Strona 526 z 1006
Pokaż wyniki od 5,251 do 5,260 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Justys ide bo beda mi robic badania jeszcze raz zwiazane z cukrzyca czyli glikemiie i konsultacje diabetologiczna mam miec. mam nadzieje ze dlugo nie bede tam lezec. Jak ja zostawie moich chłopaków w domu.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez MegW Zobacz posta
    Jeju ja to się boję że mała będzie łysa bo prawie wcale nie mam zgagi oprócz kilku sporadycznych przypadków.
    Ja w sumie nie wierzę w to że zgaga = owłosione dziecko. A z innej beczki moja mama bardzo się martwiła bo jak się urodziłam miałam bardzo mało włosów a po jakimś czasie było boom do dziś mam gęste, grube i lekko kręcone włosy

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    my dwa dni byliśmy w Toruniu/Bydgoszczy pozałatwiać kilka spraw na "starych śmieciach". Jestem wykończona.
    Przy okazji zakupów w rossmanie kupiłam w promocji płyn do prania Bobini. Za 14 zł chyba. Od tego zaczniemy. Zobaczymy jak Julek zareaguje.
    Aktywowałam sobie te kartę Rossnę. Widziałam dużo promek właśnie z ta karta. Np chusteczki Babydream 4x80 za 14 zl. Z kartą na start jest 3% rabatu. Szału nie ma, ale zawsze coś .
    Dojechała dziś paczka z gemini. Chyba pół h rozpakowywałam wszystko z folii bąbelkowej . Od razu mi lepiej jak patrze na tę stertę, czuje się ciut lepiej gotowa

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez sysiasia44 Zobacz posta
    Co koszul ja mialam dwie w czym w jednej rodzilam ale teraz zaloze zwykla koszule bo wiadomo urodzilam to byla cala pocie i krwii. Maz odrazu wzial do prania i zostala mi jedna.. A mialam tez zwykle bluzki na ramiaczka do spania i podwijalam tylko do gory i karmilam nie przeszkadzalo mi .. No jak kto woli wiadomo
    Ja sobie kupiłam w H&M kilka koszulek na ramiączkach do karmienia. Maja takie haftki przy ramiączkach jak staniki. Odpinasz i bufet na wierzchu . Noszę je tez teraz. Bardzo fajne.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Ja mam trzy koszule, w tym dwie na długi rękaw, do karmienia.
    W Matce Polce do porodu dawali swoje koszule więc problem zabrudzenia odpadał. Nie wiem jak jest tutaj, ale jeśli można mieć swoją, to kupię chyba taką jednorazową bo szkoda by mi było wyrzucić te co mam.
    Tez myślałam o jednorazowej. Po robocie do kosza i po problemie. Widziałam już gdzieś takie przystosowane do kangurowania. Tylko nie pamietam gdzie ;p.

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Tak czytam o przyrostach masy, dietach itd. Ja nie wiedziałam jaki przyrost jest duży jaki mały więc znalazłam sobie coś takiego w necie:

Wydaje mi się to być rozsądne. Ok, to przeciętne przyrosty więc przyrost "trochę" większy/mniejszy też jest ok.. u mnie przyrost jest rzędu 7-8 kg a ciążę zaczynałam z nadwagą. Mam nadzieję "nie przegiąć" bo zdaję sobie sprawę z tego, że końcówka to dużo kg...

edit: link do całego wykresu bo coś forum bok przycina: https://i.wpimg.pl/648x0/i.parenting...azy-wykres.jpg
    No to ja mam wysoki, bo już ponad 10 kg, a 27 tydzień u mnie też wszystko w brzuch i cycki poszło ..no trudno nie ma co się głodzić, ważne, żeby jeść zbilansowane zdrowe posiłki, dużo warzyw i owoców zamiast słodyczy, chociaż przy diecie cukrzycowej to z owocami też nie można przesadzać

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Ja sobie kupiłam w H&M kilka koszulek na ramiączkach do karmienia. Maja takie haftki przy ramiączkach jak staniki. Odpinasz i bufet na wierzchu . Noszę je tez teraz. Bardzo fajne.
    Też mam te koszulki, świetne są, bardzo dobra jakość materiału, nic się z nimi nie dzieje po praniu. Tylko cena jak dla mnie trochę wysoka za takie podkoszulki na ramiączkach są sprzedawane po 2 sztuki jakoś od 79 zł..

A co do koszul nocnych to zobaczcie te aukcje, tanie bawełniane i ładne koszule. Kupię sobie ze 3 szt do szpitala i szlafrok. http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...561748611.html

Dziewczyny nie bierzcie też do szpitala kapci, lepiej gumowe laczki, od razu pod prysznic będą, a do tego po prostu grube skarpety
    Ostatnio edytowane przez awrell ; 26-01-17 o 19:50

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Tez myślałam o jednorazowej. Po robocie do kosza i po problemie. Widziałam już gdzieś takie przystosowane do kangurowania. Tylko nie pamietam gdzie ;p.
    Na allegro są, u tej sprzedającej justineX.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez awrell Zobacz posta

A co do koszul nocnych to zobaczcie te aukcje, tanie bawełniane i ładne koszule. Kupię sobie ze 3 szt do szpitala i szlafrok. http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...561748611.html
    Zamówiłam dwie . Dzięki

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Frezyjka, współczuję pobytu w szpitalu, ale jak mus to mus.
    Chłopaki poradzą sobie, nie martw się. Mój J nawet nauczył się jako tako ogarniać włosy Uli, gdy ja byłam w szpitalu. Po prostu musiał
    Byle wyniki były dobre i szybko do domu

Awrell, ja nie lubię kąpielowych klapek do "normalnego" chodzenia więc u mnie odpada taka opcja. Po prostu dwie pary, jedna wygodna, taka jak lubię, druga klapki pod prysznic. Na koniec out do kosza i tyle

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów