Strona 509 z 1002
Pokaż wyniki od 5,081 do 5,090 z 10019

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Też mnie "przeraża" pielęgnacja chłopca
    ale wyjadę mi się ze uda mi się tego nauczyć
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Też mnie "przeraża" pielęgnacja chłopca
    ale wyjadę mi się ze uda mi się tego nauczyć
    Witajcie, Kochane!

Dawno nie pisałam. Od wczoraj nadrabiałam zaległości i przeczytałam te 50 stron.

Rany, przypominam sobie czas, kiedy nie znaliśmy jeszcze płci dziecka, temat pielęgnacji genitaliów chłopca spędzał mi sen z powiek.
    Myślę, że zawsze można podpytać położnej w szpitalu, w przychodni, czy w szkole rodzenia. Ewentualnie można poszperać trochę w sieci. Na YT jest pełno filmików instruktażowych! Sama korzystam z tej strony i jestem zadowolona.

Za tydzień czeka nas szkoła rodzenia. Długo czekałam na odzew położnej, która będzie prowadzić zajęcia, bo około 1,5 miesiąca. A tu wczoraj wyszperałam na naszym forum info o jakichś problemach z finansowaniem tego projektu w Warszawie (czemuż to nie śledziłam na bieżąco naszego forum!?).

Co do książeczek i nawet pierwszych zabawek-przytulanek trzeba zwrócić uwagę, aby były one w kontraktowych kolorach (na początku czarno-białe, póżniej czerwień, zieleń, żółć), ponieważ maluch zaczyna rozróżniać barwy właśnie w tej kolejności. Respektowanie tej wspomaga prawidłowy rozwój percepcji wzrokowej niemowlaka. Cóż, te słodkie pluszaki w pasteolych kolorach są słodkie, ale muszą poczekać.

Dziewczyny, mam pytanie. Jakie butelki do karmienia, laktatory polecacie? Wiem, że są teraz butelki ze smoczkami antykolkowymi, ale czy warto zwrócić na nie uwagę, ile ich kupić i jakiej pojemności? Co do laktatorów, wiem, że wcześniej pisałyście o Madeli, paru innych, których nazw nie pamiętam. Na początku chciałabym kupić laktator manulany.

Buziaki!

Wszystkie te książeczki zostały opracowane przez specjalistów... więc chyba można je polecić.

My dzisiaj sobie pospałyśmy Córcia już lepiej na szczęście ... dobrze, że są ferie... może potem na chwilkę wyjdziemy, bo słoneczko ładne...ciekawe jak długo.
    Miłego dnia!

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Fiszka, nie pomogę w kwestii laktatora i butelek.

Zastanawiam się czy już umawiać sier z położną? Ostatnio jak z nią rozmawiałam to powiedziała bym w 28tygodniu się do niej zgłosiła, zaraz wchodzę w 30 i jeszcze nic w tym kierunku nie zrobiłam. Chyba poczekam aż będę szła na kolejne badania, to do niej zajrzę do przychodni bo nie chce mi się jeździć na spotkania z nią do przychodni. A chce by ona do mnie przychodziła po porodzie bo to ta sama co przy Uli. I wtedy ona przychodzi do matki i do dziecka

Koty jednak próbowały spać w łóżeczku, do 1 w nocy wyganiałam je by się nie przyzwyczaiły, że to ich nowe spanko. Folia z materaca nie jest zajęta więc dodatkowo szeleściła, a one jednak wolą ciepły kocyk, kołderkę

Ula idzie z dziadkiem dziś do kina, pierwszy raz. Strasznie to przeżywa

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    W Lidlu będą rzeczy dla maluszków i ciężarnych. M.in.body, skarpetki, pościel, kołdry i taki ocieplany otulacz. Do tego spodnie dla ciężarnych i staniki do karmienia - dwa za 50zł. Taniocha
    Któraś z Was ma staniki z Lidla?
    Bo rozmiarówka tylko do D jest, a ja w moje E z Triumpha się nie mieszczę i ciekawa jestem czy to zaniżone czy faktyczne?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    W Lidlu będą rzeczy dla maluszków i ciężarnych. M.in.body, skarpetki, pościel, kołdry i taki ocieplany otulacz. Do tego spodnie dla ciężarnych i staniki do karmienia - dwa za 50zł. Taniocha
    Któraś z Was ma staniki z Lidla?
    Bo rozmiarówka tylko do D jest, a ja w moje E z Triumpha się nie mieszczę i ciekawa jestem czy to zaniżone czy faktyczne?
    Oj, to ja w takim razie nie zmieszczę się w biustonosze z Lidla, od czasu ciązy też noszę rozmiar E. Szkoda, że oferta jest ograniczona. Od kiedy będzie obowiązywać?

Catt, śpijcie póki możecie, na zdrowie!

Ooo... to ja znów na pewno się na Lidla nie załapię... ja teraz w ciąży dopiero mam biust, ale znając ich rozmiary to pewnie najmniejszy będzie za duży... bo tam wszystkie ciuchy na mnie za duże... nigdy NIC nie kupiłam niestety na siebie... ja nie wiem skąd oni biorą te rozmiary...
    Dzisiaj zaczynam prać!!!!
    Otulaczek przyszedł... fajny, taki cieniutki...

Na co idzie Ula? czyżby Balerina? Cudowna bajka... a Trolle oglądała... bergeni trochę nieładni,ale sama bajka niesamowicie kolorowa, rozśpiewana, roztańczona...taka pozytywna W "W głowie się nie mieści?"... kolejna piękna bajka...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Na Bonito do 27ego jest 35% rabatu.. w tym na książeczki które podawałam wczoraj

Member
    Fiszka

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    [QUOTE=CattiBrie;3019574]Ooo... to ja znów na pewno się na Lidla nie załapię... ja teraz w ciąży dopiero mam biust, ale znając ich rozmiary to pewnie najmniejszy będzie za duży... bo tam wszystkie ciuchy na mnie za duże... nigdy NIC nie kupiłam niestety na siebie... ja nie wiem skąd oni biorą te rozmiary...
    Dzisiaj zaczynam prać!!!!
    Otulaczek przyszedł... fajny, taki cieniutki...

Też uważam, że Lidl ma dziwną rozmiarówkę. Przynajmniej na mnie i kilku moich znajomych ciuchy stamtąd nie leżą dobrze.

Catti, gdzie zamówiłaś otulacz? Zain zainteresowałąś mnie tym pisząć, ze jest cieniutki.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Catti, Ula idzie na Sing.
    Balerinę pamiętam, że poleciałaś i pewnie pójdziemy jak zaczną grać. Bo u nas to jest taka monotonia repertuarowa, że głowa mała. Cały miesiąc jedną bajkę wyświetlają.
    Fiszka, ja otulaczka cienkiego, 100% bawełny mam z motherhood.
    Ja z Lidla mam staniki sportowe, ale to bardziej takie bokserki ciasno trzymające biust niż wyprofilowane miseczki. Właśnie teraz to ja nie wiem jaki już rozmiar noszę E jest za małe, więc liczę, że może "niemieckie lidlowskie D" będzie pasowało hehe chociaż tak na początek bo znowu kupować drogi stanik na miesiąc to mi się nie opłaca.
    Muszę wstać, śniadanie zjeść bo głodzilla się dopomina

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów