Strona 541 z 1002
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,410 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170130_114300.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	30.6 KB
ID:	99982

Hej Mamuśki Dawno mnie tu nie było.. Obecnie wyglądamy tak - zdjęcie powyżej.
    28 tygodni+4dni.
    Dziś mamy wizytę wieczorem, podglądniemy co tam u naszego Brzdąca.

Noce mamy takie sobie. Nie wysypiam się w ogòle :/ Biodra mnie bolą, śpię na boku,na plecach też nie mogę długo kimać, bo brakuje mi tchu...
    Ciśnienie od kilku dni przekracza swoją normę -140/90...
    Zaczynają się obrzęki wokòł kostek i na dłoniach.

Biorę leki cały czas, zastanawiam się,co na to doktor.

Dobrze, że moim Dziewczynom rozpoczęły się ferie, to troszkè sobie odsapnę

Pozdrowionka dla Was :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Ale piękne brzuszki!

Ojej, frezyjka, niefajnie z tym cukrem... ale oby było lepiej!

A sny w tej ciąży też mam dziwne, czasem kompletnie bezsensowne, czasem koszmary, czasem Mała mi się
    śni, że jest już z nami. Wcześniej rzadko po obudzeniu pamiętałam co mi tam w głowie siedziało w nocy

Co do staników to nie zasnęłabym z założonym, niewygodnie, a na codzień chodzę w takich sportowych, może i się nie powinno, ale to taka wygoda...

Na szkołę rodzenia się nie zdecydowałam, najbliższą mam 50km od siebie, a K. nigdy w domu nie ma. Samej myślę że nie ma co chodzić, tym bardziej, że mieszkam w jednym domu z położną.

Na ostatnim USG Mała była poprzecznie ułożona, pupką w dół, ale takie fikołki i wygibasy tam czuję, że chyba co godzinę jakby się sprawdzali to byłaby w innej pozycji

Senior Member Awatar Martulka
    O mnie
    Szczęśliwa mamusia ♡
    Mój drugi suwaczek mnie przeraża hehehe

To już tak niewiele zostało...

Moja koleżanka w środę ma planowane cc. Stresuję się razem z nią. Oby wszystko szczęśliwie się zakończyło.

Ojjj dziwne sny.. skądś to znam. Oststnio śnili mi się moi pradziadkowie..a nie żyją już ponad 30 lat.. byliśmy na cmentarzu razem. Nie mogłam się otrząsnąć, gdy się przebudziłam.

Co do biustonoszy - narazie ubieram zwykłe, w nocy spałam bez - ale bez wycieków się nie obeszło (w tej ciąźy mnie"zalewa" i to dosłownie ..) nie wyglądało to super, więc zamówiłam sobie biustonosz do karmienia-zakładam wkładki kaktacyjne i mam spokój

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, gratuluję pomyślnych badań i trzymam kciuki za następne. Ja mam jutro usg. Nie mogę się doczekać!

Ala gratuluje, że już po egzaminie!

Frezyjka, trzymaj się tam w szpitalu. Oby wyniki były jak najlepsze.

Piękne macie brzuszki i wszystkie inne . Postaram się też coś wrzucić.

Na weekend odwiedziła mnie przyjaciółka. Wczoraj korzystając z pięknej pogody poszliśmy na spacer - uszłam prawie dwa kilometry. Jestem z siebie dumna bo normalnie to zakupy w Auchan przyprawiają mnie o kolkę . Jest coraz ciężej. Zostało tylko 10 tygodni. Już niedługo .

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Martulka myślałam ostatnio o Tobie, tak rzadko zaglądasz super ze wszystko dobrze - daj znać po wizycie

Ja jeszcze daje rade "bez stanika" ale wiem ze pod koniec i w okresie karmienia nie da rady obyć się bez zabezpieczenia
    Także miękki, zwykły czeka na swój czas
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

ALe jestem wściekła! WRRRRRR!!! To nic że do mojego lekarza muszę dojechać 38km bo niestety mieszaka na zadupiu... zajeżdżam i co??? Pocałowałam klamkę pani doktor nie przyjmuje bo jest chora i nie raczyła mnie poinformować a sama czasem mi sprawdza wyniki żeby zobaczyć czy wszystko jest ok a żebym nie musiała jeździć taki kawał i nie organizować opieki dla córki. Ok rozumiem jest tylko człowiekiem i też ma prawo chorować.
    Jedyny plus tego wyjazdu kupiłam pościel Julce i sobie 2 śliczne staniki w tym jeden do karmienia.
    Wizyta za tydzień niby o tej samej porze co dzisiaj tylko że godziny się pokryły także będzie taka kolejka że chyba wezmę sobie kanapki.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Mam zagwozdkę, eh... nie wiem czy umówić się na to usg 4d, czy nie... J mówi, że to moja decyzja, a jedyne co mnie odstręcza, to odległość bo jednak będziemy musieli jechać do innego miasta :/
    I nie wiem co robić
    Yza, wartość diagnostyczna takiego usg jest prawie żadna, wiadomo. Ja jak byłam na 4d to lekarz jak sprawdzał małego czy wszystko ok to na 2d. 4d to atrakcja . Ja byłam już dwa razy i chętnie jeszcze raz bym poszła . Fajnie jest zobaczyć tę buźkę .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    ALe jestem wściekła! WRRRRRR!!! To nic że do mojego lekarza muszę dojechać 38km bo niestety mieszaka na zadupiu... zajeżdżam i co??? Pocałowałam klamkę pani doktor nie przyjmuje bo jest chora i nie raczyła mnie poinformować a sama czasem mi sprawdza wyniki żeby zobaczyć czy wszystko jest ok a żebym nie musiała jeździć taki kawał i nie organizować opieki dla córki. Ok rozumiem jest tylko człowiekiem i też ma prawo chorować.
    Jedyny plus tego wyjazdu kupiłam pościel Julce i sobie 2 śliczne staniki w tym jeden do karmienia.
    Wizyta za tydzień niby o tej samej porze co dzisiaj tylko że godziny się pokryły także będzie taka kolejka że chyba wezmę sobie kanapki.
    No bardzo słabo, że nie poinformowała o odwołaniu wizyty.
    Dobrze, że chociaż przekułaś to na jakieś pozytywy .

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Martulka Ja tez z Nati mialam takie cisnienie i obrzeki niestety okropne.. Na szczescie bialka w moczu nie bylo
    Narazie u mnie w tym temacie spokoj tfu tfu..

U mnie siara wrocila ale bez szalu Jeju Martulka to niezle

Palina Naprawde wspolczuje.. Ale chociaz szal zakupowy zaliczylas To za tydzien bedziesz miala juz Usg 3 trymestru

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No mnie to by szlak trafił na miejscu... I wcale się nie dziwie ze się wkurzyłas.
    Dobrze ze chociaż zakupy zaliczone i udane to humor lepszy
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów