Strona 511 z 1002
Pokaż wyniki od 5,101 do 5,110 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Idz jezeli masz ochote
    Fiszka Ja tez chcialam isc na Coldplay .. Uwielbiam glos wokalisty ..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ja pranie zacznę jak będę miała proszek
    A moja mama zadeklarowała się z pomocą przy prasowaniu

Dziewczyny, kiedy pakujecie torbę do szpitala?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Spakuję.. jak wszystko będę miała do niej, ale ten stan rzeczy nie nastał jeszcze...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witajcie. Dotarła do mnie przesyłka zGemini Oprócz wanienki i biustonosza do karmienia mam juz wszystko.Ja dziś zmarzłam bo u nas -13dzis a byłam na pogrzebie mojej bardzo bliskiej cioci.

Właśnie sie zastanawiam nad spakowaniem torby do szpitala . Chyba jeszcze trochę i trzeba będzie to zrobić.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja bardzo chciałam iść na Coldplay...
    Nie jestem sama jak widzę
    Miałam jeszcze marzenie iść na balet Jezioro łabędzie. Akurat w grudniu przegapiłam, a kolejny raz bedzie wystawiane w maju.
    Kulturalne rozrywki nie dla mnie w tym roku

Moja wyprawka powiedzmy, że w połowie skompletowana. Mamy wózek, fotelik (jeszcze nie dotarł,ale zamówiony), większość ubranek.
    Brakuje: pajaców/śpiochów, czapeczek bez szwów, rożka, pościeli, łóżeczka, kosmetyków, art. Higienicznych i całej mojej wyprawki (mam tylko jedną koszulę do karmienia).
    Hmm jak to napisałam to wydaje mi się, że jestem w czarnej d...

W tym tygodniu mam dodatkowo takiego lenia, że nie potrafię się zmusić do czegokolwiek. Najbardziej pasuje mi siedzieć na kanapie i gapić się w okno...
    A wypadałoby posprzątać, zrobić porządek w komodzie, muszę też iść do urzędu i banku... a tak mi się nie chce!!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Maminka, my byliśmy w grudniu na balecie Jezioro Łabędzie
    Catti, słusznie z tym pakowaniem
    Muszę dokupić jeszcze jedną koszulę do karmienia. Ale to muszę tatę poprosić by mnie zawiózł na zakupy

Bilety na Janusza Radka kupione zabiorę mamę w ramach jej urodzin

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    J znalazł jeszcze w czeluściach naszych rzeczy trzy kombinezony po Uli. Dwa w rozmiarze 80 i na jednym jest tylko napisane xs.
    Ile tych rzeczy mamy po Ulci to się nadziwić nie mogę.

Dziewczyny, które rodzą w marcu, kupujecie taką typowo zimową czapeczkę? Czy tylko na polarze?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    CattiBrie - posiew robię za każdym razem i zawsze mam E.Coli.
    Dwa razy brałam Augumentin, raz Furaginę - teraz kolej na Furaginę, której bardzo nie lubie i słabo toleruję.
    Czym twój m. malował meble?
    Chcemy u córki pomalować i się nie moge zdecydować.

Sysasia - wszystko w swoim czasie.
    Ty montowanie mebli będziesz po przeprowadzce ogarniać.
    Ja najwyżej to m. zostawię - w sumie nasza stara komoda jest u mojej siostry, a kołyskę kuzynka mam nam pożyczyć.
    Jak nie zdążę przed porodem tego ogarnąć to w trzy dni będą musieli sobie poradzić.

W ramach przygotowań wczoraj wyrzuciłam nieużywane ubrania (np sukienki sprzed 12 lat) i spakowałam moje, których teraz już nie noszę.
    Myślę, że jest postęp.
    O torbie do szpitala jeszcze nie myślałam, ale chyba w czasie przeprowadzki ją naszykuję.
    Oczywiście żadnych zakupów aptecznych jeszcze nie robiłam

Ja będę na pewno ciepłą czapeczkę miała...nie kosztuje to dużo a różnie oże być..

Swoje ubrania też kiedyś spakowałam i mam cel - wejść w kiecki w które już nie wchodziłam przed tą ciązą...a bynajmniej nie wyglądałam w nich tak jak chciałam
    Dzisiaj wywaliłam tonę papierów po egzaminie i innych takich...posprzątałam tak jeden pokój, że zwolniłam nie wiem jak jedną dużą półkę w szafie dla Małego mogę prać...
    http://beckers.pl/ tymi farbami malował... wcześniej już ich używaliśmy do malowania tapczanu Córki i jest ok

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    To chyba też kupię czapkę zimową, tak na wszelki wielki a jak pogoda będzie sprzyjająca, wtedy Uli lalki wzbogacą się o nowy ciuszek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów