Strona 524 z 1002
Pokaż wyniki od 5,231 do 5,240 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    CattiBrie super ta koszula! Chyba jutro pojadę do Italian Fashion, w factory chyba jest i kupię. Póki co mam tylko jedną.
    Ile w ogóle ich mieć- ze 3?
    No i coś do porodu. Też kupić taką rozpinaną, żeby móc karmić od razu w niej i umożliwić kontakt skóra do skóry?
    Czy macie inny patent doświadczone mamy?

Przeczytałam tę dietę i wow, dużo tego. Ja raczej jem 2 główne posiłki i jakieś przekąski, czyli śniadanie, później jakiś jogurt, późny obiad jak mąż wróci z pracy, później owoce i tyle. Głodna nie bywam. Dość późno ostatnio wstaję, więc trudno mi jest zjeść tyle posiłków, co zalecane. Na szczęście cukrzycy nie mam, bo jakby mnie dopadła to ciężko to widzę...

Dziś pensja przychodzi to od jutra mogę znów kupować chyba usiądę do zamówienia z gemini. Wczoraj przejrzałam blog tej sroki,o której wspominacie i jej wyprawka kosmetyczna dla drugiego dziecka jest tak skąpa, że w szoku byłam. Ale chyba ma rację co do emolientów. Teraz to dość modne, a być może dziecko wcale nie będzie ich potrzebować. Kupię zatem płyn do kąpieli z rossmanna bo polecała, albo hipp. Jeśli coś się zacznie dziać ze skórą to pod nosem mam aptekę i wtedy kupimy emolienty. Chyba nie ma teraz co panikować, bo ani ja ani mąż nie mamy azs ani innych chorób skóry, zakładam więc że i Jula nie ma.
    Jeśli źle rozumuję to prośba o poprawienie mnie debiutującej mamy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Mialam usg, wszystko ok. Gdybym nie poszla do internisty bo chora a ona mnie wyslala do diabetologa, to teraz bym pakowala torbe do szpitala na badania jakiegoś profilu, ktoras tu wspominnala. Ale ze jestem pod opieka diabetolga, mierze cukier to szpital poczeka. Ufff. Cala nadzieja w mojej diecie.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Catti. Ty to szalejesz z tymi przygotowaniami
    Ja staniki wolę z Triumph. Lepiej się piersi układają przy moim rozmiarze E i te ich modele optycznie zmniejszające dają faktycznie rewelacyjne efekty

Maminka, popieram Twoje zdanie nt.przewrażliwienia. Na początek spróbuj normalne rzeczy do kąpieli, jeśli skóra nie wymaga specjalnego traktowania, to nie ma co przesadzać. Przynajmniej takie jest moje zdanie
    Ja mimo alergii i astmy, Ula alergikiem jest i atopowcem, a J nic nie dolega, na początku spróbuję stosować u Lucynki "normalne" kosmetyki. Spróbuję, zobaczę i tyle. Będzie źle, to zakupimy inne, ale trzeba mieć nadzieję

Zmykam na obiad bo rybka dochodzi

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Tak czytam o przyrostach masy, dietach itd. Ja nie wiedziałam jaki przyrost jest duży jaki mały więc znalazłam sobie coś takiego w necie:

Wydaje mi się to być rozsądne. Ok, to przeciętne przyrosty więc przyrost "trochę" większy/mniejszy też jest ok.. u mnie przyrost jest rzędu 7-8 kg a ciążę zaczynałam z nadwagą. Mam nadzieję "nie przegiąć" bo zdaję sobie sprawę z tego, że końcówka to dużo kg...

edit: link do całego wykresu bo coś forum bok przycina: https://i.wpimg.pl/648x0/i.parenting...azy-wykres.jpg
    Ostatnio edytowane przez Macierzanka ; 26-01-17 o 15:36

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justyspj Zobacz posta
    Mialam usg, wszystko ok. Gdybym nie poszla do internisty bo chora a ona mnie wyslala do diabetologa, to teraz bym pakowala torbe do szpitala na badania jakiegoś profilu, ktoras tu wspominnala. Ale ze jestem pod opieka diabetolga, mierze cukier to szpital poczeka. Ufff. Cala nadzieja w mojej diecie.
    To super wieści i trzymam kciuki za powodzenie diety i wytrwałość

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Macierzanka Zobacz posta
    Tak czytam o przyrostach masy, dietach itd. Ja nie wiedziałam jaki przyrost jest duży jaki mały więc znalazłam sobie coś takiego w necie:

Wydaje mi się to być rozsądne. Ok, to przeciętne przyrosty więc przyrost "trochę" większy/mniejszy też jest ok.. u mnie przyrost jest rzędu 7-8 kg a ciążę zaczynałam z nadwagą. Mam nadzieję "nie przegiąć" bo zdaję sobie sprawę z tego, że końcówka to dużo kg...

edit: link do całego wykresu bo coś forum bok przycina: https://i.wpimg.pl/648x0/i.parenting...azy-wykres.jpg
    Macierzanka, dużo też zależy z jakiej wagi startujesz.
    Ja przytyłam ok.6kg tylko i nadwagi nie miałam, a dr nie panikuje. Wyniki mam dobre i co najważniejsze, dzidziuś zdrowo rośnie

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Szalejesz Catti
    Justys To super ze wszystko oki..
    Macierzynka Dzieki za wykres wedlug niego wszystko jest oki
    Dzis Martynka strasznie sie wierci.. Zjadalam dwie spore mandaryny.. Ale powiem Wam ze juz sie objadlam pomaranczy i mandarynek juz sezon moze sie na nie konczyc
    Buraki na jutro wstawilam na surowke..

Caly dzien mam zmienny raz dobrze sie czuje za chwile znowu mi slabo..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Szczerze mówiąc to nie pamiętam w jakiej koszuli rodziłam
    Chyba w rozpinanej, ale nie dam sobie głowy uciąć.

Z ilością koszul bym nie przesadzała - 2 na zmianę i potem najwyżej coś dokupić.
    No i ja jeszcze moje przedciążowe piżamy rozpinane wykorzystywałam.

Macierzanka - dzięki za link .
    Ja jak czytam o waszych kg to czasem łapię doła.
    No bo 6 kg na + i tekst "jakoś to zrzucę".
    Ja przytyłam 9 i pewnie jeszcze trochę mi przybędzie.
    Po poprzednich ciążach nic mi nie zostało więc i teraz specjalnie sie nie martwię.
    Wiadomo, że teraz to juz metabolizm nie ten, ale w końcu po 40 trochę ciała juz można mieć

Parkiet nam kładą.
    Jutro skończą.
    Ale zupełnie inaczej juz mieszkanie wygląda

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Co koszul ja mialam dwie w czym w jednej rodzilam ale teraz zaloze zwykla koszule bo wiadomo urodzilam to byla cala pocie i krwii. Maz odrazu wzial do prania i zostala mi jedna.. A mialam tez zwykle bluzki na ramiaczka do spania i podwijalam tylko do gory i karmilam nie przeszkadzalo mi .. No jak kto woli wiadomo

Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Macierzanka, dużo też zależy z jakiej wagi startujesz
    Pełna zgoda ale nie mając doświadczenia na czymś się trzeba oprzeć

Córa przed chwilą tak sie rozpychała że prawie się w pół zgięłam to chyba był sygnał: "mama kończ gotować, dobrze pachnie, idz jeść!"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów