Strona 501 z 1002
Pokaż wyniki od 5,001 do 5,010 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wiesz Drzewko, najlepiej jakby dzidziuś spał w łóżeczku. Podobnie jeśli chodzi o spanie dziecka w łóżku rodziców. Będę chciała uniknąć tego, bo Ulę tak przyzwyczailiśmy i później spała tylko u nas, a łóżeczko było centrum składowania zabawek.
    Leżaczek doraźnie, wiadomo

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Ja opcji spania z nami w łóżko w ogóle nie biorę pod uwagę. Bałabym się że przygnieciemy, zakryjemy kołdrą itp.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Ja opcji spania z nami w łóżko w ogóle nie biorę pod uwagę. Bałabym się że przygnieciemy, zakryjemy kołdrą itp.
    Też nie brałam przed narodzinami Uli

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Też nie brałam przed narodzinami Uli
    Nie strasz, nie strasz

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Drzewko Pomarańczowe Zobacz posta
    Każdy tak mówi a potem (prawie) wszyscy i tak śpią z Dzieckiem hehehe

Może lepsza opcja byłoby na parter kupić drugie łozeczko? I tak Ci się przyda - typu turystyczne?
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Figa a czy robiłaś posiew? najlepiej od razu antybiogramem...podpytaj lekarza o to... wtedy wiadomo jak celować leczenie...

Yza, ja unikam też tych substancji co Ty..ale aż tak nie wertowałam składów jak Sroka ... dzięki za podanie tych, sprawdzę sobie... ciekawe czy są zapachowe ...bo ja jeszcze bez zapachów chcę... Przy Młodszej sprawdziły się z Kindii.. (ale teraz widze, ze skład średni...)...huggies chyba są na zielono, ale ja nie lubię tej firmy ogólnie...

Z tymi przychodniami teraz to fakt...można coś nowego złapać. Poradnia Dzieci Zdrowych u mnie zamknięta, bo tyle chorowitków...

Sysia, to pewnie podekscytowanie sięga zenitu gratuluję umowy... ja wczoraj wróciłam do nowo wymalowanego domu...i posprzątanego!!!!! wiszą czyste firanki, dywany wytrzepane... wszystko ogarnięte... JEszcze jakby się tak samo w szafkach poukładało hehe... ale pikuś, mam aż chęć ogarniać... dzisiaj robię normalne pranie, ale od jutra Lovella idzie w ruch....
    aaa i mąż zrobił mi niespodziankę iprzemalował meble w sypialni na biało! mieliśmy takie drewniane, sosnowe... a teraz mam białe!!!!! i złożył łóżeczko, bo w piwnicy zawadzało... a tak mam gdzie składać pampki itp.

Co do spania w gondolce... no zakazu nie ma, ale ja np. jak tylko mogłam to korzystałam z łóżeczka, w którym jest chociażby porządny materac... wiadomo, że jak mi usnęła na spacerze to jej nie przenosiłam... ale ja miałam spiocha i ona dużo w dzień spała, więc jednak starałam się żeby to było łóżeczko w największym możliwym wymiarze .... może zakup niani elektronicznej warto rozważyć?
    A może od kogoś odkupić jakieś używane nawet łóżeczko i postawić na dole? materac łatwiej znieść jakby coś ... trzeba podumać a i tak wyjdzie w praniu

Co do leżaczków itp... to ja akurat mam ograniczone zaufanie jeśli chodzi o stosowanie u najmłodszych dzieci...Moja z leżaczka korzystała dopiero około 3 miesiąca... jakoś tak... podobnie jak mam alergię na spacerowanie (podkreślam spacerowanie!!!) z dzieckiem w fotelikach na stelażu... ot, takie skrzywienie...

Yza, ja bym nie opłacała nikogo jak masz mieć cc... to zwykle są tez inne oddziały...ale popytaj się w swoim szpitalu, mój to trochę dzicz - chociaż niby idą do ludzi

Założenia warto sobie robić ... ale i tak te Szkraby wszystko zweryfikują

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ja po takim szybkim spojrzeniu - skupiłam się na Bombini
    Dziwne ze nie ma tylko w tej analizie - Pampers. Ciekawa jestem jakby wypadły...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Każdy tak mówi a potem (prawie) wszyscy i tak śpią z Dzieckiem hehehe

Może lepsza opcja byłoby na parter kupić drugie łozeczko? I tak Ci się przyda - typu turystyczne?
    O turystycznym tez myslałam ale tam praktycznie nie ma materaca, a materac przeciez jest bardzo wazny zwłaszcza przy najmniejszych dzieciach.
    Turystyczne łózeczko ok, ale do zastosowania... turystycznie .
    Kupowania drugiego lozeczka wolałabym uniknąć.
    Niania elektroniczna to jest pomysł ale ja i tak jej nie zaufam, żeby nie zagladać . W sumie biegajac po schodach szybciej zrzucę moje nascie nadprogramowych kg :P.

Tak jak piszesz Catti, mozna sobie planowac i zakładać rózne rzeczy a później i tak to pół metra wywróci wszystko do góry nogami
    Ostatnio edytowane przez Drzewko Pomarańczowe ; 23-01-17 o 11:11

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Okrąglinka Zobacz posta
    Ja po takim szybkim spojrzeniu - skupiłam się na Bombini
    Dziwne ze nie ma tylko w tej analizie - Pampers. Ciekawa jestem jakby wypadły...
    Analiza sklada się z trzech postów na blogu i Pampersy sa w ostatniej części.
    Analiza jest baardzo szeroka

ale możesz kupić łóżeczku turystyczne w wymiarze normalnego (ja mam takie) i materac znosić (to już nie taka trudna sprawa...)
    Na wakacjach też korzystaliśmy z łóżeczka turystycznego oferowanego przez pensjonat, a materac był najnormalniejszy w świecie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów