Strona 506 z 1002
Pokaż wyniki od 5,051 do 5,060 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Co szpital, to obyczaj - faktycznie bo u mnie w ogóle był zakaz używania majtek, jakichkolwiek w pierwszych dniach. Więc przed obchodem trzeba było ukrywać, że się zakłada.
    Ja nosiłam zwykłe, jednorazowe, przewiewne, oddychające i później do kosza tylko. Jakoś tak bardziej higienicznie dla mnie, w tych pierwszych dniach po porodzie oczywiście.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    No widzicie kazda z Nas jest inna i dlatego tyle roznych bajerow na rynku dla nas

I poniedziałek prawie zlecial

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Ja to w ogóle zamierzam się wybrać w lutym do szpitala i wypytać co oni tam akceptują, czego wymagają, a czego zabraniają, tak chyba najlepiej :P

Jutro mam wizytę położnej, w sumie nie wiem po co, ale naprawdę, o co mogę ją wypytać? Bo będę mieć cesarkę, więc nie o przygotowania do porodu. Jak wyglądały u Was takie wizyty?

Ja wiyt przed nie mialam, a teraz nie korzystam z opcji nie pomoge...

Nie wiem czy pisalam, ale jestem ksiazkoholiczka... szczegolnie dla dzieci obecnie i moja Córka, która chce pokazywac.ksiazki a potem czytax bratu... uznala ze ma takie dla dziewczyn glownie... no i natchnela mnie do szukania ... i jiz mam w koszyku cos dla Michala ... sa ksiazki 0+

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja kremu z filtrem w ogóle nie bede używała, pediatra syna i w przyszłości Ewuni twierdzi, że to zbędne bo malucha nie wystawia się na słońce, głównie spaceruje się z wózkiem gdzie jest buda albo parasolka.
    Mam natomiast krem F18 polecony przez Panią dermatolog, który stosuje się na odparzenia oraz chroni przed negatywnymi działaniami czynników atmosferycznych i można go stosować u niemowląt ze schorzeniami alergicznymi. Kupuję się go w aptece za około 9 zł.

Co do podkładów na łóżko to musze zakupić dla siebie (duże, takie na łóżko) i malutkiej (do przewijania), przy synu używałam firmy Rossmann i byłam zadowolona ale ostatnio nie mogłam ich znaleźć;
    majtek jednorazowych w ogóle nie użyłam, jak dla mnie mało wygodne więc podarowałam pozostałości mojej szwagierce, która rodziła po mnie, teraz wezmę zwykłe bawełniane, które ewentualnie przeznaczę na straty
    Podpaski kupię always maxi, te na noc, po cesarce macica jest oczyszczona więc nie ma dużo odchodów (jak to ładnie nazywaja w szpitalu), powinny wystarczyć.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja kupiłam już jednego smoka uspokajającego, syn wybierał , tak na wszelki wypadek wyparze i spakuje do szpitala.
    Warto przemyśleć też zakup nakładek na sutki, które w pierwszych dniach mogą sie bardzo przydać.

Smoka też mam...ale to dlatego, że Ćorka chciała ;p ... ona sama nie używała...
    Nakładki kupię jeśli będą potrzebne...

Oj, fajnie jak tak każda pisze co jeszcze...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    W koszyku mam:
    pharmaceris przeciwsłoneczny
    Alantan maść od urodzenia,
    Nacomi emulsja do mycia (kupiłam juz emolium ale nie wiem czy nie pójdzie w kibel)
    majtki poporodowe jednorazowe (to jest naprawde potzrebne??)
    podkłady poporodowe Bella Mama 10 szt i Canpol 10 szt
    aspirator Frida
    butelka medela ze smoczkiem calma
    mała paczka pampers premium care 2
    Octenisept
    Dorzuciłam jeszcze:
    podkłady na łóżko i do przewijania
    sól fizjologiczną w ampułkach
    spray do noska frida
    nożyczki do obcinania paznokci
    chusteczki bobini
    chusteczki velvet pure
    wkładki laktacyjne
    plus witaminy, magnez i zelazo dla mnie.

Chyba z grubsza wszystko. Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to już bede stacjonarnie kupować.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Co do niani to wcale nie trzeba sprawdzać czy na pewno ok. Nasza miała możliwość ustawienia opcji że co 30s. nadawała sygnał kontrolny potwierdzający że ciągle działa i że maluszek śpi. A uwierzcie jak coś się dzieje to na pewno usłyszycie. My korzystaliśmy do 3 roku życia.

Co do kosmetyków to już od roku korzystam z blogu Sroki i powiem szczerze że jeszcze się nie zawiodłam.

Do higieny przed i po porodzie będę używała albo Lactacyd albo z tesco polecony przez srokę płyn do higieny intymnej ProFormuła za ok. 5 zł. Szczerze nie widzę różnicy.
    Ostatnio kupiłam jakiś z ziaji taki mały do szpitala i powiem wam że myślałam że się wścieknę po jednym umyciu czułam pieczenie.

A do kąpieli mam zamiar kupić Floslek Emoleum też polecany przez srokę.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja smoczka uspokajającego też chciałam kupić, ale jak zobaczyłam ile jest stron to wymiękłam .
    Polecacie jakieś konkretne?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów