Strona 530 z 1002
Pokaż wyniki od 5,291 do 5,300 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    W kwestii pasów to ja zapinam i pilnuję, by każdy miał zapięte. Tak jak większość z Was pisała przekładam dolną część pod brzuchem i dobrze dopasowuję, żeby nie było luzu. Na punkcie bezpieczeństwa mam spaczenie, bo skończyłam m.in. inżynierię bezpieczeństwa w transporcie i tematy pasów oraz wpływu jednej niezapiętej osoby na pozostałe zapięte znam aż za dokładnie.
    Dodam przy okazji, że na tym etapie ciąży poduszka powietrzna przed Wami powinna być wyłączona.

Co do staników to jest sens już teraz kupić? Za dużo się już nie zmieni?
    Raczej planowałam coś nabyć bliżej kwietnia już. Wszak jeszcze 10tyg mi zostało planowo...
    Ciekawi mnie też jak wypadnie koszula jednorazowa do porodu,czy warto kupić.

Też walczę z bezsennością. Zasnęłam po 1, ale budziłam się często a to do toalety, a to zgaga. Mam wrażenie, że w półśnie byłam do 7, dopiero jak mąż wyszedł do pracy to zasnęłam twardym snem. Nie będę teraz jednak spać pół dnia, bo wybieram się na zakupy drobne.

Muszę kupić ośmiolatce prezent. Problem, że ona ma wszystko... ostatnio z książki się nie cieszylała, chciałam kupić grę planszową to jej matka odradziła, bo do tego trzeba uczestników, a prawie nigdy dzieci się nie odwiedzają w domu i gra by leżała. Hmm jakieś pomysły?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta

Ciekawi mnie też jak wypadnie koszula jednorazowa do porodu,czy warto kupić.

Muszę kupić ośmiolatce prezent. Problem, że ona ma wszystko... ostatnio z książki się nie cieszylała, chciałam kupić grę planszową to jej matka odradziła, bo do tego trzeba uczestników, a prawie nigdy dzieci się nie odwiedzają w domu i gra by leżała. Hmm jakieś pomysły?
    Koszulę jednorazowa zamówiłam wczoraj.Jak dojdzie to Wam zdam relację .

A co do gry planszowej dla 8 latki - rodzice też moga zagrać

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Maminka z tymi prezentami to ja tez zawsze mam problem . Moze jakis zestaw kreatywny dla takiej dziewczynki albo jakas torebke z postaciami jakie lubi albo sa teraz takie torebeczki dla dziewczynek gdzie moze ja sobie sama pokolorowac.

3 stopniową regulację mam w staniku bawełnianym (przy miseczce) pisałam w kontekście nie tak dużego wydatku, a jednak możliwości spore na sam początek.
    W Alles mam w miseczce jeden poziom, ale 4 na obwodzie...
    Wyraziłam się trochę niejasno, przepraszam

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Moji chlopcy maja duzo gier planszowych i czesto gramy razem przynajmniej razem fajnie spedzamy czas. Ostatnio jestesmy na etapie granieaw panstwa miasta stara gra a i dzieci sie duzo naucza. Ale to wszystko zależy od checi też rodziców.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    3 stopniową regulację mam w staniku bawełnianym (przy miseczce) pisałam w kontekście nie tak dużego wydatku, a jednak możliwości spore na sam początek.
    W Alles mam w miseczce jeden poziom, ale 4 na obwodzie...
    Wyraziłam się trochę niejasno, przepraszam
    No ja pytałam o ten bawełniany właśnie . To jest jakas konkretna marka czy raczej no name?

Stanik kupiony w malenkim sklepie z bielizna... Viki style... nie wiem czy Ci to pomoze hehe... polecam sie wybrac i cos zmierzyc... bo ja z tego mam miseczke B... Esotiq obecnie mam C... a z Alles do karmienia mam D

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Też jestem ciekawa tej koszulki jednorazowej.
    Ja trochę staników do karmienia mam, ale to takie zwykłe, no name, bawełniane, na początek ok. A później kupię jakiś ładniejszy.

Prezent dla 8- latki?
    Znam ten problem, wiecznie tak mam z moim chrześniakiem.
    Teraz w lutym ma urodziny, a że On tez ma wszystko i z niczego się cieszy, to tym razem kupiliśmy mu bluzkę ze Star Wars. Powiem szczerze, że przestałam się przejmować tym co mu się podoba, a co nie, co by chciał. Inaczej bym musiała wydawać majątek na jego zachcianki.
    A co do gier planszowych - my uwielbiany: warcaby, chińczyk, grzybobranie, to tylko przykłady.
    A może tej dziewczynce puzzle, albo zestaw do tworzenia biżuterii samodzielnie. Jako że jestem maniakiem książek, tak bez względu na to czy Młody lubi czytać, czy nie, dostaje książki
    Są też takie super książki do nauki rysowania, podzielone tematycznie, np.o mandze. Może coś takiego plus jakiś piękny zestaw kredek lub mazaków.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Fiszka, a z jakiej strony zamawiałaś te staniki?
    Bo wątpię, że u mnie w mieście dostanę je stacjonarnie, a skoro jest taka duża możliwość regulacji, to czemu nie zakupić wcześniej
    Nosiłaś kiedyś "ich" staniki czy teraz pierwszy raz i mierzyłaś się i wymiar z tabelki brałaś?
    Yza, staniki zamawiałam na alles.pl, polecam!

Mierzyłam się pierwszy raz, i co ważne, biust mierzyłam w pozycji pochylonej, aby piersi swobodnie układały się. Wtedy dojdzie parę centymetrów. Jeśli piersi mierzysz w pozycji pionowej, one zwisają, a przez to możesz dobrać nieodpowiedni rozmiar. Jeśli masz większy biust, polecam tę technikę.
    Ostatnio edytowane przez Fiszka ; 27-01-17 o 11:04

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów