Strona 487 z 1006
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,870 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witaj Monika! Ja tez w grupie jestem poczatkujaca. Mam synka ale mimo to wciaz duzo sie ucze.
    Sysiasia- fajny okres przed Wami, mozesz juz zaczac planowac jak sie urzadzicie.
    Yza niestety nie mam pojecia co moze pomoc
    Musze przyznac, ze ja kwestie jedzenia musze pomijac. Sam widok kuchni jest teraz ciezarem dla zoladka troche gotuje cos szybkiego, ale rzadko potem moge zjesc. Moj maz biedny, bo przyzwyczajony jest do obiadkow a teraz sam sobie musi doprawic jak juz cos upichce. W poprzedniej ciazy wymioty zdazaly mi sie nawet w 9 mies. A w 7 wciaz bylo kiepsko, teraz troche lepiej i nie schudlam na poczatku az tak znacznie.
    pisze duzo, bo w ostatnim czasie zaczelam rozmyslac i przez caly dzien zawsze sie nazbiera, a ze maz mial w poniedzialek jelitowke to jest tymczasowo na emigracji w salonie, wiec nie mam sie komu wygadac
    Synek byl dzis w przedszkolu, okazalo sie ze poniedziałkowa goraczka trwala tylko jeden dzien, wiec dzis go zawiozlam. Tata odpoczal a i on byl w 7 niebie, bo spotkal swojego kumpla
    W naszym przedszkolu dzieci nie mozna przywozic z goraczka, bo odsylaja, powinno sie tez po ustaniu goraczki odczekac 1 dzien. Katar i kaszel nie stanowia problemu, mowia ze to normalne, ale my nie mieszkamy w Polsce, wiec tu podejscie moze byc inne.
    Tu gdzie mieszkam (Szwecja) polozne robia tylko badania krwi i cukru plus cisnienie, a ze wyniki mam dobre to nic wiecej. Zazwyczaj jest tez tylko 1 usg ok. 20tc, ale ze mialam nisko macice i ryzyko cc to w pn- 27tc zrobili powtorke i juz byla "podciagnieta". A dodatkowo badaja mi odczynnik bo mam Rh- a synek +wiec ryzyko konfliktu sereologicznego w obecnej ciazy. Z tego powodu mialam jakis zastrzyk po porodzie i powtorke ok 12tc.
    w kwestii otulania to wiem, ze jak ktos umie to i kocyk/wieksza pieluszka wystarczy, ale ja nigdy tego nie widzialam, wiec wygodniej mi bedzie z otulaczem, tylko boje sie o to zeby sie mala nie przegrzala. Z drugim tak malo spiacym dzieckiem co byl Ben chyba nie dalabym rady
    Do pepka uzywalam tylko wacikow z przegotowana woda, do pupy ciepla woda i duze gaziki a w podrozy chusteczki dla maluchow z apteki o odpowiednim ph i bez perfum.
    Inhalator dostalam od siostry w przesylce swiatecznej razem z sola, ale jeszcze nie uzywany. Ja tez pamietam z dziecinstwa mamy inhalacje "parowki" i ze po nich nastepnego dnia bylam zwykle zdrowa, wiec wszystkim choraskom polecam! Koniecznie z sola z jodem.
    O i znow sie rozpisalam...
    moze przywolam meza i porozmawiamy o imieniu dla corci (wierci sie regularnie wieczorami), bo fajnie byloby do niej mowic po imieniu <3
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 19-01-17 o 21:00

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witajcie w piątkowy poranek
    Ja do pępuszka używałam octanisept więc i tym razem powtórka, tym bardziej że już mam zastosowanie octaniseptu jest bardzo szerokie, pielęgniarki nawet płukają nim gardło przy infekcji.
    Przy infekcji inhalacje z soli są bardzo pomocne więc polecam zakup urządzenia bądź zrobienia listy dla gości u mnie po urodzeniu synu wszyscy pytali czego potrzebuje przychodząc do dzidziusia...
    Warto też kupić separator do noska podłączany do odkurzacza

Ja lubię wszelaka kuchnię ale polską staram się przyrządzać chudo czyli bez zabielania zup śmietaną itp.

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Ślisko!!!
    Matko szklanka na chodnikach, na ulicach...

Ciąg dalszy zmagań z - ZGAGA juz się zdążyłam do niej przyzwyczaić

O dziwo - Gabriela zdrowa. Gardło ma podrażnione od gadania i śmiechu na zimnym, ostrym powietrzu
    Wiec dziś poleciała normalnie do przedszkola

Pytałam doktorki o te pneumokoki refundowane. W mojej przychodni jeszcze nie ma decyzji - która szczepionkę dostaną. Dopiero w połowie lutego będzie wiadomo, bo wtedy na szczepienia mają przyjść pierwsze dzieci 2017.
    Powiedziała ze porozmawiamy o nich na Bilansie Gabi (6latka) na początku marca
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cześć. U nas też wszystko oblodzone, J zjechał ze schodów, jak szedł do sklepu rano. Jak zdąży podjedzie po łóżeczko i materac dla Lucynki, ale coś z czasem ostatnio baaardzo kiepsko.
    U mnie są te problemy z bólem biodra i kości ogonowej bo biodro było skręcone i najwyraźniej teraz, jak się wszystko rozciąga, to ono nie daje rady, a kość ogonowa kiedyś stłuczona, do tego przy Uli też miałam te bóle więc pewnie moje dzieci są nisko i dodatkowo uciskają :/ ciężka sprawa bo teraz zaczyna się najtrudniejszy okres i jakoś przetrwać muszę.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Cześć. U nas też wszystko oblodzone, J zjechał ze schodów, jak szedł do sklepu rano. Jak zdąży podjedzie po łóżeczko i materac dla Lucynki, ale coś z czasem ostatnio baaardzo kiepsko.
    U mnie są te problemy z bólem biodra i kości ogonowej bo biodro było skręcone i najwyraźniej teraz, jak się wszystko rozciąga, to ono nie daje rady, a kość ogonowa kiedyś stłuczona, do tego przy Uli też miałam te bóle więc pewnie moje dzieci są nisko i dodatkowo uciskają :/ ciężka sprawa bo teraz zaczyna się najtrudniejszy okres i jakoś przetrwać muszę.
    Dasz rade...
    Ja nie jestem w stanie założyć sama sobie kozaków... bo boli spojenie i pachwiny...
    Ale teraz to już z górki...
    Zaraz luty - szybko minie i ostatnia prosta

Jakoś bardzo szybko miją mi ta ciąza

Kolejna noc w nie przespana, nie mogę sobie znaleźć miesca na łóżku a przez to budzę mojego męża. Wczoraj wieczorem się uśmiałam bo zawsze jak rodzice gdzieś wyjeżdżali na urlop to z mężem robiliśmy imprezki i szaleliśmy a teraz grzecznie myć się i spać hehe M stwierdził że starzejemy się :P
    U nas pada jakaś mżawka i też jest ślisko.
    Ann85 fajny pomysł z ta listą dla gości, chyba muszę tak zrobić bo chcemy kilka drobiazgów dokupić które będą potrzebne troszkę później więc akurat, bo wszyscy juz mają problem co kupić skoro druga dziewczynka i wszytsko mam po Julce.

Dziś skończyłam 27 tydzień. Teraz już niezależnie od źródeł pożegnałam 2 trymestr...

Wczoraj wróciłam z pracy po 8h i padłam do łóżka, wstałam zeby cos zjesc i padłam dalej.... nareszcie juz coraz blizej konca.... Mam tylko nadzieję, że się nie rozchoruję przez ten czas (pracuję z ludźmi któryzy nie zawsze przychodzą do mnie super zdrowi...)

Generalnie zaczynam czuć się jak słoniątko, ruszam się coraz mniej zgrabnie, tu coś zwalę, tam przewrócę czy potrącę.... poza tym zaczynam czuc pachwiny i biodra (biodra mam troche zle zbudowane i teraz daja sie mocniej we znaki). A poza tym wszystko wydaje sie byc ok

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Ja przy córce tez uzywałam octanisept do pępka i teraz też będę.

Dostałam skierowanie do diabetologa i w poniedziałek mam wizytę, ciekawa jestem co powie.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja robie porządki.
    Bo mój Niemąż jutro leci do pracy... więc żeby jutro nie mieć tyle do roboty... Dziś cześć zrobię
    Poza tym na 14 idziemy do mojej Mamci (dzień babci + urodziny mojego Brata) a mój D do Nas dojdzie.

Brzusio mam zdecydowanie wysoko...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Witam i ja
    Dziewczyny co kupywaly mieszkanko z wtornego rynku.. Co jeszcze zalatwia sie po notariuszu. Wiem ze tam zaplacimy podatek 2 % od mieszkanka i co dalej? Czy trzeba wymieniac dowody i prawo jazdy? Moze pomozecie? Jestem zielona..

No wreszcie piatek Maz wraca pobyc razem w weekend
    Sniadanko zjedzone. Dzis nalesniki byly a na obiadek zupa pomidorowa..

Ania b W Szwecji mieszkasz To np krew tylko morfologia? Nic dodatkowego typu toxo itp? Gratulacje dziewczynki U Nas tez dziewczynka druga

Ann 85 Ja nie zjem bez smietany zupy no juz tak zostalo jak w domu gotowali ciezko zawsze

Czy Was tez bola ruchy dzidzi? Juz daje sie we znaki Bardzo sie rozciaga

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów