Strona 480 z 1002
Pokaż wyniki od 4,791 do 4,800 z 10016

Kwietniówki 2017

No i laurki już gotowe... nawet dwa komplety przygotowane do wysłania i będą niespodzianką...a potem zdjęcia z sesji dołożymy jak już dostaniemy... nie mogę się doczekać ;p

Mąż był chory... i teraz coś i ja i Ania kaszlemy ...obawiam się, że to początek...
    Miałam ją szczepić w lutym...ale czytałam że u nas ma być wtedy szczyt zachorowań na grypę i grypodobne... jak odwilż przyjdzie, więc sobie chyba daruję i poczekam jeszcze chwilkę... byle przed narodzinami Brata ją zaszczepić..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Jakiś koszmar z tymi zachorowaniami teraz :/
    Ja dziś jakaś bez sił jestem. Nie wiem czy pogoda tak na mnie wpływa, ale tylko bym spała. A Ula za to pełna energii i chęci do zabawy

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    Ja dziś słomiana wdowa - mąż wybył w delegację, na szczęście tylko do jutra.

Trochę się martwię, czy nie złapałam jakiegoś wirusa kiedy byłam w poniedziałek w przychodni u ginekologa bo wczoraj i dziś mam takie lekkie skurcze jak przy jelitówce i biegam do toalety co nie jest normalne, bo jak do tej pory raczej miałam z tym problem. Może nie ma jakieś masakry ale jest to dziwne. I raczej też nie jadłam nic innego ani dziwnego więc nie wiem o co chodzi...

Mój mąż wymyślił weekendowy wypad nad morze, póki jeszcze jestem w miarę rześka, więc już się nie mogę doczekać wyjazdu pod koniec przyszłego tygodnia

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Margo, fajna niespodzianka
    Pij dużo wody by się nie odwodnić przez to bieganie do kibelka...
    Ja się ostatnio cały czas czuję jak słomiana wdowa J cały czas w firmie, przyjeżdża wieczorami, nie mamy dla siebie czasu... Dziś czeka nas rozmowa, tzw.profilaktyczny OPR. Bo coś mi leży na sercu i mówię mu delikatnie, to nic więc skoro nie można po dobroci, to już nie będzie tak miło.
    Eh...
    Chcę już móc wychodzić na spacery, do ludzi, zrobić cokolwiek innego, a nie tylko to co konieczne i niezbędne.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja bylam z Nati w biedronce a ze mamy dosyc daleko to i spacer zaliczony mam nadzieje ze bedzie dobrze nam sie spalo
    Pampuchy usmazylam i bede miala na jutro na sniadanie z dzemem i mlekiem szalenstwo
    Dziewczyny caly czas sie martwie mamy teraz z mezem tyle zalatwiania a wszystko na odleglosc eh.. Niech szybciej ten styczen zleci..

O mnie
    MMmargo Super sprawa tez bym sobie pojechala gzies daleko zdala od ludzi pochodzic i pomyslec

O mnie
    Palina bym pomogla ale biore tylko magnez co mam w wit nic dodatkowo..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Magga111

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Palina ja mam często skurcze i biorę 6 tabletek magne b6 dziennie, do tej pory brałam 4, ale gin kazała zwiększyć dawkę. W poprzedniej ciąży też miałam często skurcze, dr powiedziała że nic się nie dzieje, taka moja uroda najwidoczniej.

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-30 zobacz kalendarz
    palina mi tez często twardnieje brzuch i w sumie w badaniach wyszedł mi niedobór magnezu wiec biore 6 tabletek Asmagu dziennie, tak mi lekarz kazał

robicie smaka tymi obiadami i pampuchami, eh ja to uwielbiam wszelkie wypieki ciastowe

dzis mi juz lepiej ale nic nie robiłam leżałam ile sie dało, czasem przy 3,5 latce łatwe to nie jest, na szczęscie obiad miałam z wczoraj, gorzej z jutrem bo pasowało by mi do miasta sie ruszyc i kupic cos mojej koleżance dla dzieciątka 2 tygodniowego i ja odwiedzic , pewnie szoku doznam jak zobacze takiego szkrabka bo troszke sie odzwyczaiłam

Senior Member Awatar Magdzia
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-19 zobacz kalendarz
    Data
    19.06.2011
    Witam znikłam na trochę bo nas dorwało okropne chorubsko od piątku młody gorączkował do 39 i leżał prawie cały dzień a i mnie coś zaczęło brać tzn. gardo boleć i ogólne osłabienie. Mąż w sobotę się zajął młodym ale niestety w niedziele jechał na usterkę Za to ja cały poniedziałek pzelezałam bo dostałam takiego kataru ze zużyłam duże opakowanie chusteczek w 2 godz.- lekarka oceniła przeziębienie i kazał zrobić crp. Wyszło mi ono podwyższone do 25 więc dziś jak u niej byłam kazała wsiąść antybiotyk. Mówiła ze jakbym nie była w ciąży to by antybiotyku nie dała ale ze jestem to mam wsiąść :/ i teraz sama nie wiem czy ma racje. Mama mówi "bierz" a mąż "po co się truć" ja kataru już nie mma ale zapchany nos i trochę zielony katar za to kaszel taki głęboki odrywający się
    Co myślicie o antybiotykach w ciąży?
    Dodam ze jak młody dotarł do lekarza to okazało się ze ma anginę?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów