Strona 533 z 1002
Pokaż wyniki od 5,321 do 5,330 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    My dziś bardzo intensywny dzień mieliśmy. Najpierw siostra pomogła mi w szafie w górnych półkach zrobić porządek a potem byliśmy z Pawełkiem na balu karnawałowym w bibliotece. I powiem szczerze że było do d... Pawcio nastawił się na szaloną imprezę a oni rozłożyli się najpierw z malowaniem. Jak dla mnie to od tego są warsztaty artystyczne. Nawet córka koleżanki co z nami była po 1,5 h miała dość. Kompletna kicha.

Co do nowinek technicznych i zabawek to mam podobne zdanie. Też staram się kupować na prezenty jakieś gry edukacyjne czy zabawki które będę rozwijały wyobraźnie i kreatywne myślenie u dziecka. Czasami jak jestem mega zajęta pozwalam na oglądanie bajek na kompie ale to są bajki które ja akceptuję.

I też mamy w rodzinie przypadek że dzieci mimo iż dostają różne edukacyjne gry czy zabawki to po jakimś czasie już gdzieś pochowane. A mama się dziwi że siostrzenica w wieku 2 lat zna literki a jej syn w wieku 5 wcale nie zna a starszy w wieku 7 tylko trochę. To nasz P. już zaczyna sam czytać niektóre słowa.
    A jeszcze bardzo mnie denerwuje że te dzieci są nauczone dawania i ciągle coś u kogoś sobie zamawiają i to dostają. I do tego różne mega śmiecie jak dla mnie. Ja tłumaczę synowi że ta czy tamta zabawka jest brzydka i nie dla małych dzieci. A za chwilę jak pojedziemy do nich to okazuje się że oni już to mają. Brak słów.

My staramy się uczyć syna że nie ma nic za darmo i że trzeba dużo pieniążków żeby kupic to czy tamto i że musi się nauczyć oszczędzania. Ostatnio kupił za kieszonkowe rower. Dość długo przy każdych zakupach gdy chciał jakąś pierdułkę kupić miał wybór albo to albo zbieramy na rower. I zawsze wybierał rower. A tamci ciągle mówią że przyjedzie ciocia ta czy tamta i im kupi. Ale cóż każdy robi jak uważa.

2. dzieckozakupy.pl
    monyka mi miska w ciąży przeszła z F do H

Nam się dziś udało dojechać do dwóch sklepów dziecięcych jeden specjalizujący się w wózkach i fotelikach - na chwile obecną najbardziej nam się podoba Roan Baas Soft. W drugim sklepie pooglądaliśmy łóżeczka. Niestety były beznadziejne :/

Jutro jedziemy jeszcze do innego sklepu popatrzeć na wózki bo w tym sklepie są inni producenci

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny w pepco są duże przeceny śpioszków, kaftaników i innych ciuszków dla maluchów. Ja dziś dostałam całą torbę prezentową ubranek z metkami dla maleństwa od przyjaciółki. Wszystko różowo białe. Gorzej będzie jak sie okaże, że będzie syn a nie córka Bo cała wyprawka ubranek różowa A co do koszul nocnych to na stronie italian fashion też są przecenione. Chyba zamówię te z krótkim rękawkiem, ale nie wiem jaki rozmiar :/

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Mi w pierwszej ciąży i teraz w pierwszej kolejności powiększył się biust. Wierna jestem firmie Triumpf , bo jak pisały moje poprzedniczki, fajnie modeluje piersi i optycznie je zmniejsza ale te z lidla też wydają się fajne, przynajmniej w gazetce, ciekawe jak na "żywo"?!

Co do prezentów, to ja polecam zestaw tatuaży brokatowych do samodzielnego zrobienia, ja kupiłam dziewczynom w Tesco i zrobiły furorę są różne wielkości tych zestawów albo książkę ze stronami do kolorowania antystresowego, ja kupiłam chrześnicy "Królewnę Śnieżkę" i ma dwa w jednym, kolorowanie i czytanie
    Ponad to lego i gry Activity, 5 sekund, blokus...

Ja dziś otrzymałam dwa pudła ubranek od koleżanki więc na rok z góry mam ubranek....

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Hej my dzisiaj mielismy wizyte znajomych. Dawno juz nie bylo okazji sie spotkac, takze super ze przyjechali Szczegolnie synek sie cieszyl, bo tyle juz dni z powodu przeziebienia omijalo go przedszkole. Nie mogl sie nimi nacieszyc, a na koniec to koledze polecil zaniesc sie do lozeczka. A jego zona na to, ze jest jedynym dzieckieckiem, ktore sie go nie boi... kochany malec.

3maj sie Wiolcia, pamietaj, ze masz dla kogo to pomaga!

Ja to bym bala sie nie zapiac pasow, bo nie wiem co bez nich by sie stalo z nami w razie wypadku... musze tylko wylaczyc poduszke- dzieki za przypomnienie

Gry planszowe i zabawki edukacyjne to super prezenty. Ja to zawsze "zamawiam" polskie klasyki ksiazkowe i plyty z polskimi piosenkami. Latem przywiezlismy duzo min. Brzechwa, Tuwim etc. a na swieta dostalismy wlasnie puzzle dla 2latkow z czuczu od babci i ksiazeczki od siostry no i moje kasety fasolek z dziecinstwa (" *** tez sie do paczki zmiescily. Puzzle juz wyprobowalismy, bo Ben lubi i nawet niezle mu idzie. Kwestia zachety i zainteresowania dziecka. A duplo to tez jedna z ulubionych zabawek. Dostal od dziadkow na pierwsze urodziny takie od 18 mies. Ja mowilam, ze jeszcze za wczesnie, ale jak mial 14 mies to dziadek dal mu lego duplo meza i Benjamin podobno przez 30 min. byl calkowicie zafascynowany. Najpierw umial tylko rozdzielac klocki i ukladal "gubaski" tj. Figurki ale po kilku wizytach u dziadka zaczal juz skladac i budowac. Na swieta dostal wiecej lego i inne klocki i codziennie budujemy.
    Ma tez swoja pierwsza planszowke, 18 mies+.i tez czasami wyciaga z polki i bawimy sie przez kilka minut.
    Maz ma Playstation bo bardzo lubi spiewac sing stars ze znajomymi albo sam a jak sie bawi z Benjaminkiem to tez czesto razem spiewaja. Ben i w przedszkolu ma mikrofon i czesto wystepuje na scenie z innymi dziecmi- tanczy i "spiewa".
    Tyle fajnych rzeczy mozna robic z dzieckiem! Ale najpierw trzeba dziecku te rzeczy pokazac, zeby chcialo je robic.
    Juz za pozno na rady o prezencie dla 8latki, ale to moze na przyszlosc jakis pamietnik, cwiczy wyobraznie i pisanie lub taki, ktorym mozna wymieniac sie z kolezankami. Te prezenty, ktore kupilas moim zdaniem super, sama zrobilam podobny siostrzenicy. I rady tez super.

P.s. dzieki Iza bedziemy sie dobrze bawic!

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Tez lubie kreatywne prezenty. Moja corka potrafi bawic sie byle czym. Ostatnio domek z kartonu sobie zrobila, maz pomogl jej okno wyciac siedziala tam cale popoludnie. Wiadomo ma tez zabawki ale widac ze rzadziej sie nimi bawi. Gdy byla mlodsza bardziej zabawki ja interesowaly. Bajki tez oglada. Ale wszystko w granicach normy.

U mnie w pepco nie ma przecenionych kaftanikow, wszystko inne jest. Kafatniki do szpitala chcialam, u nas chca polozne. Ale w domu nie bardzo ich uzywalam.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Hej. W końcu weekend.
    Ale dziś rozpoczęłam dzień - obudził mnie straszny ból brzucha, w dole, wstałam do toalety bo pomyślałam, że Mała uciska na pęcherz. Nic nie pomogło. A ból taki, jakby chciało wszystko wyjść, takie parcie straszne. Położyłam się na lewym boku, później w pozycji półleżącej i lepiej jest. Nie ma ucisku bo najprawdopodobniej Lucynka ułożyła się baaardzo nisko i napierała, teraz czuję ją pod żebrami i to parcie przeszło. Zobaczymy jak będzie, gdy wstanę.

Dziś mój J ma nie lada problem - musi wybrać czy idzie na koncert, czy zabiera mnie do kina na "Sztukę kochania".

Miałam dziś porobić coś w domu, ale przez ten poranny ból brzucha dostałam kategoryczny zakaz od ślubnego. Tylko obiad zrobię i to wszystko.

Dziewczyny, ja omijam sklepy z art.dziecięcymi, mam już kompletną wyprawkę, a prawda jest taka, że nie powstrzymam się by czegoś Lucynce nie dokupić

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja malo ubranek musze kupić bo mam po corce. A jest tyle pieknych nowych. Jedynie te kaftaniki. Dobrze ze moge nacieszyc sie z drobnych akcesoriow, kosmetyków. Bo wozek, lozeczko tez mamy. Jeszcze siostra mi dala pare rzeczy, ktorych nie wykorzystala(jest synek ma 6 mcy) wiec mam butelke nowa z aventu, jakies wkladki.

Witajcie...
    I tak zachwalałyście te koszulki z HM, że kupiłam... i powiem, że faktycznie fajne... świetne rozwiązanine, bo można pod sweterek np. zarzucić i na spacerze spoko rozwiązanie... Dzieki za doradzenie.. ale cena powala faktycznie ...ale to tak ze wszystkim dedykowanym czemuś... ciąża, ślub, chrzest itp... 50 zł za koszulkę ...szaleństwo

"Sztuka kochania" - nie lubię polskiego kina, bo zwykle mnie rozczarowuje (z małymi wyjątkami) ...ale na ten film cieszę się, że poszłam...obojgu się nam podobał... Boczarska zagrała fenomenalnie jak dla mnie ...

A ja wyprałam ciuszki z Pepco i ... wiem, że z innych firm sa lepsze... O ile dla starszej ubrania są bardzo fajne o tyle bodziaków itp. kupować tam już nie będę.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justyspj Zobacz posta
    Ja malo ubranek musze kupić bo mam po corce. A jest tyle pieknych nowych. Jedynie te kaftaniki. Dobrze ze moge nacieszyc sie z drobnych akcesoriow, kosmetyków. Bo wozek, lozeczko tez mamy. Jeszcze siostra mi dala pare rzeczy, ktorych nie wykorzystala(jest synek ma 6 mcy) wiec mam butelke nowa z aventu, jakies wkladki.
    Masz rację. Kilka razy pojechaliśmy do sklepów z art.dziecięcymi i za każdym razem kupiłam coś nowego więc teraz mając już całość garderoby, zostają zakupy kosmetyczno - inne niestety je również mam za sobą i teraz czekam na kuriera

Choć właśnie teraz zacznie się pranie, szykowanie. Więc myślę, że szybko zleci.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów