Strona 532 z 1006
Pokaż wyniki od 5,311 do 5,320 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Powiem Wam, że w tej ciąży mam dość niewyparzony język więc często się muszę powstrzymywać by nie skomentować, ale równie często wyrażam moją opinię.
    Jeśli ktoś się obrazi - trudno, ale może chociaż coś przemyśli.

Nie widziałam tej nowej serii lego i elfy my wszyscy jesteśmy maniakami lego więc muszę koniecznie zobaczyć

Byłyśmy z Ulą na dworze, Mała szalała na placu zabaw, ja półdupkiem siedziałam na ławce i wygrzewałam się w słońcu. Na dworze zero dzieciaków, nic, masakra!!! A pogoda cudna. -6°ale piękne słońce i tak zdrowo jest. Głowa przestała mnie boleć 40 minut na dworze, a zadziałało cuda

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja sie własnie szykuje na moja bratową. Kupiłam chrzesniakowi zestaw kart do nauki czytania i po swietach nie zabrali ze sobą bo sie nie zmiesciło do walizki (mieszkaja za granicą). Część rzeczy była nadana paczką i poprosili moja mame aby zapakowała tam wysoką na ok 70 cm papierowa rakietę (inny prezent, który swietnie pasuje do wystroju pokoju małego) ale na karty już sie miejsce nie znalazło. Dodam tylko, że mały rakiete zlozył i na tym sie jego zainteresowanie skonczyło, a kartami ze mna sie chętnie bawił. Przykre, prawda?

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    A co do pogody to mam nadzieję, że sie taka utrzyma przez cały weekend. Słońce świecie i od razu człowiekowi lepiej .

mojeklocki24 .pl można zajrzeć sklep w rodzinie ... ponoć dobre ceny ...
    A to koniecznie nadrób zaległości w Lego... ;p ... my też układamy ... ale to ponadczasowa zabawka wiec nigdy za wiele...jak książek
    Na tej stronie znajdziesz też nowy katalog...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Dzięki Catti, obejrzę na pewno
    Nawet nie komentuję takiego zachowania, Drzewko. Strasznie to przykre, ale z drugiej strony świata się na siłę nie naprawi. Skoro rodzice mają pewne rzeczy w nosie, to inni mogą się jedynie starać na zasadzie właśnie kupowania ciekawych prezentów

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Kupiłam zestaw do robienia bransoletek i małą torebkę do samodzielnego pokolorowania. Mam nadzieję, że się spodoba.

Mała w brzuchu dziś dokazuje bez względu na to co robię,a zazwyczaj podczas chodzenia siedzi cicho. Może wpadła z mamusią w szał zakupów?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Kupiłam zestaw do robienia bransoletek i małą torebkę do samodzielnego pokolorowania. Mam nadzieję, że się spodoba.

Mała w brzuchu dziś dokazuje bez względu na to co robię,a zazwyczaj podczas chodzenia siedzi cicho. Może wpadła z mamusią w szał zakupów?
    Fajne rzeczy
    Mam nadzieję, że Małej się spodoba

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Czyli wszystkie zapinacie pasy. Ja w sumie też zapinam czasem sie zdarza że tego nie robię. Z mężem mało jeżdżę także gdy prowadzę zapinam bo kiedyś mi kurier wjechał w ,,dupsko' i gdyby nie pasy to było by nieciekawie.
    Co do staników też muszę zakupić jakiś do karmienia bo mam 2 w domu po Julce, albo kupię jak zobaczę jak mi pójdzie karmienie. Teraz muszę sobie jakiś kupić bo wszytsko zaczyna mi wychodzić ze stanika. Boję się zamawiać na allegro bo rozmiary są różne nibyy firma ta sama ale mode inny i już biust sie nie układa.
    Co do prezentów też jestem za ksiązkami, grami planszowymi czy nawet puzzlami no i teraz na czasie jest CzuCzu mamy kilka łamigłówek dla Julki i jest zadowolona. Ja nie powiem bo czasem nie mam siły albo czasu żeby bawić się z Julką to raz na jakiś czas włącze jej bajkę w TV. W sumie codziennie rano ogląda muzyczny budzik ale wtedy tańczymy i wygłupiamy się nie to że siedzi i wpatruję się w TV. Boję się że nie będe miała tyle dla niej czasu jak pojawi się maleństwo.
    Miłałam robic dzisiaj oponki ale nie mam siły bo ciągle sprzątam bo tych brudnych malarzach :/

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    czesc próbuje was doczytać ale ciagle cos mi przerywa fajnie ze nasz watek taki aktywny

u nas po poniedziałkowej wizycie ok mały waży 1660 g szyjka po badaniu wydawała sie lekarzowi nie trzymająca ale na usg wyszło ze długa wiec odetchnęłam z ulgą,

miałam ostatnio mega kryzys psychiczny związany troche z strachem o ciaże i zdrowie bobasa i z wizytą w poradni mukowiscydozy z córcia bo mi lekarka nagadała i kazała zbierać pieniądze na kamizelkę drenażową (penie widziałyście takie na reklamach czy ulotkach o chorobie) i tak mnie to przytłoczyło ryczałam chyba z 2 godziny po powrocie do domu, juz sobie troszke poukładałam w glowie i mi lepiej

postaram sie was doczytac i byc na bieżąco, na razie uciekam zrobic cos córci do jedzenia

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Ja jestem zwolenniczką kreatywnych prezentów
    Ostatnio na urodziny chrześnicy męża zakupiłam zestaw do projektowania mody.
    Taka gruba książka, w której trzeba rysować, wklejać ittp.
    Matka dziewczynki kręciła nosem ( lepsza byłaby kasa ) ale ja mam gdzieś gadanie.
    Chrzestni mogą, ale nie muszą :P
    Już raz daliśmy kasę na kolczyki bo mała niby o nich marzyła, a matka kasę przehulała.

Wyciągnęłam męża na spacer, bo mrozik trzymał i słonko świeciło pięknie.
    Piękny dzień wykorzystany w 100%
    Przy okazji odwiedziłam parę sklepów.
    Kupiłam stanik Triumph, nowa kolekcja, cena regularna 139,90, ale producent na starcie narzucił 50% rabatu za nietypowy kolor- bordo, i mam fajny stanik za 64 zł
    Przeraził mnie rozmiar miseczki - F
    Kupiliśmy też butelkę Tommee Tippee, na razie jedną.
    W myślach jednak mam cały czas butelki Lovi z dynamicznym smoczkiem.
    Zobaczymy jak to będzie, dokupić kolejną to żaden problem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów