Strona 475 z 1006
Pokaż wyniki od 4,741 do 4,750 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ann85 Zobacz posta
    Co do fotelików, to uważam że te na pasach i bazie są dobre, jak wybierze się dobrą firmę i model. Na bazie na pewno są wygodniejsze bo szybsze w obsłudze, czyli montaż w aucie Jednak warto zwrócić uwagę, że najlepszy fotelik na rynku nie spełni swojej funkcji jak będzie w nim źle zapięte dziecko i nam na szkoleniu główny nacisk właśnie na to kładł prowadzący.
    Moje trzy znajome i szwagierka woziły dzieci źle zapiete, więc wcale nie jest to takie proste i oczywiste.
    Masz rację, przede wszystkim trzeba dobrze zapisać pasy bo sam fotelik bezpieczeństwa nie zapewni.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Magga dziękuję

odbiło mi i zrobiłam faworki... Tzn. zostało mi teraz smażenie, a już biodra bolą... No ale zaczęłam to skończę

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    A ja "zdycham" - jak ja nienawidzę chorowac w ciąży :/
    Tak to już bym sobie zaaplikowała garsc leków i do rana jak nowonarodzona - a tak... masakra
    Dobrze ze choć Mały fika w brzuszku - to wiem ze z nim jest ok. Gabcia tez ma dziś baterie na maxa naładowane
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Maminka mmmmm ale smaka mi narobilas chyba w weekend tez usmaze
    Okraglinka zdrowka :* Niestety trzeba przetrwac to juz malo nam zostalo

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Jak zadzwoniłam do lekarza to za dużo nie pomogli :/
    Herbata z miodem lub sokiem malinowym
    Mleko + miód + czosnek
    Krople dla niemowląt do nosa

A mi wszystko zalega w zatokach :/ głową mi pęka, oczy pieką... jak nie będzie lepiej w czwartek - lekarz...
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Okrąglinka jeśli dasz radę to zjedz kanapkę z czosnkiem a do tego sok malinowy taki ciepły do picia. A najlepiej jak byś dosypała wit. C.

Ja ostatnio zastosowałam taki zestaw i szybko postawiło mnie na nogi. Ale to zależy czy dasz radę zjeść czosnek. Bo ja dałam ale w poprzedniej ciąży takie leczenie zakończyło się szybko wizytą w toalecie.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Czy tylko ja mam taki leniwy dzień??? No nic mi się nie chcę ledwo zupę ugotowałam. A jeszcze trzy worki ubrań do przejrzenia i posegregowania dla Ali. A mi się tak nie chce...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ja od ponad tygodnia jestem przeziębiona. Dziś poszłam do lekarza, to też usłyszałam, że to, co do tej pory robiłam jest najlepszym lekarstwem w tym stanie. Jadłam kanapki z czosnkiem (chociaż od 2-3 dni nie jem, bo czosnek zbyt wpływa mi na trawienie), i codziennie piję po kilka takich mikstur: świezy imbir w plastrach zalewam wrzątkiem, wrzucam 3-4 goździki, dodaję cytrynę i jak przestygnie to słodzę lyżeczką miodu.
    Miodu od dziecka nie lubię.... Dla mnie ma straszny zapach i smak, ale dla Juli się musiałam przemóc. Z resztą jak wcisnę porządnie cytrynę to tego charakterystycznego smaku już tak nie czuję.

A lekarz dziś zrobił mi test CRP, i z zaleceń to witcC (nic odkrywczego), do nosa sól fizjologiczna, na gardło tantum verde do płukania i do inhalacji Obas oil.
    Jutro jeszcze mnie wcisnął do swojego kolegi laryngologa, by ten popatrzył w nos, gardło itp, czy na pewno nie ma tam nic strasznego.
    Generalnie na antybiotyk się nie kwalifikuję (i dobrze, bo nie chcę Juli truć), ale wachlarza metod nie mamy i samo musi się skończyć...

Ciekawe, ile jeszcze...

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Yza ja farbowalam raz narazie. Ale chyba bede musiala jeszcze przed porodem,mam pelno siwych wlosow(31 lat). U mnie w rodzinie genetyczne ze szybko wychodza siwe.

Mnie przeziebienie rozlozylo na dobre

Odebralam wyniki z gluzkozy,po 2 h mialam 160. To duzo? Niestety hemoglobina tez niska. W pierwszej ciazy tez mialam niska i zelazo bralam, teraz pewnie tez bede musiala.

Co do pampresow. Ja uzywalam dady,tescowe tesco love i pampersy oryginalne. Kupialm na probe rossmanowskie i nie podpasowaly mi.

Senior Member
    justyspj

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-30 zobacz kalendarz
    Co do karmienia w szpitalu. Ja mialam cc,pokarm mialam,ale corka nie mogla zlapac brodawki bo plaskie. Polozne wmawialy mi ze corka jest leniwa,ze mi sie nie chce i ze nie mam pokarmu,choc pokazywalam im ze mam i samo mi lecialo. Mimo to zadna nie chciala pomoc ja przystawic. W koncu przyszla jakas inna polozna i powiedziala bym kupila nakladki i to zadzialalo. Teraz na liście zakupow dzidziusiowych tez mam w razie czego by 2 raz nie przechodzic koszmaru.

Szkola rodzenia hmm z checia bym poszla. Ale nie zawsze mialabym z kim corke zostawic. No i coz nowego uslysze tam? Ale bym wyszla do ludzi i poznala inne mamy. W pierwszej ciazy chodzilam i do tej pory przyjaznie sie z jedna z uczestniczek, a nasze corki sa rowniez kolezankami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów