Strona 481 z 1002
Pokaż wyniki od 4,801 do 4,810 z 10013

Kwietniówki 2017

Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    Magdzia ja myślę, że lekarze wcale nie dają tak chętnie antybiotyków ciężarnym i skoro Ty dostałaś to widocznie Twoja lekarka uznała, że nieleczona choroba może zaszkodzić Twojemu maleństwu bardziej niż zażyty antybiotyk. Ja bym pewnie wzięła... Tym bardziej, że Twój synek też chory...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Magdzia, jeśli lekarz zapisał to chyba bym brała. Ja się próbowałam leczyć na własną rękę, ale gin mi powiedziała, że w ciąży łatwiej o powikłania i pomaszerowałam do lekarza. Skonsultuj to może z prowadzącą, powinna rozwiać Twoje wątpliwości.

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Catti, Yza, namówiłyście mnie na otulaczek z Motherhood . Wybrałam sobie w taki fajny princik, taki sam jaki mam na poduszce do karmienia, którą dostałam w wyprawce z pracy.
    Planowałam kupić tulika ale kosztuje ponad 100 zł i pożałowałam grosza. Nie każde dziecko lubi być otulane i wolę testować na produkcie na 35 zł .
    Przy okazji zamówiłam dwa ręczniczki kąpielowe dla małego.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Aj te choróbska... U nas Paweł gardło go boli i taki kaszel brzydki ma więc nie wiem czy do lekarza go jutro nie zapiszę.

A ja taka padnięta przez to malowanie. W sumie tylko jeden pokój ale i tak tyle zabawek i wszystkiego do wyniesienia było. A mąż jeszcze salon chciał ale stwierdziłam że ja muszę być bardziej sprawna do takich akcji.

Zdrówka dla wszystkich....

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam. Cały dzien mnie tu nie bylo.Jakos tak dziwnie sie dzis czulam. Jakas taka osłabiona bylam i przelezalam caly dzien. rano tylko dzieci zaprowadzilam na swietlice i pozniej o 12 po nich poszlam i nie mialam na nic sily.
    Co do tych szczepien to jeszcze nie wiem jak bede przy okazji u rodzinnego to sie popytam co i jak. Moj starszy syn szczepiony byl tymi szczepionkami normalnymi, młodszy mial 6 w 1 ale to bylo darmowe zagranica. Teraz nie wiem jak bede szczepic i na co.

U mnie dzis na obiadek była zupka ogorkowa z wczoraj i pozniej dorobiłam plackow ziemniaczanych z sosem z kurczaka. Mniam PYcha.

Dziewczyny a gdzie wy zamawiacie te otulaczki na jakiej stornie. Moze sama zamowie tez.

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Magdzia, ja już drugi tydzień przeziębiona,wczoraj internista a dziś laryngolog bo wydzielina z nosa brzydka.
    Mi obydwaj powiedzieli, że gdyby nie ciąża to bym dostała coś mocniejszego,a ze względu na Julę to dają alpejską kombinację różnych delikatniejszych leków.
    Miałam dziś kupić wszystkie,ale zaczęłam czytać opisy i przy dwóch jest info że w ciąży tylko wtedy, gdy korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu. No i zgłupiałam...
    Lekarz zalecił, to chyba powinnam zaufać, ale czuję się już tak odpowiedzialna za Julę (wiem, że każda z nas tak ma, ale dla mnie debiutantki takie emocjonalne odkrycia są często szokiem ), że poszłabym na koniec świata na kolanach byle uchronić ją przed czymkolwiek...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Co do antybiotyku w ciazy to jesli lekarz przepisal to nie ma obaw mozesz wziasc. Ja pamietam ze w pierwszej ciazy bralam antybiotyk dwa razy i dziecko urodziło sie zdrowe.Oni kobieta w ciazy nie przepisuja tak czesto antybiotykow . Juz w ostatecznosci.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Sa grupy antybiotykow bezpiecznych w ciazy.. A pisza na ulotkach ze w ostatecznosci bo musza gdyz nikt nie testowal lekow na kobietach w ciazy Mysle ze na tym etapie ciazy lepiej wziac antybiotyk niz zeby wirusy gorzej sie rozwinely.. Moja szwagierka brala juz 2 razy antybiotyk.. Juz duze nasze bobaski
    Ja mialam to szczescie ze nigdy nie bralam w ciazy antybiotyku ale jak trzeba ..

Zdrowka dziewczyny :*

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Hej
    Dzień szybko mi zleciał, ogólnie samopoczucie niewyraźne- głowa pobolewa mnie cały dzień, ale nic nie biorę bo paracetamol mi nie pomaga.

Jeśli macie wątpliwości co do leków to może będę mogła pomóc w niektórych przypadkach jako farmaceuta. Na pewno w ciąży bezpieczne antybiotyki to amoksycylina i z grupy cefalosporyn. Jeśli lekarz któreś z tych zaleci to można brać nie narażając maluszka, ale są też takie, których ja nawet jakby lekarz zalecił bym nie wzięła np. tetracyklina więcej efektów niepożądanych niż korzyści. Niby lekarz wie najlepiej, ale mam takiego który nie próbował uraczyć na ból ucha mieszanką 2 antybiotyków w tym tetracykliny i hydrokoryzony w 14 tygodniu. Nie wzięłam i przeszło w sumie po tygodniu. Każda z nas zna swojego lekarza i wie czy mu ufać jak coś to faktycznie dzwonić do gina dla pewności.
    Kupiłam dzisiaj rożek i parę drobiazgów i zamówiłam materac jednak pianka 10cm. Mam przynajmniej pewność że nie uczuli.

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Katarzynka 1982 dostałam DUOMOX i podejrzewam ze ten jest bezpieczny bo już go 2 razy w ciazy brałamn w tym\ raz na samym początki bo mi zakażenie jakieś dróg rodnych wyszło. Ale tak właśnie teraz schizuje bo to już 3 raz i czy nie zaszkodzę. Z drugiej strony tak jak piszecie lepiej szybciej sie wyleczyć niż zagrażać dziecku bakteriami.

Co do otulaczkó to ja miałam kupiony ponad 5 lat temu taki zwykły z moterheed i był fajny choć ja akurat za dużo go nie używałam bo do miesiąca miałam dziecko w szpitalu a potem szybko z niego wyrósł. Na razie oprócz 2 bodziaków i kaftanika z Pepco nic nie kupiłam i jakoś tak się boje bo ostatniej stracie. Stwierdziłam ze na poczatek coś tam mam po synu a potem jak bede pewna ze jest wszysko ok to zawsze zamówię przez neta. Zresztą teraz całą kasa idzie na na prawe silnika więc i tak nie mam za co szaleć ;/ Planuje kupić w następnym miesiącu koszule do szpitala i jakieś kosmetyki mini dla mnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów