Strona 519 z 1002
Pokaż wyniki od 5,181 do 5,190 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Co do wagi, mój dr ucieszył się ostatnio, że przytyłam
    Catti, Ula ma do psikania do noska sól, ale innej firmy.
    Torbę spakuję z początkiem lutego, jak wszystko będzie wyprane w Jelpie.
    Na dniach muszę przysiąść do listy dla mnie i Małej by w razie "W", J wiedział co ma pakować.
    Catti, jednak się nie powstrzymałaś my w weekend jedziemy do empiku, najpierw tam zobaczę książeczki

Dziewczyny, które mają starsze dzieci, kupujecie coś Starszakom od Maluszka? Kiedyś słyszałam taką opinię, że to jest dobre rozwiązanie.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Yza ja mysle o jakims upominku od dzidziusia dla corki. Ale nie wiem co.

Torby pakujecie? Rany. W pierwszej ciazy mialam m-c wcześniej mimo ze tez szyjka mi sie skracala. Niby cos tam mam dla siebie typu szlafrok, piżame i kapcie ale nic wiecej.

Jutro wizyta u gina. Boje sie co powie o mojej cukrzycy ciazowej. Ciagle mam wizje szpitala w glowie.

Member
    asia11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny Wy tu o wadze...a ja przy wzroście 173 cm na początku waga 54 a teraz już 69... a gdzie tam do końca. Ale to głównie brzuszek i biust ( taki duże że mnie tylko denerwuje ). Ale nic lekarz nie mówił, bo startowałam z dużą niedowagą. U mnie codziennie bez wyjątku godzina 1 w nocy dziecko bryka Reszta ruchów jest nieregularna, ale ten jeden raz w nocy zawsze o tej samej porze.

Ja o swojej wadze się nie wypowiadam bo zaraz będzie 8kg :/
    Przeglądam apteke gemini i trafiłam na fajny produkt. Która zamawia
    http://www.aptekagemini.pl/natalis-z...y-kuferek.html

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja też mam już większość ubranek popranych i poprasowanych, bo mąż wczoraj się zabrał za żelazko
    Jeszcze przede mną pościele i odświeżenie wózka i fotelika do samochodu.
    My zamierzamy dać synowi jakiś prezent od dzidziusia ale jeszcze o szczegółach nie myślałam.
    Torbę pod koniec lutego zamierzam przygotować, jak na razie wszystko szczelnie zamknięte więc nie świruje

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witam nową kwietniówkę

Dziewczyny dużo zdrowia, ponoć szaleje teraz jakiś wirus wywołujący zapalenie ropne krtani i oskrzeli, więc strzeżmy się!

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Co do wagi, mój dr ucieszył się ostatnio, że przytyłam
    Catti, Ula ma do psikania do noska sól, ale innej firmy.
    Torbę spakuję z początkiem lutego, jak wszystko będzie wyprane w Jelpie.
    Na dniach muszę przysiąść do listy dla mnie i Małej by w razie "W", J wiedział co ma pakować.
    Catti, jednak się nie powstrzymałaś my w weekend jedziemy do empiku, najpierw tam zobaczę książeczki

Dziewczyny, które mają starsze dzieci, kupujecie coś Starszakom od Maluszka? Kiedyś słyszałam taką opinię, że to jest dobre rozwiązanie.
    U Nas będzie tort w dniu Naszego powrotu ze szpitala. "Dla najlepszej starszej siostry"
    I Gabrysi ulubione kwiatki z lukru bo ogólnie tortu nie je... ale myślę że takie "typowe" zabawkowe coś to nie wiem.

Sama gdzieś czytałam ostatnio - ze noworodki mają ogruch - zaciskania pięści na palcu - który poczują na dłonie, wiec jedna Mama to wykorzystała - "ze twój młodszy brat Cię bardzo Kocha jeśli ściśnie twój palec". Dla Gaby okazywanie uczuć jest bardzo ważne. Jest bardzo wrażliwa. Uwielbiam się przytulać i całować. Często (baaaardzo czesto) gada do Szymona, tuli mi brzucho i obiwiazkowo Całuski daje. Także myślę że z tym palcem to dobry pomysł - bo przecież Szymon nie będzie umiał jej okazać miłości...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja narazie przytylam 6 kg. 69 kg waze. Narazie idzie mi w brzuch.

W pierwszej ciazy przytalam 18 kg ale zaczelam od 50 kg. Niestety nie zrzucilam wszystkiego.

Moja corka tez uwielbia przytulac sie do brzuszka mowi i caluje. Nawet dzisiaj na balu w przedszkolu przyprowadzila swoja kolezanke i mowi ze tu jest dzidzius i ze kocha dzidziusia, to i kolezanka sie przytulila i poszly tanczyc. Jakie to urocze.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Też myślałam o jakimś małym upominku od siostry dla Pawcia... Tak zrobiła męża bratowa.

I Paweł też bardzo lubi się przytulać. Ciągle mówi do brzucha i się przytula. Ostatnio nawet w kościele mnie głaskał po brzuchu i przytulał się.

U nas nie będzie to prezent od Maluszka, bo już słyszę jak moja mówi, że on przecież nie mógł nic mi kupić ;p ale od nas dostanie... wstępnie wymarzoną pościel z konikami, żeby jej się dobrze spało jak Mały będzie dawał czadu ;p ... ale nie wiem czy coś innego nie wymyślę... Ona ma hopla na punkcie koni...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów