Strona 508 z 1002
Pokaż wyniki od 5,071 do 5,080 z 10014

Kwietniówki 2017

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Co do nakladek ja przy tych dwoch łobuziakach nie uzywalam ale teraz zamowilam tylko nie pamietam jakiej firmy.

2. dzieckozakupy.pl
    Haha... moja też przeżywa, że czytać nie potrafi jeszcze ;p ale za to pięknie opowiada, więc da radę ;p

Jesteś pewna żeby Ci to pokazywać ???
    http://bonito.pl/k-1016753-kontrasto...wiat-wokol-nas
    http://bonito.pl/k-37495959-oczami-maluszka-harmonijka
    http://bonito.pl/k-90492951-karty-ko...-na-sznureczku

To tak dla przykładu....a jak chcesz środki zobaczyć, to ja w google wpisuję tytuł i potem słowo blog Nie lubię kota w worku kupować, więc zawsze to praktykuję..
    Mój Mały Molik Książkowy zadowolony... mój schowek w księgarni internetowej pęka w szwach...ale dla niej na razie przystopowałam, bo się obłowiła w grudniu...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Karty kontrastowe z Czuczu są b. fajne. Dzieciaki fajnie reagują na nie.

One wszystkie opierają się na podobnych zasadach.... zapisałam je, ale mi np. przypadła do gustu ta Harmonijka... a na póżniej te książeczki z boxa... (ale one już mają inne barwy) Te z boxa to bardziej pod Córkę, żeby mogła się wykazać ...

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Haha... moja też przeżywa, że czytać nie potrafi jeszcze ;p ale za to pięknie opowiada, więc da radę ;p

Jesteś pewna żeby Ci to pokazywać ???
    http://bonito.pl/k-1016753-kontrasto...wiat-wokol-nas
    http://bonito.pl/k-37495959-oczami-maluszka-harmonijka
    http://bonito.pl/k-90492951-karty-ko...-na-sznureczku

To tak dla przykładu....a jak chcesz środki zobaczyć, to ja w google wpisuję tytuł i potem słowo blog Nie lubię kota w worku kupować, więc zawsze to praktykuję..
    Mój Mały Molik Książkowy zadowolony... mój schowek w księgarni internetowej pęka w szwach...ale dla niej na razie przystopowałam, bo się obłowiła w grudniu...
    No to już przepadłam dzięki hehe
    Książeczki kontrastowe widziałam w Empiku jakiś czas temu i w sumie może wybierzemy się wszyscy i Ula by wybrała dla siostry
    Czu Czu uwielbiam, muszę przy okazji zobaczyć czy nie będzie tej serii w Rossmanie i właśnie w Empiku.

J z Ulą złożyli łóżeczko i ku mojemu zaskoczeniu, koty w nim nie śpią oswajają się z nowym meblem
    A samo łóżeczko super wygląda, jest takie jak chciałam i kolor idealnie pasuje

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    oj, internet mnie dziś zawodzi. Podczytywałam Was sobie co raz, i stwierdzam że dużo łatwiej mi będzie wysłać zamówienie na produkty pielęgnacyjne, bo mam w Was super przypominajkę
    Cięzki dzień dzisiaj, ale za to synek szybko zasnął- musiałam go wręcz dotrzymać do 20.15, żeby przespał całą noc. Wprawdzie przeziębieni, ale poszliśmy na sanki i krótki spacer, bo już od czwartku siedzę w domu Inhalację próbowaliśmy po raz pierwszy - ale się Beniowi spodobało! tyle tylko że na 5 minut.

Drzewko- jeśli poród sn to ja proponuję zaopatrzeć się w takie majtki jednorazowe z siateczki. Sama nie chciałam, ale siostra mi kupiła 2 pary i w sumie dobrze się stało. Jedne mi jeszcze zostały nieużywane bo dostałam takie w szpitalu i te wielgachne pielucho-podpaski;p Jak po dwóch dniach wróciłam do domu to prawie od razu przeszłam na zwykłe majtki i always maxi, ale ja chyba miałam stosunkowo nieobfite krwawienia - za to dość długo. Natomiast te dwa pierwsze dni to była dobra opcja, bo niestety ich potrzebowałam a dobrze, że są rozciągliwe, no i co tu ukrywać- zdejmujesz i wyrzucasz i nie trzeba już na to nie patrzeć j ... jaktak przynajmniej miałam. Po sn byłam bardzo słaba- wody mi odeszły z niedz-pn. a urodziłam w środę rano po 1h 35 min. parcia- w międzyczasie prawie zero snu- super było, że bielizną i praniem nie musiałam się przejmować. Wiem też, że są kobiety, które mają obfite krwawienia albo są mocno pozszywane - także warto być przygotowanym, a może akurat nie będziesz ich potrzebować- to tylko super.
    Ja podkładów w domu nie używałam (tzn. tylko do przewijania), nawet o tym nie pomyślałabym- także dobrze, że piszecie- bo niedawno kupiliśmy nowy materc na łóżko, to tym razem na pewno by coś się wydarzyło.
    Catt Brie - my nie mamy problemów z alergią, ale z tego powodu, że nie trzeba smarować niczym po kąpieli, też uznałam emulsję za wygodną, ale stosowałam też i inne płyny- dostałam w prezencie i w aptece taką małą wyprawkę.
    Yza dziękuję - mam nadzieję, że i ty czujesz się lepiej mąż właśnie wrócił po pracy i po treningu i stwierdził, że wyglądam gożej niż wczoraj, ale ja staram się mu nie wierzyć
    Co do spania w gondoli, to ja polecam, bo fajnie jest szczególnie jeśli dziecko może spać na świeżym powietrzu. Mój na początku spał tylko jak kółka się toczyły, a i to nie zawsze, więc duuuuuuużo spacerowałam i z psem i bez psa. Jak mama była u mnie przez miesiąc to po spacerze udało się jej czasami przez 20-30 minut poturlać go na werandzie, także i ja odpoczęłam chwilkę, ale to też nie zawsze. Z tego co wyczytałam to dzieci lubią po urodzeniu mieć małą przestrzeń dlatego w gondoli np. mogą czuś się spokojniej niż w łóżeczku, ale mi się wydaje, że też dużo zależy od dziecka. Jeśli lubi spać to nie ma problemu a jeśli nie to nic nie pomorze. - My mieliśmy specjalne "gniazdko" w którym Ben miał spać - taki materac otoczony ściankami- ale tam też nie spał.
    O łóżeczku turystycznym też pomyślę, ale to raczej jak już poznam skłonności córeczki do spania, wiem że często się sprawdza, ale że mamy wciąż to gniazdko, to może na początek wystarczy (u nas też sypialnie na górze, a nawet większy salon, ale na dole mamy kuchnię i duży pokój typu "do wszystkiego") a ciężko z dwójką po schodach wciąż biegać.
    W nocy mąż bardzo chciał żeby Ben. spał z nami w swoim gniazdku, więc się zgodziłam i w sumie nie wiem, czy spałby lepiej sam, czy to bez różnicy, ale mi było wygodniej go karmić - średnio co 2 godziny :...( Natomiast mąż kiedyś mało go nie uderzył łokciem przez sen (na szczęście zauważyłam, i automatycznie go zatrzymałam) i teraz nie chce żeby córka z nami spaał, tylko na początku w łóżeczku przy łóżku. Dodatkowy problem stanowiło totalne niewyspanie - pobudka co chwilę i mało miejsca. Ja natomiast nie mam nic przeciwko, żeby mała spała z nami, bo mamy teraz szersze lózko, więc może będzie wygodniej, także zobaczymy w praktyce. A opinie są różne wzgędy bezpieczeństwa, kontra względy bliskości/wygody a i tak później życie weryfikuje. Jeśli mała będzie dobrze spała w swoim łóżeczku- to ja nie mam zamiaru jej przeuczać. Uważam też że wcale nie musi być ciężko przeuczyć dziecko z łóżka do łóżeczka- u nas poszło płynnie- tylko my przenieśliśmy z gniazdkiem, a jak Ben wyrósł z gniazdka, to tylko łóżeczko. I powiem, że w naszym przypadku to było prawie jakby nam oznajmił, "nareszcie mogę sobie pospać a nie męczyć się z Wami w tym łóżku". Nie widział mnie w nocy, więc łatwiej zasypił sam po rozbudzeniu, a może po prostu zaczął przed snem pić coś innego niż moje mleko i był mniej głodny, a może kolka mu przeszła i odruch moro zaniknał.... nie mam pojęcia, ważne że zaczął spać lepiej jak skończył 6 miesięcy a po 8 było już nawet dobrze. Teraz w nocy jest super!
    Kremu z filtrem używam, bo tu zalecają, ze wzgledu na wysokie położenie słońca w ciągu lata, w aptece był tylko jeden rodzaj i taki wzięłam - był ok i wciąż go mam.
    Z leżaczkami rzeczywiście warto ostrożnie, ja zaczęłam ok. 2 miesiąca, ale na bardzo krótko, np. gdy schodziłam do kuchni na śniadanie - podłoga odpadała, bo mieliśmy psa, a w wózku płakał, a jak skończył 4 miesiące to już i więcej.
    Zapomniałam, że muszę też chyba i butelkę kupić i smoczek. Mam wprawdzie po Beniu, bo on nie chciał używać - jak myślicie czy po dwóch latach mogę ich jeszcze używać, czy lepiej kupić wszystko nowe? (butelki były po kupieniu wygotowane, a część smoczków nawet nie wyjęta z opakowania).
    Muszę się przyznać, że nie sprawdzałam nigdy składu chusteczek nawilżających- kupuję w aktece ich produkt firmowy, więc z góry zakładałam że jest ok- ale zerknę z ciekawości.
    Do higieny intymnej od zawsze używałam lactycydu, i w czasie połogu też i jak mi przyszło kiedyś kupić inny - to nie byłam zadowolona- także poproszę siostrę o wysyłkę, bo niestety podobnie jak z kremem przeciwsłonecznym i chusteczkami - tu nie ma w aptece wboru- tylko jeden produkt apteczny- danej sieci. a i jeszcze Białego Jelenia jestem ciekawa - bo nigdy nie próbowałam.
    Do noska dobrze mieć aspiratorek, ja miałam szczęście, że u Bena do 6 mies. nie potrzebowałam tylko trochę soli fizjologicznej co raz. Pałeczki do uszu miałam, ale zaczęłam używać ok.1 roku życia i właśnie po zewnętrznej stronie ucha, bałam się, że prędzej coś tam wepchne niż wyciągnę Paznokci też przez pierwsze miesiące nie obcinałam tylko obrywałam, bo one są takie mięciutkie więc uznałam że zbędne jest obcinanie, a teraz już cążki lub nożyczki po kąpieli. Ciemiączka Ben praktycznie nie miał, ale szczoteczki używałam - te dziecięce z naturalnego włosia są takie fajniusie. No i uważam, że dobry termometr jest ważny.
    Pępek myłam w sumie tylko wodą bo tu jest metoda, "nic nie rób - sam odpadnie" i w sumie odpadł dość szybko ... uff. Za tym kremem na B... od odparzeń pieluszkowych nie przepadałam, z sudocremu byłam dużo bardziej zadowolona, konsystencja lepiej mi odpowiadała i skuteczność miał wg mnie lepszą. Innych kremów pielęgnacyjnych nie używałam. A zapomniałam o maści z cynkiem jak podrósł i czasami oliwki. Tylko jak to bedzie z dziewczynką .... boję się że będzie dużo trudniej... tak przynajmniej mówi mama- że o higienę intymna u dziewczynki trzeba dbać w sposób szczególny i że to większe wyzwanie niż z chłopcami- czy jest tak na prawdę czy trochę przesadza?
    Znów się rozpisałam - mąż się ze mnie śmieje, że blogga piszę ...
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    p.s. potwierdzam, książeczki/obrazki kontratowe to fajna rzecz. My też lubimy książeczki. Ja" czytam" po polsku nawet szwedzkie książeczki, więc Ben często bieże tę samą książkę i idzie do męża- chyba czuje, że troszkę przekręcam, za to mąż te polskie próbuje czytać po polsku
    ... you are the dream that come true ...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez ania b Zobacz posta
    Znów się rozpisałam - mąż się ze mnie śmieje, że blogga piszę ...
    Mój ostatnio do mnie: blogerko Ty moja

Ja dostałam od bratowej gniazdko po jej dziecku. Ciekawa jestem jak się u mnie sprawdzi. W ogóle zapomniałam, że je mam

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Aniu, dla mnie pielęgnacja dziewczynki wydawała się prostsza. Po pierwsze każda z nas wie, jak powinna wyglądać pielęgnacja intymna i to żadna nowość a po drugie, w przypadku chłopca, pamiętam "problemy" koleżanek czy ściągać napletek, czy nie, jak czyścić by pod skórką nie gromadził się brudek i resztki kosmetyków.
    Tak więc widzisz, zapewne wiele osób, wiele opinii ale sama niedługo zweryfikujesz

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Mój J przyzwyczajony do forum jest. Przy Ulci byłam sierpniówką

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów