Strona 518 z 1002
Pokaż wyniki od 5,171 do 5,180 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Witaj Asiu.
    W stawie coś z jadłospisu wieczorkiem na spokojnie. Dopiero wróciłam z pogrzebu i jestem padnięta. Czeka mnie jeszcze podmianka wody w akwarium i córce obiecałam, że znów zrobimy ciasteczka z płatkami owsianymi. Dla mnie też będą- trochę tylko udoskonalone. Zamiast mąki pszennej orkisz i gryczana mniej cukru bo w ksylitol się nie miałam okazji zaopatrzyć. Dokładny przepis też zamieszczę
    Figa super dzieciaczek
    Ja nie mam jeszcze prawie nic z kosmetycznych rzeczy dla siebie do torby jedynie podkłady na łóżko, ale wstrzymam się do 4 lutego wtedy mam szkołę rodzenia z położnymi ze szpitala w którym będę rodzić to może dadzą swoją listę..

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    Witajcie moje drogie!

Widzę, że fatalna pogoda i fatalne samopoczucie jest dzisiaj u wszystkich. Też jestem dzisiaj strasznie rozmemłana i na nic nie mam ani siły ani ochoty.

Monyka - promocje na biustonosze i wszelkie dziecięce rzeczy w Lidlu są od 02 lutego

Co do aktywności mojego Maćka to nie wiem co jest nie tak ale za cholerę nie potrafię żadnego schematu wyczaić, są takie chwile, że tańczy makarene i uspokoić się nie potrafi a potem cisza... I nigdy to się nie dzieje w tym samym momencie dnia, zastanawiam się jaki to będzie potem miało skutek jak już zaczniemy funkcjonować jako dwa oddzielne organizmy

Co do wagi: mój lekarz ani słowem się do tej pory nie zająknął na ten temat i zaczynam się zastanawiać czy u mnie jest ok... Ile przytyłyście i jaką wagę u Was Wasi lekarze stwierdzili jako "za dużo"? Ja przy wzroście 161 cm startowałam przed ciążą z 52 kg a teraz mam 58 kg, chyba w normie?

Widzę, że już panuje szaleństwo pakowania się do szpitala Przerażacie mnie dziewczyny bo ja o tym dosyć że jeszcze nie myślę, to jeszcze nawet nie bardzo miałabym co do tej torby włożyć... Katastrofa... 6 lutego kończę szkołę rodzenia, a 13 lutego mam kolejną wizytę u gin i pomyślałam, że dopiero po tym wszystkim zacznę robić hurtowe zakupy, mam nadzieję, że nic niespodziewanego się nie wydarzy do tego czasu...

Spokojnie z tymi torbami, bo same się nakręcamy
    Tez lubię mieć wszystko gotowe wcześniej... ale spokojnie wystarczy torbę spakować później...

My dzisiaj szyłyśmy delfina taki zestaw z filcu.. fajna przytulanka wyszła...
    Połowę ciuszków mam już wyprane i wyprasowane, reszta schnie
    Córka z mężem na tańcach...

A dzisiaj sobie zamówimy pizzę ;p a co

A i właśnie nie wytrzymałam i zamówiłam książeczki ... rabaty takie...i dla Małej się dwie z literkami trafią

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mar go - myślę że masz jeszcze czas
    Wiesz Dziewczyny które wcześniej rodziły przed czasem - muszą być gotiwe wcześniej... bo nie ma gwarancji ze doczekają do terminu cześć Dziewczyn ma problem z szyjka, kwiec i one się szykują szybciej
    Ja planuję "za to wszystko" się zabrać po urodzinach Gabi czyli koniec lutego, początek marca

Chyba ze teraz 2.02 by się okazało ze szyjka szwankuje - to zacznę tez szykować wcześniej

Szymon - zaczyna swoją makaryne ok 17 i trwa do ok 21-22. Z małymi przerwami. (Opcja jeśli Mama leży bądź chociaż siedzi)
    No i po każdym moim posiłku
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

http://www.aptekagemini.pl/marimer-b...y-x-100ml.html to warto do listy dodac

A mój Kawaler to nocny marek... godzina 22 zaczyna... wcześniej też daje o sobie znać, ale wieczorem...to szaleństwo

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Moja Martynka najbardziej ruchliwa jest wieczorami po 20 i tak potrafi dlugo fikac a pozniej nad ranem i po 9 do 10 Tak narazie zaobserwowalam.. Reszta dnia chyba spi bo czuje tylko co jakis czas lekkie ruchy i przeciaganie i oczywiscie obowiazkowo czkawke

O mnie
    Margo. Narazie nic nie mowil gin na temat wagi a jak nie mowi to jest ok ani za duzo ani za malo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Bo jak z Nati chodzilam to zwracala mi uwage ze za duzo przytylam ale no bez porownania bo naprawde wiecej mialam tym tyg na plusie

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Koszmarnie się czuję
    Po obiedzie wymioty i mdłości
    Chyba czosnek tak na mnie zadziałał :/
    Ula u siebie w pokoju rysuje, wcześniej puzzle układałyśmy, ale już nie mogę się doczekać aż J wróci z pracy.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja o wadze wolę nie myśleć, bo zaraz będzie 10 kg od początku ciąży co trzeba przyznać (dość obiektywnie nawet) to, że u mnie brzuch jest głównie tymi kg, a ogolnie na ciele to widać trochę po udach, obwód pod biustem się zmienił i stanik 80 zamiast 75 kupiłam, ale i w biuście doszło trochę (z A na C) więc tu się cieszę
    Podejrzewam, że do 15-16 pewnie dobibiję, bo ponoć w ostatnich miesiącach się przybiera najwięcej. Trudno... Jak już pisałam, niczego sobie nie odmawiam, jem co chcę, łącznie z czekoladą, ciastkami, pizzą. Świadomie to robię, bo wiem, że tylko jakiś bat nade mną (zdrowotny, jak np. cukrzyca) byłyby w stanie mnie pokierować w kierunku zdrowego jedzenia. A wszelkiego typu zakazy działają na mnie jak zachęta.
    Teraz jestem przynajmniej szczęśliwa i nie nosi mnie tak na te niezdrowe rzeczy jeśli wiem, że w każdej chwili mogę je zjeść

Co do aktywności Juli to najwięcej kopniaków dostaję wieczorem, a apogeum mamy w godz. 22-2... Myślicie, że to rzeczywiście będzie miało odzwierciedlenie w życiu?
    W tym tygodniu ogólnie jest dużo bardziej aktywna, czuję ją większość dnia, z małymi przerwami.
    Jak stoję przy blacie i oprę się brzuchem to zaraz czuję odpychanie
    Jak położę się na boku to noga ląduje w materacu, więc zmieniam pozycję na drugi bok to znów głowa się wypina, na plecach leżąc w ogóle ma wolną amerykankę i wtedy wystawia wszystko, co się da.

Nawet teraz mi wypycha co chwilę coś, chyba pozdrawia wszystkie Kwietniówki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów