżyć na diecie cukrzycowej. Ja idę na szkolenie z diety dopiero w czwartek, od tygodnia mierzę cukier na czczo i godzinę po śniadaniu, obiedzie i kolacji, czyli 4 razy dziennie. Jak na razie mam cukier w normie bez diety, więc nie wiem czy nie na wyrost ta cukrzyca bez dodatkowych badań, no ale niech im będzie

Ja też się pochwalę moim dużym brzusiem w 28 tyg

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	brzusio 28.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	46.5 KB
ID:	100006

dzisiaj lecę do szkoły rodzenia na 6 zajęcia, jest bardzo fajnie, można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć. Chodzę czasem z mężem, a czasem sama w zależności od tematu zajęć. Dlatego polecam Wam serdecznie

Pozdrowienia dla wszystkich mamusiek, u nas napadało śniegu i znowu zimowo się zrobiło

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów