Strona 537 z 1006
Pokaż wyniki od 5,361 do 5,370 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Alu fajny jaki zgrabniutki
    Teraz dopiero zaczniemy rosnac jak szalone
    Az strach sie bac he he
    Okraglinka mi juz pomalu pepek wypycha .. moj maz tego nie lubi dziwnie mu to wyglada he he

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16409558_1512558682105389_758300154_o.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	82.3 KB
ID:	99971

Nasz brzuszek w 30 tc.

Ponoć zacny jak na ten czas

Pępek powoli się wyłania, jak go z dwóch stron przycisnę to wychodzi na drugą stronę, co mojego męża strasznie.... straszy boi się, ma fobię pępków. Chłop pod dwa metry wzrostu, a mały pępuszek go osłabia

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Nie wiem co oni mają z tymi pępkami, mój K. też się boi nawet w jego stronę patrzeć

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, pięknie wyglądacie! Ciąża Wam służy.

Ala, gratuluję pomyślnie napisanego egzaminu! Brawo!

My kupiliśmy dziś wózek. Jest lekki, zwinny, zwrotny, dobrze się prowadzi. Ma koła żelowe, podwójną amortyzację, dobrą wentylację, długą gondolę (85 cm), polski producent, dobra cena. Wczoraj odwiedziliśmy trzy sklepy z wózkami w Wawie, i rzeczywiście okazało się, tak jak pisała Okrąglinka, że na Marywilskiej był największy wybór. Dzięki, kochana, za podpowiedź. Może to trochę za wcześnie, ale kiedy sprzedawca uświadomił nas, że na zamówienie czeka się nawet do dwóch miesięcy, zdecydowaliśmy, że kupujemy od ręki ten, który nam się podoba.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Piękne brzuszki dziewczyny! ja może jutro się pochwalę, bo aktualnie mam na sobie jednoczęściowy kombinezon dresowy i wyglądam jak teletubiś a nie przyszła mama

Sysiasia - nie przejmuj się zbytnio. Jak miałam robione drugie usg (27tc, właśnie ze względu na niskie położenie macicy i prawdopodobieństwo cc po pierwszym w 19tc.), lekarka powiedziała, że ok 5 proc. kobiet musi powtarzać usg z tego powodu, ale tylko 0,5% ostatecznie ma planowane cc. Szyjka też była ok. 5cm, mimo to , a teraz brzuszek mi się trochę podciągną ale nadal nisko.W pracy jestem zwykle 6-7godzin na nogach, a ona powiedziała, że to nie problem. Położna mi tyko zaleciła taki pas, który zakłada się pod brzuch, żeby odciążyć kręgosłup i zmniejszyć obciążenie szyjki itd., często go zakładam do pracy i muszę powiedzieć, że wszystko jest ok, nic nie boli -więc chyba działa.

Okrąglinka, w pierwszej ciąży miałam robioną sesję 3 tyg. przed porodem, czyli ok. 37t/38c., zdjęcia min. na leżąco, ale brzuch było widać bo był już wielki nawet myślałam, że zbyt duży. Najlepiej wyszły chyba zdjęcia od strony głowy z nogami skrzyżowanymi i podniesionymi do góry, (miałam na sobie czarne leaginsy i stanik, więc brzuch odznaczała się od nóg).

Ala - gratulacje.

Wózek fajny sama muszę się lepiej w tel kwestii ogarnąć. W sobotę spotkalam znajomych, którzy są w podobnej do nas sytuacji, przed tyg. urodził im się maluch, a mają o 2 lata starszego chłopca. Mieli wózek nad którym się zastanawiałam i chyba się zdecydujemy na niego, im udało się kupić od znajomych, my niestety nie znaleźliśmy więc pozostaje zapewne odwiedzenie sklepu.

W pierwszej ciąży pępek wyszedł mi w ostatnim mies. myślałam, że już nie wyjdzie. A tym razem już sobie zaczyna wychodzić - mój synek go uwielbia.

Weekend udał się połowicznie- piątek i wczoraj super. Byliśmy w kinie, na nawet niezłej komedii, teraz w planach film z Emmą Stone i R. Goslingiem. Obydwoje b. lubię, a na Emmie wzoruje nawet swoje fryzury (ma podobny kształt twarzy i uwielbiam kolory, którymi (bardzo rzadko) farbuje włosy. Później smaczna kolacja i miły wieczór. Dziś niestety nie udały nam się plany z łóżkiem dla synka. To, które wybraliśmy, było zbyt duże żeby zabrać bez przyczepki, także spróbujemy pożyczyć jak teściowie wrócą i kupimy może przy okazji coś więcej. Dobrze, że sprawdziliśmy w necie rozm. kartonów więc nie jechaliśmy na darmo. Zrobiłam tylko duże zakupy spożycze - po 2 tyg. chorowania i kilku dniach bez chleba i mlekaWywiozłam też śmieci do segregacji. Udało mi się też pójść dzisiaj na yogę, dawno nie byłam, a że męża trening odwołali - to skorzystałam.

Zaczęłam też patrzeć na strony z ubrankami, raczej nic nie kupię, więc to zapewne strata czasu, ale te ubranka dla dziewczynek są takie fajne! Tzn. zamówiłam jeden kombinezonik na rozm. 56, bo miałam dla Bena od rozm. 62 ale to był maj, więc użyty był wtedy tylko raz, przy wyjściu ze szpitala, przydał się później. A teraz w kwietniu myślę ze może się przydać, więc wolę mieć i coś mniejszego. Może i z tym mogłabym się wstrzymać, bo szwagier i jego żona zaoferowali, że chętnie nam pożycżą małe ubranka. Z drugiej strony nie wiem kiedy teraz ich zobaczę, więc zaszalałam i zamówiłam razem ze śpiworkiem i kilkoma innymi rzeczami, które akurat znalazłam w promocji. Teraz spojrzę może jeszcze na motherhood, bo jeszcze potrzebować będę pieluszek, otulacza i może jakiś kocyk, bo Ben swoimi chyba nie jest jeszcze chętny się dzielić

No i wybraliśmy dziś imię. Mała będzie się nazwała Disa Janina (drugie imię po babci). Nikomu jeszcze nie mówiliśmy, że zdecydowaliśmy. Tutaj wszystkim się podobało, gdy mówiliśmy, że może Disa. Natomiast mojej rodzinie nawet nie mówiłam o imieniu Disa, ostat. wersją była Bianca - także zobaczymy:O

Jutro mam wolne ... co oznacza, że czas na porządki i duuuuże pranie po 2 tygodniach niemalże nic nierobienia - oj. będzie ciężko. Nie mogę przesadzać, ale zobaczyny - no i jeszcze kilka spraw do załtwienia, a ja bym chciała nareszcie kupić bh- przez internet jednak odpada- nic nie znalazłam a w mieście wprawdzie nie ma ubrań dla mam ale jest fajny sklep z bielizną, tylko ja nigdy nie mam czasu tam zajść może jutro się uda.

Życzę Wam udanego początku tygodnia!
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Piękne brzuszki

Ala - Gratuluję zdanego egzaminu

Sysia - ja prawie całą ciążę z G. miałam nisko brzuch, a Ona była "przeterminowana" Twój nie jest bardzo nisko.

Fiszka - ciesze się że mogłam pomoc
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    Ala, cieszę się, że egzamin poszedł Ci dobrze. Teraz będziesz mogła skoncentrować się na sobie i Maluszku
    Śliczne brzuszki, takie duże ciążowe już
    Ala, mój bębenek jest do Twojego podobny. Nie jest tak pokaźny jak dziewczyn, ale to już pewnie taka uroda.
    Fiszka, super, że wózek już czeka. Faktycznie niektóre firmy mają termin realizacji zamówienia ok 8 tygodni więc to czas najwyższy uporać się z tym tematem. No chyba, że "nasz" model jest na stanie, wtedy po problemie.
    Ania, to dość intensywny weekend za Wami. Podziwiam, że jesteś w stanie jeszcze pracować i to tyle godzin na nogach. Powiem szczerze, że byłam wczoraj na zakupach, J z Ulą zostali na dworze, a ja sama weszłam, chodziłam z pół godziny, a już ledwo dawałam radę. Właśnie te pół godziny na nogach to dla mnie max, nie dam rady więcej.
    Powiedz co to za pas? Odciąża on odcinek lędźwiowy?
    Chyba muszę się w końcu z tą położną umówić bo nie wiedzieć czemu, jakoś z tym zwlekam.
    U nas weekend szybko minął, jak zawsze za szybko. Ferie się skończyły, Ula już w przedszkolu lekki problem ze wstaniem był, ale myślałam, że będzie gorzej. Jednak radość, że zobaczy koleżanki wzięła górę
    W tym tygodniu J przyniesie wózek do domu i fotelik. Zacznę pranie jak tylko przesyłka z gemini dojdzie. Później spakuję torbę.
    Za dwa tygodnie jadę do Łodzi na badania, już się doczekać nie mogę jak zobaczę Lucynkę.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ania, i najważniejsze - gratuluję wyboru imienia Disa - w Polsce imię niespotykane więc może stąd będzie zaskoczenie rodziny. Synek zaakceptował wybór?
    Bo u nas poszukiwania trwały, tak długo dopóki Uli się imię nie spodobało

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dziewczyny, jak to jest z fotelikami? Czy istnieje możliwość dokupienia samej bazy do fotelika? Gdzie sprawdzić takie info?
    Mamy fotelik Maxi Cosi, modelu nie pamiętam. W testach ma on 4*, ale myślę nad tą bazą ze względu na łatwość montażu, a przyznam się szczerze - zawsze była to dla mnie czarna magia.
    Nowego fotelika nie chcemy kupować bo nie planowaliśmy takiego wydatku, ale jakby ta baza pasowała, to byłoby luksusowo

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewcznki Śliczne brzuszki macie
    W końcu po weekendzie uff troszkę był pracowity. W piątek pojechaliśmy do teściów plus obejrzeć postpy w naszym domku bo hydraulicy już zaczęli, idą jak burza w przyszłym tygodniu skończą. Podjechaliśmy też do kuzynki męża bo dzwoniła, że ma troszkę ciuszków dla naszego maluszka po swoim 2 latku. No i przywieźliśmy cały bagażnik 3 olbrzymie wory. Jak usiedliśmy do segregacji to z 2 godziny minęło. Jestem mega zadowolona z tego prezentu ciuszki śliczne z dobrej bawełny, markowe i tyle że na 1,5 roku starczy hihih. Część zostawiliśmy o do siebie wzięłam te do pół roku. Już nic kompletnie nie dokupujemy a rodzinie mówimy że zabawki niech kupią
    W sobotę zakupiłam w fajnym małym sklepiku z bielizną 2 biustonosze do karmienia i koszulkę. Wczorja zaszaleliśmy i po powrocie do domu poszliśmy jeszcze do kina. Mały strasznie się wiercił i kopał hihi chyba nie był zachwycony tak głośnym spektaklem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów