Strona 528 z 1005
Pokaż wyniki od 5,271 do 5,280 z 10047

Kwietniówki 2017

Dziewczyny nie piszcie tyle bo ciężko za wami nadążyć.
    Też mam koszulę z Italian Fashion tą błękitną i fajna jest, do szpitala biorę 2 w razie czego w zapasie w domu jest 3 to mąż dowiedzie. U nas do porodu dostaję się koszulę taką zawiązywaną na sznurki z tyłu czy tam z przodu wiecie takie mega krótkie, przy moim wzroście to wszytsko na wierzchu mam.

Teraz takie pytanie wczoraj zatrzymała nas policja bo nie mieliśmy pasów. Zawsze jak jeżdżę z mężem to nie zapinam bo mąż jest zawodowym kierowcą i czuję się bezpieczna, jak jeżdżę sama to zapinam. No i policjant mówi że kobiety w ciązy są zwolnione z pasów. wiec uff 100zł zostanie w kieszeni (maż musi zapłacić)
    Czy Wy zapinacie pasy? Kurde boję się teraz zapinać bo niech coś się stanie i ten pas mocno się zblokuję w okolicy brzucha to zaszkodzi dziecku

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja rzadko jeżdżę autem. Ale zaponam... siadam i przekłada się tylko tym co idzie na skos przez klatkę piersiową... (nad brzuchem)

Poszłam spać po 3...
    Gabcia dziś zostaje w domu... D ma wolne - mogłabym spać... a tu Synuś się rozpycha "trzeba jeść dac"
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Zawsze zapinam pasy... uważam, że to w razie jakiejś sytuacji to jedyne co jednak zwiększa bezpieczeństwo...w razie wypadku, bez pasów ... nie mam szans... (i nie tylko ja kiedy jestem w ciąży)... Mam na tym punkcie fioła... nie ruszymy, póki wszyscy pasażerowie nie mają zapiętych pasów... wszyscy, łącznie z tymi z tyłu.
    I nie ma dla mnie znaczenia kto prowadzi - idiotów na drogach nie brakuje... więc co mi po świetnym kierowcy za kierownicą...? ...

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Tez zapinam pasy. Ale mało jeżdzę samochodem. Nie wiem jak to jest z tym ze kobieta w ciązy nie musi zapinać. Moja siostra dostała mandat za brak pasów, choć była w widocznej ciąży, policjant chciał zaświadczenia, wystawił mandat. To było w zeszłym roku. Są tez takie adpatery dla kobiet w ciąży do zapinania pasów, wtedy jakoś w kroku zapina się, nie idzie pas przez brzuch.

Ja piżamki biorę 2 do szpitala. Nie wiem jak będę rodzić, pierwszą miałam cc, ale teraz przez cukrzycę, to nawet nie myślę o sn. Lekarz narazie nic nie mówi.
    U mnie do porodu mozną miec swoją(ja miałam w pierwszej) no ale skonczyło się cc, więc kazano zdjąc moja koszulę i na sale operacyjną byłam przewożona na łózku, naga, przykryta kołdrą..... koszmar.

Dopiero jak była pionizacja pozwolono się ubrać, wiec tamta z początku porodu była przeprana i niezniszczona.

Dla mnie zwalnianie kogoś z pasów nie jest rozważne... i tyle. Nie zgadzam się z tym i nie mam zamiaru korzystam z tego "przywileju"...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć.
    My też zapinamy pasy. Nie ma opcji by być niezapiętym. Ktokolwiek jest z nami w aucie, musi to uszanować. Nawet Ula nie pozwoli nie używać pasów. Zdanie na ten temat mam bardzo ostre i to, że ktoś jest zawodowym czy zwykłym kierowcą, nie zwalnia od tego obowiązku. Będąc nie zapiętym, stanowimy zagrożenie także dla innych osób w aucie, nawet tych zapiętych, bo w razie kolizji jesteśmy bezwolni jak szmaciana lalka, tylko z taką różnicą, że ta lalka waży kilka ton (takie są przeciążenia)!!!

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    30 tydzień ciąży
    Według danych: przy ewentualnym porodzie - 95% szans dziecka na przeżycie.

Ula dziś ze mną w domu. Słońce troszkę świeci, ale jest mroźno.
    Dziś na obiad barszcz czerwony i znowu rybka na drugie, z ziemniakami i surówką z kapusty kiszonej

Czas wstać na śniadanie bo dzieci się dopominają

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta

Drzewko, orientowałaś się może jak jest w Triumphie ze stanikami do karmienia?
    Tematu staników do karmienia jeszcze w ogóle nie rozpoznawałam. Musze przysiąść do tego. Ale kupić chciałabym chyba po porodzie. Kompletnie nie wiem jaki rozmiar. Czy ten biust jeszcze urosnie czy pozostanie taki jak jest teraz.
    Wymyśliłam sobie, że kupie własnie po porodzie a do tego czasu bede się posiłkować tymi koszulkami wlaśnie.
    wczesniej tylko muszę sie rozejrzec gdzie takie staniki kupuę, żeby potem nie biegać z zapalonym ogonem.

Yza, nic dodać nic ująć w kwestii pasów... u nas nieraz pasażerowie zdziwieni jak się upominamy o pasy... nawet z tyłu na środku... ale mają wybór... pasy albo drepcedes nie ma ulg...
    Poza tym Ania też się zaraz drze... "tato, tato...a ktoś tam nie ma zapiętych pasów..." ;p wcześniej sama grzecznie zwraca uwagę najczęściej...

U mnie dzisiaj rosół (zgodnie z zyczeniem Ani)... i kotlety jajeczne.. dawno nie robiłam...ale może wyjdą

A wieczorem jak ktoś nam z dzieckiem zostanie to mąż mnie zabiera na "Sztukę kochania" ... Wisłocka, Starowicz, Izdebski... moja bajka

Stanik mimo wszystko radzę kupić jakiś ... te bawełniane, mięciutkie nie są drogie, ale jednak bardziej komfortowo możesz się w nim czuć... ja mam póki co dwa takie cienkie, i ten jeden właśnie z Alles...taki piękny, elegancki, jak nie do karmienia ... i jeśli będę karmić to na pewno z Alles się zaopatrzę...
    Staniki maja sporą regulację... bo i w kwestii miseczki mają kilka poziomów zapięcia (ja mam 3)... a na obwodzi mam aż 4... więc na wstępie jest na czym kombinować...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów