Strona 527 z 1002
Pokaż wyniki od 5,261 do 5,270 z 10019

Kwietniówki 2017

Czy szaleję? nie wiem ... mnie trochę sprawy zawodowe gonią, bo chociaż siedzę na zwolnieniu to jednak mam niedomknięte tematy w kształceniu ... jedno zdałam, drugie kończe w lutym...a trzecie wymaga ode mnie pracy jeszcze i ... chciałabym przed porodem zamknąć, ale nie sądze, że się uda... w lutym dałam sobie już granicę, ze się za to ostro biorę, a jak ciągle nie będę miała przygotowanych rzeczy to moje myśli będą biegły w stronę netu, zakupów itp.

Kupiłam dzisiaj stanik z Alles...do karmienia... GENIALNY! po prostu ekstra... jeden wzięłam...taki jak chciałam, usztywniany... po porodzie jak trzeba to kupię kolejne. I fajną koszulę widziałam z zapięciami właśnie jak w stranikach... już mężowi pokazałam, że jak coś to ma mi taką kupić..
    A i mam miseczkę D ;p chyba sobie metkę oprawię w ramkę hehehehe

Koszule kopertowe niestety bardzo szybko przy karmieniu się rozciągają, więc radzę się zastanowić...
    Co do porodu, ja nie rodziłam sn, ale mi w szkole rodzenia mówili żeby większa koszulkę męża sobie np. przynieść i potem do śmieci... Do cc się przebrać na porodówkę będę musiała, bo i tak tam będę 4 h (po antybiotyku) ...a potem i tak wdzianko się dostaje do operacji...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Na allegro są, u tej sprzedającej justineX.
    Mogłam u niej widzieć, przeglądałam co tam ma.
    Dzięki

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Drzewko No sa wlasnie takie do karmienia widzialam tez w sklepach na necie tak jak lubie sobie poprzegladac Moze sie tez na nie skusze odrazu na lato bym miala
    Awrell A u mnie w brzuch , piersi i niestety w uda brrrr :/ Z Nati tez okropnie w uda i dupke mi poszlo, ale o dziwo zeszlo to po jakims czasie.. Nic zbytnio nie robilam, a kolezanka mowila mi wlasnie ze zeszlo mi z ud ze strasznie schudlam wiec moze tym razem tez tak bedzie
    Tak ja wlasnie bede brala gumowe lacki Wiadomo kazdy wchodzi pod prysznic ma inna flore bakteryjna na stopach itp.. No wygodniejsze sa bo z Nati mialam takie papucie jak w domu i odrazu do kosza poszly po szpitalu..

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kupiłam koszulę jednorazową do porodu od JustineX. Zobaczymy co to za wymysł za 7,50

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Ja w sumie nie wierzę w to że zgaga = owłosione dziecko. A z innej beczki moja mama bardzo się martwiła bo jak się urodziłam miałam bardzo mało włosów a po jakimś czasie było boom do dziś mam gęste, grube i lekko kręcone włosy
    Ja też nie wierzę, przecież to kolejny zabobon sama nie mam zgagi i bardzo się z tego cieszę, współczuję Wam dziewczyny takich dolegliwości, chociaż ja też trochę się męczę z innymi..taki już nasz los na szczęście coraz bliżej końca.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny! popieram Monykę - nie ma sensu przesadzać z tą wagą. Uważam, że ważne jest żeby obserwować swoje ciało, bo to pomaga w codziennym funkcjonowaniu i samopoczuciu. Ja np. wiem, że jeśli zjem czerwoną cebulę albo czosnek, to cały dzień mam przechlapany- a przecież normalnie to uwielbiam i są też zdrowe. Jeśli zjem fasolę, to wzdęcia gwarantowane itd. Sama wiem, że powinnam jeść częściej (bo zdarza mi się tylko 3 razy w ciągu dnia) i na pewno mogłabym zdrowiej, chociaż się staram, ale nie zawsze daję radę tak jak chcę

Wcześciej napisałam o zalecanych przez specjalistów normach, myżlę że warto je znać, ale patrzeć należy z przymróżeniem oka. Normy to coś co występuje najczęściej ale jak jest inaczej to nie zawsze oznacza, że jest źle (tj. bycie w normie, nie oznaca że na pewno jest d). Czujesz się dobrze- to super, coś funkcjonuje nie tak - zastanów się dlaczego, może skonsultuj się ze specjalistą. Są mamy które szybciej pozbędą się 20 kg niż inne 6kg - także patrz na siebie, nie porównuj się do innych, bo to najbardziej szkodzi właśnie Tobie.

Po pierwszej ciąży nawet nie myślałam o zrzucaniu kilogramów - samo się zrobiło. Opieka nad niemowllakiem to jużż niezła gimnastyka, a jak już zacznie chodzić ... Lubię sport ale przestalłam ćwiczyć w pierwszej ciąży z powodu rwy kulszowej i miałam po porodzie prawie rok przewrwy, bo zwyczajnie nie miałam na to ani czasu ani energii.
    Obecnie w mediach lansowane są mity supermamusiek, które 4 tygodnie po urodzeniu dziecka już mogą pokazać płaski brzuch etc. a ja się pytam czyim kosztem to się dzieje? to po prostu nieracjonalne i niezdrowe. Mnie nie stać ani finanswo ani emocjonalnie na takie rzeczy. Nie zostawię codziennie dziecka na kilka godzin w pierwszych tygodniach życia żeby biec na siłownię a później na imprezę. Moim zdaniem to chore zjawisko, że coś takiego się promuje i próbuje nam wmawiać, że tak być powinno, że to jest ideał.

Co do zgagi, na szczeście nie mam. Znajomy lekarz dziwił się przy pierwszej ciąży, bo mam przecież reflux, więc powinnam mieć zgagę i bez ciąży, a ja nie miałam i niech tak zostanie nawet jeśli córcia łysa będzie na początku synek też miał mało włosków a teraz na blond loczki po tacie.

Z mężem zjedliśmy dziś zamiast tortu po ciachu i jeśli wszyscy będziemy zdrowi to świętować będziemy w weekend, Planowałam wprawdzie zrobić mężowi niespodziankę i zabrać go w sobotę do Falun na Puchar Świata w biegach narciarskich (to ok.50km od nas), ale wciąż nie jestem zupełnie zdrowa i musimy ponadrabiać zaległości w pracy no ale wieczór będzie już dla nas!!!! bo siostra męża zaproponowała, że zaopiekuje się Beniem. A na niedzielę w planach jest łóżko dla Beniamika, oby się wszystko udało!!!

Czytam wasze posty i mam dziś straszną ochotę zaszaleć i zrobić trochę zakupów przez internet ... są rzeczy, które wiem, że muszę kupić, bo Ben nadal będzie swoich potrzebował. Oj coś czuję, że trochę dziś ubędzie na koncie - sobie też koszulę lub piżamkę kupię a co tam! -pozazdrościam Wam a u mnie stacjonarnie nie ma możliwości kupić ubrań dla mam, bo to małe miastoi wprawdzie nie lubię kupować ubrań przez internet, ale jakoś to przeżyję.
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Drzewko No sa wlasnie takie do karmienia widzialam tez w sklepach na necie tak jak lubie sobie poprzegladac Moze sie tez na nie skusze odrazu na lato bym miala
    Awrell A u mnie w brzuch , piersi i niestety w uda brrrr :/ Z Nati tez okropnie w uda i dupke mi poszlo, ale o dziwo zeszlo to po jakims czasie.. Nic zbytnio nie robilam, a kolezanka mowila mi wlasnie ze zeszlo mi z ud ze strasznie schudlam wiec moze tym razem tez tak bedzie
    Ja już 10 na plusie i w dupce prawie nic. Uda tez bez 'wiekszych' zmian. Za to ramiona i biust a i owszem .
    Biust obecnie 75G/H zależnie od modelu biustonosza.
    Yza, podobnie jak Ty lubuję się w stanikach z Triumph. Faktycznie się sprawdzają te ich modele optycznie zmniejszające biust.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ania, sto lat w zdrowiu i miłości dla męża

Drzewko, orientowałaś się może jak jest w Triumphie ze stanikami do karmienia?

Te koszulki z H&M są rewelacyjne dostałam od przyjaciółki dwa komplety i powiem Wam, że nawet całkiem całkiem trzymają biust bez stanika

Catti, powodzenia z zakończeniem tych planów naukowych

Też tak macie, że zaczynacie robić zakupy przez net i okazuje się, że parę rzeczy jest na liście, a tu jednak przesyłka gratis bo tyle kasy wydane ?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    No i bezsenności ciąg dalszy... id ponad godziny leżę...
    Mały się wierci

No u Nas wśród znajomych i rodziny - zgaga = owłosienie, ma potwierdzenie.
    Także nie wiem czy to do końca taki zabobon
    Ja mam tak ze są dni ze mecze się cały dzień a są też takie ze nic a nic
    Śniło mi się tylko raz tak mega realnie ze mały miał długie czarne włosy - chciałabym żeby akurat ten sen się spełnił
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witaj Okraglinka. Ja od 4 już nie śpię. Pewnie jak trzeba będzie wstawać to mi się będzie chciało spać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów