Strona 5 z 356
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 3555

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Ania_Wwyobraź sobie, że ja byłam na tyle "bezczelna", żeby pójść jeszcze przed ciążą "wyłudzić" skierowanie na badania :P tak po prostu profilaktycznie, chciałam wiedzieć czy wszystko ze mną okej i czy mogę śmiało się "starać". To się dowiedziałam, że skoro nic mnie nie boli, nie męczy to nie ma najmniejszego powodu, żeby robić badania wyżebrałam jedynie na morfologię i to jeszcze trzeba było wszystko skrupulatnie uzasadnić, szkoda gadać :P
    W polmedzie mam taki wariant pośredni, tzn. płacę co miesiąc niezbyt wysoką składkę i za wizyty już dodatkowo nie płacę, badania laboratoryjne też niektóre pokrywa, a na inne mam zniżkę chociaż. Za to traktują mnie jak człowieka i wizyty też miałam często -co dwa tyg., taki mi się nadgorliwiec trafił teraz idę do nowej pani, znalazłam zaledwie trzy opinie o niej -ale może to i dobry znak, bo do pisania negatywnych ludzie są bardziej chętni, to może nie było powodu się skarżyć
    Tak będąc przy temacie to możecie mi pogratulować, narobiłam bałaganu z wizytą... przekładałam, potem z powrotem, potem się nie dało wrócić i w efekcie mam 23.sierpnia tj. w dniu, kiedy nie mam z kim dzieci zostawić, o tak sobie polepszyłam, że nie ma co..

2. dzieckozakupy.pl
    Dorotanna- tsh miałam ostatnio 2.4, a teraz gin podwyższył mi dawkę o 50%.

Co do lekarzy- mam ubezpieczenie w LuxMed z pracy więc ciążę tu będę prowadzić. U tej pani dr byłam pierwszy raz, ale dała skierowania na wszystkie badania bez problemu, odpowiedziała na moje pytania więc chyba jest ok. Dodatkowo od czasu do czasu pójdę prywatnie do lekarza który zajmował się moją płodnością (miałam problemy z owu).

Dorotanna- co do Twojej wizyty to może jeszcze coś się zwolni w międzyczasie (w LuxMed tak jest że codziennie rano zwalniają kilka dodatkowych wizyt i tak można złapać coś dla siebie- może u Ciebie też tak jest).

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja póki co pójdę z NFZu. Lekarza dobrze znam, bo szczęśliwie poprowadził mi ciążę z córką (strasznie dawno temu). A jak uznam, że za mało, to pryw też pójdę..

Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Pomóżcie - na suwaczki.com stworzyłam sobie suwaczek... i nie wiem, gdzie tu się go wkleja?? ( hehe a jednak wiem...)

Nowa akcja fundacji Kobieta z Brzuszkiem !

UWAGA ‪#‎COACHING‬/‪#‎PSYCHODIETETYKA‬ za Pluszaka,
    ruszamy z nową akcją na Dolnym Śląsku, Pomorzu i interaktywnie w Polsce - ilość miejsc ograniczona!

https://www.facebook.com/fundacjaKzB/?fref=nf
    http://kobietazbrzuszkiem.esy.es/
    https://twitter.com/fundacjakzb

Zapraszamy !

Hej, dziewczyny.. ja testuje za 3 dni ,owulacja plus minus 30 lipca...mam nadzieję,że teraz bedzie wszystko ok.
    Macie, jakieś zwiastujące obiawy buziaki

Junior Member
    Saule

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny

Dołączam do grona kwietniówek Mam praktycznie identycznie jak Moniczek77. Okres ostatni 8.07. Beta w piątek 47 a w poniedziałek 232, więc chyba OK. Jestem już mamą dwuletniego syna, więc bardzo się cieszę, że braciszek będzie miał rodzeństwo Póki co jestem mocno zestresowana i póki nie zobaczę bijącego serduszka a potem USG prenatalnego to będę się pewnie martwić codziennie.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe Kwietniowe Mamy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Moniczek77

O mnie
    Witaj Saule

wygląda no to, że razem będziemy "ciążyć"
    nie myśl za dużo. Ja też się staram., choć łatwo nie jest Powiem tylko, że ja z racji wieku obciążenie mam duże, ale postanowiłam sobie nie panikować i cieszyć się każdym dniem, tygodniem, miesiącem.
    kiedy idziesz do gina?

Junior Member
    Saule

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    23-ego sierpnia. Moja gin z pierwszej ciazy jest na urlopie a do nikogo innego nie chce

Senior Member Awatar Dorotanna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-04 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny

Lipka no właśnie tak myślałam, żeby cierpliwie podzwonić, ale szczęście w nieszczęściu umówiłam się wcześniej na ten dzień z tatą, że pojedziemy do siostry z życzeniami urodzinowymi, to wstąpimy na tę wizytę "po drodze" :P chyba jakoś sobie z dziewczynami poradzi te 20 minut.

DagusiaNi jeszcze jakieś bardzo charakterystyczne objawy chyba na mnie nie zstąpiły ostatnio wspomniałam, że łakomstwo mi się włączyło- już całe szczęście puściło :P ale jak teraz myślę, to zdecydowanie mam wnerw prawie na okrągło :P i jestem niewyspana... no ale o to też dbają moje dziewczyny, żeby mi ciśnienie podnosić, a młodsza, żebym się od nocnego wstawania nie zdążyła odzwyczaić trzymam kciuki za Twoje dwie kreski!

A tak przy okazji, kiedy chcecie powiedzieć swoim dzieciom i reszcie świata, że "coś się kroi"?

Saule gratulacje mnie przeważnie mąż sprowadza na ziemię jak mi się zachce za dużo martwić "bo niby co miałoby być nie tak?" może jakieś oglądanie wózków i kołysek dla relaksu żeby się nie skończyło na oglądaniu, postanowiłam założyć puszkę i wrzucać co nieco, żeby nią pomachać mężowi, jak będzie mi chciał wybić z głowy takie, no... mniej niezbędne rzeczy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów