Strona 50 z 327
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 3267

Kwietniówki 2017

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Jutro ide do mojego lekarza. Zobacze co powie. 30.08 ide do drugiego podobno bardzo dobry od usg i jezeli oni nic nie wymysla to pojde jeszcze do jednego i jezeli on nic nie poradzi to odstawiam leki.
    Czuje skurcze takie wewnatrz......

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Tusia2208

Mieszka w
    Września
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-14 zobacz kalendarz
    Stokrotka tak mi przykro Ale w szoku jestem że lekarz dał Ci luteine jeśli nie ma zarodka to dość niebezpieczne.. daj znać po wyniku bety,może akurat podskoczy :*
    Ja nadal wymiotuje,mocno. Rano tylko wstanę to biegiem do WC. Mija mi ok.13-14,a pod wieczór znowu wymiotuje. Ale wolę tak,niż nie mieć objawów

Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Jak @ mialam 9.07 to dzis ok 7 tc bylam 12.08 u lekarza i wtedy byl pecherzyk. Cykle mam nieregularne. I wtedy dal mi lutrine

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Stokrotko bardzo mi przykro.. Sciskam Cie cieplutko :*

Senior Member
    sysiasia44

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja ide do gina dopiero 6 wrzesnia i tez juz sie bardzo martwie czy jest wszystko oki.. Chciala bym miec juz ten pierwszy trymestr za soba eh..

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Co do informowania rodziny to wie mąż i moja mama. Na razie nie chce nikomu mòwic zwłaszcza synowi bo on bardzo przeżyl wczesniejsze poronienie a i ja jakoś boje siè zapeszać. Zwłaszcza że jak dowie się reszta rodziny to trudno będzie ukryć to przed synem Na razie czekam na pierwszy wynik bety i mam nadzieje że będzie on wysoki

Co do dolegliwości ciążowych to nie mam żadnych na razie a w 2 ciąży pod koniec 1 trymestru miałam okropną zgage więc ciekawe czy teraz tak będzie.

Senior Member
    Tusia2208

Mieszka w
    Września
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-14 zobacz kalendarz
    Stokrotko ja om miałam 6.07 i 23.08 na wizycie biło serduszko. A może owulacja Ci się przesunęła? Nie trać nadzieji choć wiem,że łatwo się mówi
    Sysia ja w drugiej ciąży też chciałam szybko skończyć 1 trymestr, skończyłam i poroniłam podobno teraz już nie ma bezpiecznego terminu. Kiedyś najwięcej poronień było w 1 trymestrze,a teraz to się tak rozkłada że ciągle będziemy się martwić.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    stokrotka201

O mnie
    Wszystko sie okaze. Wtedy od 25 do 1.08 bylam na wakacjach wiec nie robilam usg aby potwierdzic owulacje. A kiedy beta pojaeia sie we krwi?

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    hej
    Robiłyscie bete?jakie miałyście wyniki?

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Anek faktycznie sytuację masz bardzo trudną, ale jak piszesz są też dobre wieści. Bardzo dobrze, że poprosiłaś o jeszcze jedną konsultację z innym lekarzem też bym tak zrobiła tym bardziej jak lekarka pisze, że jesteś jej "pierwszym przypadkiem" to nie chciałabym być królikiem doświadczalnym. Ja w pierwszej ciąży tak jak i teraz chodzę do dwóch lekarzy i w niektórych kwestiach mieli oni odmienne zdanie ale zawsze ufałam temu który pracuje w szpitalu i ma praktyczne doświadczenia z różnymi przypadkami patologii ciąż. W zasadzie dzięki jego wiedzy i ostrożności moje dziecko urodziło się w terminie ( a oznaki przedwczesnego porodu miałam od 28 tygodnia). Ale wracając do Ciebie pamiętaj, że w takim przypadku najważniejszy jest spokój i pozytywne nastawienie.

Witam nowe mamy na forum.

Co do FB też nie mam konta i tu zostaję więc mam nadzieję że kilka z nas ty będzie.
    Niestety też nie mam czasu za często się udzielać bo mój synek jest bardzo absorbujący i ciągle sobie tłumaczę i nie długo będzie lepiej.

Co do badań usg prenatalne mam 7 września i test papa też - tylko dlatego że mam to w pakiecie i nie muszę dopłacać. Gdybym musiała płacić nie robiła bym go. I tak wychodzę z założenia że nic by to nie zmieniło. A i tak nie ma 100 % pewności i błędy się zdarzają.

Jeśli chodzi o balsamy ja używam musteli i palmersa..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów