Strona 534 z 1002
Pokaż wyniki od 5,331 do 5,340 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Witajcie...
    I tak zachwalałyście te koszulki z HM, że kupiłam... i powiem, że faktycznie fajne... świetne rozwiązanine, bo można pod sweterek np. zarzucić i na spacerze spoko rozwiązanie... Dzieki za doradzenie.. ale cena powala faktycznie ...ale to tak ze wszystkim dedykowanym czemuś... ciąża, ślub, chrzest itp... 50 zł za koszulkę ...szaleństwo

"Sztuka kochania" - nie lubię polskiego kina, bo zwykle mnie rozczarowuje (z małymi wyjątkami) ...ale na ten film cieszę się, że poszłam...obojgu się nam podobał... Boczarska zagrała fenomenalnie jak dla mnie ...

A ja wyprałam ciuszki z Pepco i ... wiem, że z innych firm sa lepsze... O ile dla starszej ubrania są bardzo fajne o tyle bodziaków itp. kupować tam już nie będę.
    Też często kupuję tam rzeczy dla Uli. Tanio i w miarę ok. Do przedszkola w sam raz ale też się szybko przecierają i wyciągają. Dla Małej nie mam nic z Pepco.

Fajnie, że film okazał się ciekawy.
    Też chcę na niego iść.
    A jak Mały w brzuchu, szalał czy spokojny był w kinie?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Szalał ... ale on pod wieczór zawsze się aktywizuje ...

Dziewczyny pytanie odnośnie tych koszulek z H&M one są na dziale kobiety w ciązy - mama? Czy normalnie w dziale kobiecym? Bo niestety u nas nie ma działu dla mam i musiałabym jechać do innego miasta za tymi koszulkami skoro tak zachwalacie.
    Pół nocy nie spałam bo jakoś tak dziwnie jeździło mi w brzuchu chyba się czymś zatrułam albo to początek jelitówki? OBY NIE!
    Julka też dziwnie oddychała w nocy rano obudziła się z katarem i kaszlem także leczymy sie. Przy ubieraniu wszystko ja bolała mam nadzieję że nie rozwinie się w to w grybę czy ospę. Bo u nas bardzo dużo dzieci ma ospę a Julka miała kontakt z dziećmi chorymi. A miałyśmy dzisiaj jechać do znajomych żeby dzieciaki się pobawił ale siedzimy w domu.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Hejka wszystkim.

Dziewczyny mam problem. Kupiłam wczoraj biustonosz wH@M rozmiar 85D. Kkurcze miseczki są dobre ale ciśnie mnie w obwodzie. Nie wiem teraz na jaki rozmiar wymienić.pomozecie mi. Jak wyjde ze szpitala to pojadę i wymienię go.

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Ja zaraz się pakuję na poniedziałek do szpitala i tak sie zastanawiam co mam wziąć ze sobą.

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Frezyjka a kupowałaś stanik w dziale mama czy normalnie? Jeśli normalnie to już nie wymienisz na większy bo 85D to największy rozmiar :/ Sama miałam ten problem.
    A co do tych bluzek to one są na dziale ciążowym, a te działy nie sa w każdym sklepie dlatego lepiej zadzwonić do wybranego sklepu i zapytać czy mają ubrania ciążowe. A jak nie to na internecie, mnie przesyłka idzie 3-4 dni bo już pare razy zamawiałam Ceny za ten dwupak są duże ale na stornie internetowej macie wyprzedaże i tam też są rzeczy ciążowe. Ostatnio były te bluzki dwupaki i staniki też. Ale to trzeba ciągle sprawdzać, bo wiecznie są wykupywane. I tam też są fajne przeceny na ubranka dla dzieci

Ja dziś zaczęłam dzień z potwornym bólem głowy, zgagą i niewyspaniem Kiepska sobota. Może uda mi się spełnić plan nie ruszania sie dziś z kanapy Dzidziuś dziś aktywny, ale mnie oszczędza bo nie kopie po żebrach

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny sprawdzałam i są te bluzki dwupaki na ramiączkach na wyprzedaży na stronie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kupowałam na stoisku ciążowym... ale na stronie nie widzę aby były przecenione (sa dwupaki za 79.99 i za 99.99) Te drugie są po prostu ładniejsze, mają inne wzorki...

My po kolejnej sesji ciążowej ... a dokładnie ja... Mąż mi zrobił... w zimowym lesie, w góralskiej chuście na ramionach ...ot takie klimaty
    Piękna pogoda była więc super spacer zaliczony
    Idziemy piec karpatkę

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Asia kupowałam na dziale z odzieza ciazowa. Takze moze mam jeszcze szanse na wymiane.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    My dziś mieliśmy usg. Jula książkowo rośnie, wszystko w punkt. Waży 1370g
    Byliśmy na 3d, więc mamy zdjęcia buźki. Śliczna jest, po mamusi żarty żartami ale rodzina rzeczywiście widzi podobieństwo na tych zdjęciach do mnie z okresu niemowlęcego.
    Lekarz uprzedził, że usg 3d trochę przekłamuje, wiadomo, że to tylko i aż technika. Wrażenie jednak super
    No i włoski ma niunia, śmiesznie falowały w tych wodach

Moje małe cudo <3

Dziś noc nieprzespana, bo niunia do 4 się kręciła, ale już wiadomo, że to był piruet, żeby się głową w dół ułożyć już.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów