Strona 502 z 1002
Pokaż wyniki od 5,011 do 5,020 z 10016

Kwietniówki 2017

aaa i turystyczne i tak Ci się przyda potem ... jako kojec ;p (jak ja nie lubię tego słowa w tym odniesieniu hehe)... ja bym chyba ta opcję rozważyła... Materac jeden, a dwa łóżeczka, w tym turystyczne...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    ale możesz kupić łóżeczku turystyczne w wymiarze normalnego (ja mam takie) i materac znosić (to już nie taka trudna sprawa...)
    Na wakacjach też korzystaliśmy z łóżeczka turystycznego oferowanego przez pensjonat, a materac był najnormalniejszy w świecie...
    I to juz jest jakis pomysł. dzieki

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Tylko jest jeden rodzaj - Pampers.
    A przecież jest ich chyba z 10...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Ciekawa jestem Pampers ... chociaż sądzę, że mogą nie wyjść na zielono

A bobini to gdzie się kupuje ... to jakieś z sieciówki?

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Przejrzałam analizę oliwek, uffff... na szczęście Hipp ma dobre opinie, bo po pierwszych zdaniach, że oliwki to najgorsze zło, już zwątpiłam i chciałam szukać emolientów.
    Catti, spośród tych chusteczek, które wymieniłam, wybiorę już sama czytając etykiety

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    A bobini to gdzie się kupuje ... to jakieś z sieciówki?
    Kaufland, Rossmann?

Sprawdź na promobaby

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Uuu..rzadko tam bywam ale poszukam... dzięki

Oliwek ja nie stosowałam przy Ani wcale i obecnie też nie będę... ale ja się psychicznie szykuję na kolejne alergiczne dziecko z problemami tego typu...więc stawiam od razu na sprawdzone kosmetyki... ale w sumie niewiele tego trzeba

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hejweekend zleciała prędziutko.
    Już w piątek zakupiłam kilka doniczek z kwiatuszkami dla babć i dziadków, a trochę ich mamy. Od córy cała 4 i moich 3 męża 2. I zrobiłam jeszcze ciacho, żeby samej mieć coś zjeść na słodkotakie diabetyczne nawet całkiem smaczne-cytrynowe na oleju roślinnym 3 jajkach i zdrowych mąkach orkisz i gryczana a i sok cytrynowy. Dorzuciam jeszcze zamorzone jagody. W sobotę i niedzielę kursowanie nam został na szczęście udało się obskoczyć szczęśliwie wszystkich

Jeśli chodzi o chusteczki to wybrałam tami cotton ultrasensitive. dla mnie skład rewelacyjny są do zakupienia w rossmanie za około 5 zł. Są bezzapachowe i bez sztucznych barwników z naturalnymi olejkami.

Gdy się przeprowadzę z końcem roku do swojego domku to na pewno wstawię na dół łóżeczko turystyczne lub kojec, sprawdza mi się takie rozwiązanie i znajomym też. Ewentualnie jeszcze nianie. Ale kojec posłuży mi ie tylko do usypiania na dole dziecka ale jak muszę coś zrobić choćby iść do łazienki to wsadzam tam dzieciaczka i jest bezpieczny
    Co do leżaczka zakupię, ale noworodka to do niego nie wsadzę dopiero starsze dziecko, choćby nie wiem co pisali ale dla kręgosłupa dziecka będzie bezpieczne to dopiero właśnie koło 3 miesiąca życia nie wcześniej, już bm wolała w gondolce przynajmniej śpi na płaskim.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów