Strona 490 z 1002
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,900 z 10016

Kwietniówki 2017

Yza, ja mam w foteliku wkładkę dla noworodka więc nic innego nie kupuję...
    O wkładki laktacyjne też się miałam pytać... miałam jakieś, do których wracałam, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć które to były... nawet wizualnie nie pamiętam.
    Podkłady mam kilka rozmiarów, ale kurcze dziś nie powiem jakie... takie około 60x40 cm chyba to nawet w szpitalu scieliłam jak Anię przewijałam... a na łóżko to większe trzeba... coś mi zostało też z poprzedniego razu... Zamawiałam u tej JustineX...

Kosmetyki z Emolium i Lipikar polecam bardzo... wg mnie najlepsze emolienty.. cenowo mniej przyjemne, ale często są promocje. Zawsze do nich wracałam... Żadne tańsze nie sprawdziły się tak jak te... U nas już właśnie czekają Emulsja do kąpieli, krem (który w sumie już Ania używa)... i emulsja do ciała z Emolium. Chociaż jeśli chodzi o emulsje do ciała to wolę Lipkar Baume AP... Mogę Wam też polecić z Emolium krem na wiatr i mróz - bardzo fajny....
    I właściwie z kosmetyków to tyle... a używam jeszcze u Ani Lipikar Syndet do mycia... Także w tej kwestii już jestem zaopatrzona...

Frida już czeka i wkłady do niej. Cążki musze jeszcze kupić nowe... Parę rzeczy z apteki typu Linomag, Bepanthen itp...ale to już na sam koniec...

U nas malowanie trwa, jeden pokój nie ten sam nie mogę się doczekać jak wrocę i zacznę porządki... i wreszcie pranie ciuszków i ułożenie w szafie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez frezyjka Zobacz posta
    Yza ja zamawiałam z tej apteki tylko biale nie niebieskie ale tam masz rozne moze tobie przypadna inne do gustu.
    http://www.aptekagemini.pl/category/...-higieniczne/4
    Te 40x60cm? Bo właśnie o wielkość mi chodzi.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Yza mój kot też ma jakąś fazę ostatnio na przytulasy, a najbardziej to prosi, żeby go na ręce wziąć i nosić. Nosić, a nie siedzieć! Co za uparciuch. Jak tylko usiąde to schodzi ze mnie i łapkami mnie stuka, że chce na ręce. I noszę go jak bobasa po karmieniu, któremu musi się odbić
    Ehh boję się, że wyczuwa sytuację aż za bardzo i później będzie mega zazdrosny o Julę... On to takie moje kocie dziecko jest, trudno mi go odrzucać, skoro chce się tulić do brzucha, spać na mnie czy być wzięty na ręce.
    Jula też często kopie jak on spi przy brzuchu i mruczy - mam nadzieję, że to z radości, a nie z irytacji, że jakieś szumy ma

Cały garnek gulaszu poszedł... Mąż zjadł wczoraj podwójną porcję, resztę do pracy zabrał bo tylko pusty garnek został.
    Dziś krewetki będą dla odmiany. Kiedyś nie lubiłam, ale mąż mi zaserwował w fajnym sosie i uwielbiam. Pikantne, aromatyczne i szybko się robi (poza oczyszczaniem ich, ale to robota dla męża).

Chciałam iść dziś do galerii kupić kombinezon na wyjście ze szpitala i jeszcze może jakieś pajace, bo tego wciąż nie mam. Mama zadzwoniła, że jest tak ślisko, że to poezja... U nas na osiedlu inwestor położyl taką kostkę chodnikowa, która przy minimalnym mrozie czy śniegu jest już jak lodowisko, więc zostaję w domu. Najwyżej męża może namowię po obiedzie na wypad. O ile nie będzie paraliżu na drogach.

Z kosmetyków nic jeszcze nie mam, myślę, że w lutym pozamawiam. Te podkłady muszę kupić w jakimś mega rozmiarze, bo właśnie znając moje predyspozycje do okresu to i po porodzie będzie jazda, a szkoda nowego materaca... Ostatnio wymyślilam, że może na podłodze będę spała w połogu - łatwiej zmyć podłogę :P
    Głupoty gadam, co?

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Macierzanka, mam to samo, co chwilę brzuchem o coś szturcham i jestem w szoku że już nie płaski hahahah

Kosmetyki też z emolium pokupowalam, właśnie na gemini ostatnio była na nie promocja, mam nadzieję, że będą dobre. A podkłady wzięłam 40x60, nie wiem czy jeszcze jakieś większe brać... bo w razie czego mam też dość dużo pieluch flanelowych

Fotelik, który wybraliśmy też ma od razu wkładkę i doświadczone mamy, foteliki się bardzo brudzą? Bo podoba mi się taki jeden słodki, ciemny różowy, ale K. marudzi, że za jasny i bierzemy szary

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    A z tymi zwierzętami serio coś jest, że wyczuwają Maleństwa. Mamy w domu 3 psy (o zgrozo jutro przyjeżdża czwarty) i tak jak nigdy się nie lubiliśmy tak od jakiegoś czasu jak wieczorem sobie siedzę czy leżę to mnie oblegają. Zachwycona nie jestem

Maminka, dobry pomysł z tą podłoga!

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Dziekuje dziewczynki mniej wiecej wiem juz o co chodzi
    Bylam po rybke.. Yza takiego smaka mi narobilas
    Teraz wcinam pomidorowa z ryzem

Nati przy okazji spacerek zaliczyla fajnie

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Te podkłady to ja tez zamówiłam 40/60.
    Kosmetyki z Emolium świetne są używam dla starszego syna bo ma AZS i odkąd ich wypróbowałam to innych nie chce.Jeszcze ten krem nabuzi musze dostac ztego. Zreszta ja ostatnio dostałam jakiejś wysypki ostatnio na rękach i tez tym smarowałam.Wkladke mam w foteliku i larwo sie ja zdejmuje wiec nie potrzeba mi dodatkowej.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-11 zobacz kalendarz
    Witajcie.
    Dziękuję za tak liczne i ciepłe powitanie

Gratuluję dziewczynom własnych gniazdek. My odbieramy swoje ( większe ) 28 stycznia.
    Nie kupowaliśmy z rynku wtórnego, trafiła nam się okazja na zamianę. Starsze małżeństwo nie było w stanie utrzymać swojego dużego mieszkania i szukali czegoś mniejszego.
    I takim oto sposobem, zamieniliśmy swoje 2 pokojowe na większe. Na razie jeszcze ekipa remontowa jest w środku, ale na szczęście została już tylko kosmetyka.

Widzę że nie tylko ja cierpię z powodu bezsennych nocy. Co za okropieństwo. Budzę się o 4 nad ranem i przewracam się z boku na bok aż do 7. Za to od 7 spałabym ja suseł.
    Bolą mnie pachwiny i boki brzucha, pewnie dlatego że córeczka ułożona jest poprzecznie. Oby tylko zechciała się obrócić do porodu, bo w przeciwnym razie mam gwarantowaną cesarkę. Poprzednie dzieci rodziłam naturalnie, córkę w 31 tc , a syna w 42, nie śpieszyło mu się

Dziękuję za rady odnośnie pielęgnacji pępuszka. Będę wię używać Octenisept, jednak kupować nie będę, został mi po moich operacjach z ubiegłego roku, termin ważności jeszcze aktualny.
    Za to muszę kupić gaziki, waciki, nakładki na sutki i w sumie te najdrobniejsze rzeczy.

Zastanawiam się nad butelką. Teraz jest tylu producentów i tyle firm że ciężko się zdecydować. Przy pierwszym dziecku miałam butelki szklane, haha, po siostrzeńcu zostały a szkoda było się pozbywać. Przy synu już pojawiał się Avent, ten jednak był wyjątkowo wybredny i nie chciał pić przez te aventowskie smoczki. Wybrał sobie najzwyklejsze i tak zostało do końca dokarmiania.

Jak sobie radzicie z bólami głowy? Ja cierpię na nie praktycznie od początku ciąży. Mój lekarz mówi żeby nie przesadzać z lekarstwami. Doraźnie paracetamol. Ale głowa boli mnie praktycznie codziennie. W dodatku od 2 tygodni męczę się z paskudnym przeziębieniem. Katar po kolana, kaszel i ogólne osłabienie. Dziś nawet czuję jakbym miała stan podgorączkowy, termometr jednak nic nie pokazuje.
    Z leków które biorę to na gardło to tabletki do ssania Prenalen - bezpieczne dla kobiet w ciąży, bez cukru i bardzo smaczne. Na katar wolno mi tylko maść majerankową. Chodzę więc z zielonym nosem, ale przynajmniej mogę oddychać. Próbuję też wysuszać wodą morską. Na początkowy kaszel, który był bardzo suchy przyjmowałam tabletki Emskie z Wadowic. Słone toto, niedobre, ale z suchego kaszlu przeszłam na mokry i o niebo lepiej. Przy suchym kaszlu myślałam że brzuch i oczy pękną mi z wysiłku.

Podglądając Was, wyczytałam że warto mieć otulacz Kupiłam więc na Allegro, niby używany. No właśnie, niby, bo parę chwil temu przyszła przesyłka, i jest zupełnie nowy, jeszcze w oryginalnym opakowaniu. Za olutacz Mother wraz z przesyłką zapłaciłam 21 zł. Kupiłam też rożek bo przy poprzednich dzieciach się sprawdzał.

Rozmyślam nad kompletem do łóżeczka Minky. Oglądałam na żywo w Smyku i jakość mnie nie zachwyciła. Może i mięciutki, ale strona bawełniana wyglądała jakby krowie z gardła ją wyciągnięto. Być może miałam pecha i trafiłam na taki sort ? Gdzie podziały się te dawne, bawełniane kocyki? Były cieplutkie i nawet po kilku latach użytkowania i prania wyglądały dobrze

Rozpisałam się, lubię to Odkąd jestem na zwolnieniu lekarskim, to nie mogę sobie miejsca znaleźć. Mąż w pracy, syn na praktykach, córka u chłopaka a ja sama.
    Fajnie że choć tak można mieć kontakt z ludźmi, a zwłaszcza z fajnymi kobietkami

Pozdrawiam Was ciepło w ten bury dzień.

PS. Czy Was też często wyrzuca z forum podczas pisania? Musze odświeżać i logować się ponownie by zamieścić tekst.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Ooo to muszę sprawdzić czy nasz fotelik ma tę wkładkę. W sumie nie pomyślałam.
    My kupiliśmy podkład na całe łóżko z Ikea, taki nieprzemakalny. Ok 100zł kosztował i mam nadzieję, że da radę.
    Moje koty to też przylepce straszne, jedna jest ze schroniska, a druga przybłęda.
    Muszę później popatrzeć na te higieniczne rzeczy bo zabrać się za to nie mogę :/
    Ula już trzeci dzień na dwór nie wychodzi :/ już doczekać się jutra nie mogę, J krócej jest w firmie, to na dwór wyjdziemy trochę.
    U mnie też pomidorowa z ryżem, a Ula z makaronem.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Sprawdź, sprawdź...powinnaś mieć

Monika, bijesz rekordy w długości postów ale to fajnie...
    Zdrówka życzę... ja się trzymam, ale moją Córę rozłożyło

A ja czekam na swój wąsaty otulacz ... w domu mamy jeden nowy rożek. I starczy... Zobaczymy co kawaler będzie preferował... może będzie zupełnie inny niż Siostra, która bardzo lubiła spać w różku...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów