Strona 535 z 1002
Pokaż wyniki od 5,341 do 5,350 z 10013

Kwietniówki 2017

Hmm to będe musiała gdzieś jechać do większego miasta bo u nas nie ma działu dla kobiet w ciąży i mam Boję się zamawiać przez internet bo ja jestem nie wymiarowa. Wzrost 180cm a rozmiar ubrań na szerokość musiałabym mieć s/m a na długość gdzieś tak xl wiec lepiej przymierzyć albo zobaczyć na żywo.
    My mamy wizytę w poniedziałek zobacze co tam u mojego maleństwa

2. dzieckozakupy.pl
    Wózek zamówiony, fotelik już w domu z "dużych" rzeczy jeszcze łóżeczko + materac

Poza tym w sklepie wpadły mi w ręce jeszcze pieluchy tetrowe 10 szt więc z tym też już spokój

Poza tym przygotowuję się do tego żeby spakować dla siebie torbę szpitalną, niech leży i niech czeka, przynajmniej w razie czego Mąż nie będzie musiał kombinować rzeczy Malucha będę pakować później

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Wózek zamówiony, fotelik już w domu z "dużych" rzeczy jeszcze łóżeczko + materac

Poza tym w sklepie wpadły mi w ręce jeszcze pieluchy tetrowe 10 szt więc z tym też już spokój

Poza tym przygotowuję się do tego żeby spakować dla siebie torbę szpitalną, niech leży i niech czeka, przynajmniej w razie czego Mąż nie będzie musiał kombinować rzeczy Malucha będę pakować później
    I jaki wózek wybraliście?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    My dziś mieliśmy usg. Jula książkowo rośnie, wszystko w punkt. Waży 1370g
    Byliśmy na 3d, więc mamy zdjęcia buźki. Śliczna jest, po mamusi żarty żartami ale rodzina rzeczywiście widzi podobieństwo na tych zdjęciach do mnie z okresu niemowlęcego.
    Lekarz uprzedził, że usg 3d trochę przekłamuje, wiadomo, że to tylko i aż technika. Wrażenie jednak super
    No i włoski ma niunia, śmiesznie falowały w tych wodach

Moje małe cudo <3

Dziś noc nieprzespana, bo niunia do 4 się kręciła, ale już wiadomo, że to był piruet, żeby się głową w dół ułożyć już.
    Super, że u Małej wszystko dobrze

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Junior Member
    Mama.24h

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-10-17 zobacz kalendarz
    My już mamy dziecko i chciałabym to znaczy chcielibyśmy mieć drugie
    w pierwszy weekend stycznia wybraliśmy się nad morze z swoim maluchem
    Hotel fajny, jedzenie pyszne dosłownie rozpływało sie w ustach, pokoje też były dosyć miłe i przesronne
    postawiliśmy łóżeczko takie turystyczne sven w pokoju i mieliśmy wielkie łoże dla nas
    Dzisiaj już mija jakiś czas i jednak te dni okresu nie nadchodzą muszę jeszcze chwilkę poczekać ale to jeszcze za wcześnie żęby stwierdzić
    Jestem zapisana na środę na wizytę
    Taki wypad i relaks dobrze robi
    Moje będzie wrześniowe

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Nam sobota minęła w prxujmej atmosferze u siostry Darka
    Dziś trochę więcej odpoczynku... w domku + spacerek do parku l.

Ja na taką sesje z brzuszkiem... jeszcze czekam... aż będzie większy.
    Jest wstążka niebieska. Klocki z imieniem i buciki + kilka innych pomysłów.
    Zdjęcia zrobi Nam kumpela
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Dzien doberek w ten ładnie zapowiadajacy sie dzien. Jak narazie u nas wychodzi sloneczko i ma byc fajnie na zewnatrz. mogłyby wkońcu te mrozy odpuscic.

Ja wlasnie delektuje sie kawka - oczywiscie kilkoma łyczkami bo wiecej nie wypijam. No i rozmontowalo mnie znowu przeziebienie - w nocy bol gardla katarzysko no masakra.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Hej, mało ostatnio czasu, więc nie pisałam, ale czytałam na bieżąco

Nie nawiąże do wszystkiego, ale tak ogólnie to wszystkim po wizytach gratuluję, dobrze czytać jak się Maleństwa rozwijają. Ucieszyło mnie, że tyle osób (i oby jak najwięcej) ma takie podejście co do zabawek i prezentów dla dzieci

Ja właśnie w drodze jestem na chyba najgorszy egzamin, ale oby zdać, za tydzień ostatni i wolne, będę mogła przestać stresować się w końcu studiami a zacząć stresować się dzieckiem na szczęście wyprawka już prawie cała skompletowana, wózek, fotelik, łóżeczko i materac są, więc najważniejsze
    Okrąglinka, a masz jeszcze jakieś pomysły na sesję? Bo nam też zrobi znajoma, więc wszystko sami będziemy załatwiać. I też czekamy na większy brzuch, chyba zrobimy kilka dni przed porodem, bo ciągle słyszę "8 miesiąc?! ja taki brzuszek miałam w 5!" więc jest naprawdę malutki

Miłej niedzieli Kochane! :*

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Ala_D Zobacz posta
    Hej, mało ostatnio czasu, więc nie pisałam, ale czytałam na bieżąco

Nie nawiąże do wszystkiego, ale tak ogólnie to wszystkim po wizytach gratuluję, dobrze czytać jak się Maleństwa rozwijają. Ucieszyło mnie, że tyle osób (i oby jak najwięcej) ma takie podejście co do zabawek i prezentów dla dzieci

Ja właśnie w drodze jestem na chyba najgorszy egzamin, ale oby zdać, za tydzień ostatni i wolne, będę mogła przestać stresować się w końcu studiami a zacząć stresować się dzieckiem na szczęście wyprawka już prawie cała skompletowana, wózek, fotelik, łóżeczko i materac są, więc najważniejsze
    Okrąglinka, a masz jeszcze jakieś pomysły na sesję? Bo nam też zrobi znajoma, więc wszystko sami będziemy załatwiać. I też czekamy na większy brzuch, chyba zrobimy kilka dni przed porodem, bo ciągle słyszę "8 miesiąc?! ja taki brzuszek miałam w 5!" więc jest naprawdę malutki

Miłej niedzieli Kochane! :*
    No ja z racji tego że jest Gaba mam mnóstwo pomysłów na zdjęcie z Nią
    Też na takie - ze Darek ma Gabi na baranach. On całuje brzusio, Gaba daje całusa mi
    Ja ogonie uwielbiam robić zdjęcia... gorzej z tym żeby "byc" na tych zdjęciach, tyle że w tej sytuacji nie ma innej opcji

Trzymam kciuki za egzamin

Ja mam brzusio - ale to jeszcze nie to
    112cm w obwodzie
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    I jaki wózek wybraliście?
    Do ostatecznego wyboru przeszły 3 wózki:
    Roan Bass Soft
    Anex Sport
    Jedo Fyn

Anex był bardzo zbliżony do Roana a był 400 zł droższy i nie miał blokady amortyzacji w ramie co ponoć się przydaje gdy dziecko jest starsze i cięższe a jeździ w spacerówce.
    W sklepie postawiliśmy obok siebie Jedo i Roana i porównywaliśmy cecha po cesze. Lepsze wrażenie wywarł na nas Roan i na niego padł wybór

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów