Strona 544 z 1002
Pokaż wyniki od 5,431 do 5,440 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Śmieszno-tragiczna sytuacja z dzisiaj w przedszkolu:
    Wczoraj Ula przyniosła książkę, z której się uczy. Wypełnioną bo półrocze minęło i mają nowe ćwiczenia. A ja wiadomo, nie odłożyłam jej na półkę, tylko każde ćwiczenie patrzyłam jak zrobiła i rozmawiałyśmy o nim. Przy jednym, gdzie miała zaznaczyć ilość sylab znalazłam błąd - nie Uli, lecz Pani. Ula tłumaczyła mi, że ona nie rozumie dlaczego Pani tutaj jej zaznaczyła, że jest źle, skoro jest dobrze i faktycznie miała Mała rację. J wziął dziś książkę do przedszkola i wyjaśnił sytuację i okazało się, że Pani niepoprawnie mówi i tym samym sylabizuje to słowo.
    Oczywiście Pani zażartowała z tego i w ogóle śmieszki, ale z drugiej strony, gdybym nie sprawdziła tego, błędnie Ula zostałaby oceniona. A to takie podstawy, nic trudnego, a już błędy merytoryczne się zaczynają...
    I weź tu człowieku nie sprawdzaj czego i jak uczą dzieci.
    Powiem Wam, że staram się nie wtrącać w sposób nauczania dzieci, ale czasami to słów mi brakuje bo poziom mam wrażenie jest coraz niższy, a rodzice to potrafią tylko narzekać i zrzędzić, a zająć się dzieckiem i z nim popracować to już rzadko kto ma chęć, bo chwila zawsze się znajdzie!
    To sobie pomarudziłam...

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witajcie. U mnie nocka nie przespana.Masakra.Suche powietrze na sali męczył mnie kaszel rano pobudka na badania lóżko twarde jakbym na samych deskach spala. No masakra.

Jednak stwierdzono cukrzyce czekam na konsultacje diabetologiczną od dzis wdrożona dieta cukrzycowa.Załamka.

oj, rozumiem Cię...ja mam porównanie w podejściu nauczycieli, bo A. ma dwie panie na zmianę... jedna starsza wychowawczyni, taki pedagog z powołania i A. ją uwielbia, babka wymagająca, głośna, ale swietna na prawdę...a druga to młoda siksa, a przekonana, że rozumy pozjadała... i olewactwo ;/ Mam nadzieję, ze na swojej drodze moja córka spotka jednak więcej nauczycieli w typie tej pierwszej...

No ja też szukałam "mojego stylu"... nie lubię zdjęć z gołym brzuchem, chciałam go pokazać, ale niekoniecznie nagi... chciałam jasną, pastelową sesję, subtelną, delikatną... w długiej zwiewnej sukni.. i mam.... Mam zdjęcie na futrzanym dywaniku w długiej sukni z Anią w pięknej długiej sukni przytuloną do brzucha i z zamkniętymi oczami..no KOCHAM TO ZDJECIE...
    Dobry fotograf zrobi to co chcesz... tylko właśnie trzeba powiedzieć - moja fotografka słuchała i sama powiedziała, że jak ja się będę źle czuła i to nie będzie to to będzie to widać na fotkach... Jedynce co to mnie namówiła na seksowną, czerwoną suknię z koronki z dużym trenem (który będzie w powietrzu) ... widziałam surowe zdjęcie i mi się spodobało Czekam na to już gotowe...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Czesc
    Za sniadanie sie wziac i na spacer polecimy.. Musze do apteki isc..

Frezyjka Dobrze ze juz masz wyjasnione zaczniesz diete i bedzie wszystko dobrze nie martw sie

frezyjka, no lepiej jakby nie było tego rozpoznania... ale skoro jest, to trzeba się zastosować i pomyśleć, że chociaż zdrowo będziesz jadła... Życzę pomocnego diabetologa... i oby dietką udało się cukry ustawić.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Witajcie. U mnie nocka nie przespana.Masakra.Suche powietrze na sali męczył mnie kaszel rano pobudka na badania lóżko twarde jakbym na samych deskach spala. No masakra.

Jednak stwierdzono cukrzyce czekam na konsultacje diabetologiczną od dzis wdrożona dieta cukrzycowa.Załamka.
    No co Ty, nie załamuj się. Jeszcze tylko troszkę i Maleństwo będzie z Tobą, a poziom cukru się unormuje.
    Dziewczyny tu pisały, że ta dieta nie jest taka zła i dają radę więc Ty też sobie poradzisz. Nie taki diabeł straszny... zobaczysz.
    Do spania do szpitala zawsze biorę swoje rzeczy, poduszkę, rogala, inaczej bym nie dała rady wytrzymać. A jeśli łóżko masz tak strasznie niewygodne, to może poproś o przeniesienie na inne.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Catti, właśnie podobają mi się zdjęcia subtelne, w pastelach i kontrastowe - czarno-białe. Mam kilka pomysłów swoich, muszę je zweryfikować z jej zdjęciami
    Ogólnie to trochę nie wyobrażam sobie pozowania. Jednak z natury nie jestem gwiazdą estrady i błysk fleszy to nie dla mnie i boję się by zdjęcia nie wyszły sztucznie... eh.. no sama nie wiem... z jednej strony bym chciała, z drugiej się boję. Mam nadzieję, że te jej zdjęcia pomogą mi podjąć decyzję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Sysiasia, widzę, że nie tylko ja jeszcze bez śniadania. Ostatnio takiego mam lenia od rana, że zebrać się nie mogę.
    A znowu później mnie nosi, coś bym zmieniała, przestawiała... chyba się zaczyna
    Wczoraj ramki na zdjęcia przemalowałam w sypialni, dzisiaj planuję zająć się leżaczkiem -zdjąć co trzeba do prania.

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Frezyjka , współczuje. Koleżanka tez sie zmagala z cukrzycą w ciąży. Pomiar glukozy codziennie + dieta i czeste wizyty u diabetologa. Ciężko było jej nieraz, ale dała radę. Wszystko się szczesliwie zakonczylo. Dziecko urodzilo sie z normalna waga - 3,4 kg.

Ja po wczorajszej wizycie -tak sobie. Z jednej strony ciesze sie, że Bartuś ładnie rosnie i robi sie już calkiem pulchniutki (obecnie mamy 28 tydzien, a on budową i wagą jest już na 30/31), a z drugiej przeraża mnie to, co będzie sie dzialo za kilka tygodni :/
    Lekarz przewiduje podobny scenariusz, jak przy mojej pierwszej ciązy. Stan przedrzucawkowy
    Ciśnienie mi szaleje, zwiekszyl dawke lekarstw. Mowi, ze nie moze mi zagwarantowac tego, ze teraz sie unormuje. Jesli skoczy do 160/100 to mam od razu sie zglosic na oddzial.
    No i w gre wchodzi wczesniejsze rozwiazanie ciazy - ok.36/37 tygodnia.

Ojjj Dziewczyny... mam nadzieje i modle sie o to, by wszystko było dobrze.
    Że też zawsze musi się coś podziać nie tak

no to ja też nie lubię pozować... ale jak fotograf fajny się uda Ważne, żebyś się fajnie czuła... ujęć było bardzo dużo, ostatecznie wybraliśmy 15 (z tym że w tym też zdjęcia rodzinne, samej A...)... Nie rezygnuj z tego Warto takie coś sobie zafundować, ja aż zła jestem że wcześniej się wahałam... ale też niedawno trafiłam na tę fotografkę... wiem,że wrócimy jak już Michał na świecie będzie...może na jesień ... teraz chciałabym plener...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów