Strona 491 z 1002
Pokaż wyniki od 4,901 do 4,910 z 10016

Kwietniówki 2017

Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    CattiBrie , wybacz, zostało mi takie zboczenie po matce polonistce
    Solennie obiecuję że już nie będę

Dziewczyny, jaki rozmiar czapeczek bawełnianych - pilotek, kupujecie ?
    Wzięłam na próbę jedną, 40, i wydaje się taka wieeeelka.

Dużo zdrówka dla córeńki !

2. dzieckozakupy.pl
    No co Ty.... pisz, pisz
    Ja czapeczek nie mam i nie wgłębiałam się w temat ... jeszcze...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Nastawiłam właśnie barszcz czerwony. Z przepisu jade

Przy okazji zakupów zajrzałam do apteki i kupiiłam emolium 400 ml w promocji ale teraz patrze, że słaba ta promocja . Brawo ja!

Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny! czy któraś z Was po badaniu na krzywą cukrową miała podwyższoną glukozę po 2h? skierowali mnie na konsultację do diabetologa, ale nie powiedzieli, czy to cukrzyca ciążowa i sama nie wiem, pomóżcie ja to mam jakiegoś pecha, jak nie ból stawów, to infekcje intymne, a teraz to ehh

Nie mam już dzisiaj siły... Jeszcze muszę jakieś ciasto upiec na jutro ;/ bo wnuki do babci mają przyjechac a ja w pieczeniu jestem uuu tak ciemna że znając życie z najprostszego ciasta wyjdzie mega zakalec
    Co do podkładów ja mam chyba 40x60 do szpitala zabiorę 3 bo wiadomo będe mocno krwawić. W domu tez się przydadzą np gdy położna przyjedzie oglądac krocze czy coś. Zostały mi jeszcze po Julce.
    Jakaś plaga z tymi chorobami, my jakoś się trzymamy ale znając moje szczęście to hmmm. Nawet odwołali u nas w przedszkolu dzień babci i dziadka bo tyle dzieci chorych.
    Co do czapeczki to mam kilka po Julce chyba tez właśnie rozmiar 40.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Gdzieś wyczytałam i tak zapisałam, że czapeczki dla noworodka w rozmiarze 33-35 kupować. W sklepie Pani dała te smerfetki w rozmiarze właśnie dla Maluszka i zapewniała, że będą pasowały. Później sprawdzę czy jest na nich rozmiar.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez awrell Zobacz posta
    hej dziewczyny! czy któraś z Was po badaniu na krzywą cukrową miała podwyższoną glukozę po 2h? skierowali mnie na konsultację do diabetologa, ale nie powiedzieli, czy to cukrzyca ciążowa i sama nie wiem, pomóżcie ja to mam jakiegoś pecha, jak nie ból stawów, to infekcje intymne, a teraz to ehh
    Ja mam podwyższona,po 2 h mialam 159, po 1 h 164. Dzisiaj dostalam skierowanie do diabtelogoa i w poniedziałek mam wizyte. Jak bede po, moge napisac Ci co mi powiedzieli.
    A Ty kiedy masz wizyte?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar awrell
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez justyspj Zobacz posta
    Ja mam podwyższona,po 2 h mialam 159, po 1 h 164. Dzisiaj dostalam skierowanie do diabtelogoa i w poniedziałek mam wizyte. Jak bede po, moge napisac Ci co mi powiedzieli.
    A Ty kiedy masz wizyte?
    Ja mam 156 po 2h resztę w normie. Czekam na wyznaczenie wizyty, mają do mnie zadzwonić. Daj znać, chętnie się dowiem jak to wygląda

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wy też macie taką chęć na słodkie?
    Boję się, że z takim apetytem na słodycze tyłek urośnie do rozmiarów szafy
    Palina, to zamów jakieś ciasto, skoro nie jesteś najlepszą kucharską od słodkich wypieków albo zrób po prostu biszkopt i przełóż go masą budyniową z powidłami. Proste, mało pracy i dobre. A na wierzchu możesz zrobić galaretkę z owocami

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    CZEŚĆ ale miałam stron do nadrobienia, dzis porządki robiłam a teraz kręgosłup mnie boli, jeszcze pranie do rozwieszenia,

straszne te choróbska ostatnio, mojej dopiero przechodzi, ja na szczęscie miałam tylko umiarkowany katar

dziewczyny zawstydzacie mnie tymi wyprawkami, hmm chyba musze juz sie tym zając i pokupic troche, pewnie zaczne cos po weekendzie, w poniedziałek mam wizyte wiec dopwiem sie czy wszystko ok i ruszam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów