Strona 497 z 1006
Pokaż wyniki od 4,961 do 4,970 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Mamy taki http://m.ceneo.pl/32538486;pla?se=Gb...ANCw#tab=click
    I tam, gdzie widać przerwę to jest łączenie właśnie. Wodę nalewasz w dolny pojemnik, który jest tak szeroki jak widać, nie ma żadnych zwężeń. Góra jest swobodnie nakładana i tyle
    Dzięki za namiary na nawilżacz. Ale jeszcze nie wiem czy zamówię teraz czy na następną zimę. Bo muszę poszukać jakieś fajnej niani elektrycznej bo ta co miałam przy Pawełku swoje wysłużyła i niestety się popsuła.
    A że sporo wydatków to będę musiała coś wybrać.

2. dzieckozakupy.pl
    Przez nasz dom przeszło tornado :/ Nie potrzebnie rano sprzątałam bo teraz jest gorzej niż przed sprzątaniem. Wszystko przez 2 chłopców wieku 3 i 6 lat. Masakra.
    Kurcze tak piszecie o tych nawilżaczach i tez się zastanawiam nad kupnem. Tylko musi byc cichy.
    My mamy nianie elektroniczną z firmy Avent SCD501/00 jestem zadowolona. Nie jest jakaś super rozbudowana, nie ma wielu bajerów ale ważne że dobrze ściąga.

Member
    pati90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Lila, my właśnie od tygodnia testujemy nowy nawilżacz Duux. Tylko nie ten grzybek, a taki okrągły. Ok.300zł kosztuje. Podobno nieźle są Hb, ale modelu Ci nie podam bo nie wiem, tylko taką ogólną opinię słyszałam.
    Ten Duux jest niezły, prosty, bez udziwnień. Mnie brak wyświetlacza nie przeszkadza. Ma tryb nocny, który polega na systematycznym włączaniu się i wyłączaniu, słuchać delikatnie jak pracuje, ale akurat nam to nie przeszkadza. Dodatkowo ma lampkę, którą opcjonalnie możesz wyłączyć. Nie da się przy niej czytać, ale gdy Maluszek będzie spał, to da taką fajną poświatę. Dodatkowo pojemnik na wodę jest tak umiejscowiony, że zdejmujesz górną część i dolewasz wody - nic Ci nie kapie. Nie zauważyłam by zostawiłał osad na meblach lub podłodze. Fakt, że nalewamy wodę przefiltrowaną. Dodatkowy plus, to fajnie wygląda i zajmuje mało miejsca my jesteśmy zadowoleni.

Pati, a jaki masz wynik d dimerów? Ja systematycznie robię sobie to badanie, ale u mnie powód jest inny, nie żylaki. Biorę accard i w tej ciąży udaje mi się uniknąć clexanu.
    703 wynik ddimer

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Nie wiem jakie są normy w Twoim laboratorium, ale u mnie górna granica to 5. Gdyby tak było w Twoim przypadku, proponowałabym skonsultować tę kwetię z innym dr.
    Taki wynik d dimerów może świadczyć o zakrzepicy, m.in., a tego się nie bagatelizuje.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Co do niani polecam z firmy MaxCom BM20 ma bardzo długi zasieg 1 km i dobrze nadawała. Byłam z niej mega zadowolona. Gdyby nie ona to bym nic nie zrobiła.

Pamiętam jak mąż nie kazał mi jej kupować bo babcia blisko mieszka... A ja gdybym się go posłuchała to bym na tym wyszła. A tak to wszystko sama porobiłam bez niczyjej łaski...

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Meldujemy się w niedzielę... - zaczynam III trymestr
    Ja juz po II śniadanku

Wczoraj wymiotowałam... coś mi nie podpasowało... więc wieczorem czułam się fatalnie...

Szymuś się wierci
    Gabcia ma dziś dzień tworzenia... od rana w ruch poszły farby, kredki i origami ciekawe ile sprzętami będzie po tej radosnej twórczości...

Za oknem dziś - porażka - wszystko się topi... szaro buro i w ogólnie nie zachęca do wychodzenia spod koca...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dzień dobry. Mimo szarości za oknem, to witam słonecznie i ciepło.
    Ja jeszcze w łóżku, niedawno dopiero śniadanie zjadłam, taki dzisiaj leniuszkowy dzień. J dziś wstał wcześniej i z Ulą przygotowali jedzenie, później ma zrobić zupę, dziś ogórkowa, a na drugie rybka. Po południu jedziemy do dziadków, tzn.Ula z J jadą, ja jeszcze nie wiem czy będę miała siłę. Dziś chcę odpocząć, wyleżeć się bo drugi tydzień ferii przed nami
    Zamierzam też na dniach zrobić zamówienie na gemini, miałam czekać do lutego, ale jakoś wolę mieć pewnie rzeczy już naszykowane.
    Miłego dnia dziewczyny

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U nas świeci słońce i też sie wszytsko topi ale Julka teraz jeszcze szaleje z tata na sankach i nie chce wejśc do domu.
    Kolejna nieprzespana noc :/ ja się wierciłam, maż się wiercił, pies za oknem szczekał i spałam może łącznie z 5 godzin.
    Po południu jedziemy do teściów na dzień babci i dziadka. Już słyszę to gadanie czy wybraliśmy imię i doradzanie bo ich znajomy to i tamto... bleee
    Rodzice mieli dzisiaj wrócić z urlopu ale nie wiadomo kiedy wróca bo tak im się podoba a jutro przychodzą remontować łazienkę rodziców no i trzeba wszystko wynosić ciekawe jak ja to zrobię z mężem...
    Też już robią sobie listę co zamówić na gemini i trochę tego będzie.

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witajcie! ja chyba niepotrzebnie sie pochwaliłam, że rzadko choruję, bo 10 minut po napisaniu ostatniego posta biegłam już do łazienki i niestety nawet mój wywaz z imbiru nie pomógł tym razem. Złapałam jelitówkę od męża, tylko u mnie to objawiao się wymiotami. Także prawie dwie dobyminęły mi bez jedzenia, bo nie mogłam na nie patrzeć, a w piątek zwracałam nawet płyny, z tego powodu byłam bardzo wycieńczona. Teraz jest już lepiej, zajadam się owsianką a na śniadanie ugotowałam nawet jajko na twardo, próbuję się też nawadniać jak tylko się da, ale za dużo też nie mogę bo zaraz mdłości Do tego wszystkiego dołączyło się wczoraj przeziębienie, od mojego małego który jeszcze w piątek wrócił zdrowy z przedszkola, ale już wieczorem 38stopni i katarek i kaszel. Mój Jim musiał pojechać wczoraj do pracy na kilka godzin, więc kichaliśmy sobie z synkiem sami. Dziś trochę odpoczynku (właśnie uśpiłam Bena), bo mąż w domu. Jutro mam wolne, więc będziemy sobie z synkiem chorować razem i w zależności od sytuacji może to się przedłużyć. Jak dla mnie to dziwne uczucie, bo na zwolnieniu lekarskim to ostatnio byłam kilka lat temu, ale teraz musimy o siebie szczególnie dbać i zarażać też nie chcemy.
    Co dziwne rwa mi chyba przeszła, nawet nie zauważyłam kiedy- tyle ostatnio spałam. Także w sumie funkcjonuje mi się dużo lepiej mimo osłabienia i kataru.
    Wczoraj udało mi się zadzwonić do siostry (imieniny) i muszę stwierdzić, że moja prywatna apteka ju czeka na zamówienie. Powiedziała mi też, że tego żelu z lipidami który używałam żeby nie mieć rozstępów już nie ma, ale są z innych firm.
    Do kąpieli po urodzeniu również polecam emulsję emolium od 1 dnia życia. a do pupy używałam sudocremu, też super, ale Ben ogólnie nie był problematyczny pod względem dbania o skórę.
    Wczoraj obdzwoniliśmy również babcie (moją i Benia), wprawdzie przesyłki wysłaliśmy wcześniej, ale fajnie było usłyszeć jak się cieszą, że wnuki o nich pamiętają Teściowie na urlopie, więc byliśmy w tamytm tygodniu. Oni bardzo lubią tę polską tradycję, bo tu w Szwecji nie ma dnia babci/dziadka, a ich znajomi są też pod wrażeniemi, że taką okazję też można świętować.

Co do pytania, to morfologię miałam robioną na pierwszej wizycie (12tc) i wszystko było ok, tak samo mocz i cukier. Póżniej na drugiej wizycie cukier i odczynnik, ponieważ ten podobno może się zmienić a ja mam RH- i miałam po pierwszym porodzie i na pierwszej wizycie u położnej robiony zastrzyk z immunoglobiną, czy jakoś tak (jak czytałam, nie tylko ja jestem tu ujemna, a tak poza tym to nic nie rozumiem z tych badań co część z nas ma, ale może gdybym miała wyższy cukier to też bym miała więcej. Przybieram niedużo na wadze, ale położna stwierdziła, że nie jest to bardzo mało, a tak będę miała mniej do zrzucenia po ciąży ... i tego się trzymam.
    Tutaj zwykle nie robią też położne badań długości szyjki macicy, ja miałam badane przy okazji drugiego usg, przy wykluczaniu cc- pani lekarz powiedziała, że jest ok 5 cm i to jest ok. Gdybym miała ból w spojeniu lub plamienie to zapewne i badania byłyby bardziej dokładne. Pierwszą ciążę przeszłam bez jednego badania waginalnego, aż do samego porodu- to w Polsce może wydawać się dziwne.
    Wydaje się, że jwsteśmy coraz bliżej wyboru imienia dla córki... 3 majcie kciuki

P>S> Fajnie jest mieć możliwość poczytać co u Was, szczególnie gdy siedzę zamknnięta w domu od piątku.
    ... you are the dream that come true ...

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    ojj, Ania, współczuję :/ ale dobrze, że już się lepiej czujesz, zdrówka! i powodzenia z imieniem Palina, też mam dość ciągłego wypytywania czy już wybraliśmy, jakie, itp, dwa miesiące temu powiedzieliśmy tylko, że zastanawiamy się nad Matyldą, ale szukamy ładnych zdrobnień, to poleciała fala "nie róbcie tego dziecku", "okropne, jak na to mówić"... od tamtej pory pytania o imię ucinam "dowiecie się na chrzcie"

wczoraj tez posiedzieliśmy u mojej babci, śmialiśmy się, że za rok to będzie impreza, bo w mojej rodzinie to już chyba tradycja, że młodo się dzieci rodzi, więc jak Mała przyjdzie na świat to będzie miała praprababcię
    bo moja prababcia urodziła babcię mając 20 lat, babcia mamę też, mama siostrę zaraz po 20 urodzinach, siostra "zepsuła" ciąg bo ma już 25, ale ja kontynuuję "tradycję" , bo urodzę miesiąc przed 20-stką

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów