Strona 473 z 1005
Pokaż wyniki od 4,721 do 4,730 z 10047

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    W zeszłym roku, na początku mój K. sobie wymyślił, że chce mieć jeszcze jaśniejszą blondynkę niż jestem naturalnie i jakoś mnie namówił, a takie piękne włoski miałam na wakacje planowałem coś z tym zrobić, ale pani ginekolog powiedziała, że w 1 trymestrze lepiej nie farbować, także chodziłam trochę z 2-kolorowymi włosami, śmiesznie to wyglądało w grudniu, przed świętami się w końcu do fryzjera wybrałam, uprzedziłam, że w ciąży jestem, panie powiedziały, że te farby nie są szkodliwe, więc sobie zrobiłam ładne przejście z naturalnego ciemniejszego blondu do tego jaśniejszego, teraz tylko podcinać i przez najbliższe lata żadnego farbowania

Co do karmienia bardzo bym chciała kp, ale wolę się też jakoś nie nastawiać, że na pewno będę.

Może i głupie pytania zadaję, ale wybaczcie, jestem kompletnie zielona, także jeszcze jednej rady potrzebuję. A chodzi o fotelik. Czy naprawdę jest tak, że wystarczy dobry fotelik, który przeszedł testy, a baza to niepotrzebny wydatek? Czy jednak baza dużo daje? Bo już tyle sprzecznych opinii przeczytałam

2. dzieckozakupy.pl
    Ponoć niektóre foteliki niby w testach mają więcej przy samych pasach niż na bazach... ale nie wnikałam w temat - może to po prostu foteliki, które nie są montowane na bazach wcale? Nie wiem....
    Dla mnie na chłopski rozum taka baza dużo daje, bo jakby nie było jest to stałe umocowanie do auta... i na tej podstawie się uparłam że kupujemy drugi z bazą. Sprzedałam ten bez i kupiłam nowy... taki fotelik nie jeździ, nie rusza się... no jest sztywny..
    Ale ekspertem nie jestem... Mam Maxi Cosi Pebble... z bazą FamilyFix...

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja polecam refleksy jezeli ktos ma naturalne ciemny blond Sama robilam w lipcu jak nie wiedzialm jeszcze o ciazy Nie czuc tak zniszczenia a niestety blondy maja to do siebie ze niszcza wlosy..
    Ja juz mialam na glowie chyba wszystkie kolory

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-10 zobacz kalendarz
    Cześc Dziewczyny,
    nie zaglądałam dłuzszy czas i 20 stron do nadrobienia... I jeszcze wiadomość o takiej tragedii u Agi . Strasznie wspólczuję, nie jestem sobie w stanie wyobrazić co mozna czuc w takiej sytuacji .

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Ala, nam w dwóch sklepach powiedzieli, że nie każdy fotelik na bazie będzie lepszą opcją, niż bez bazy.
    Musiałabym męża zapytać o wyjaśnienie techniczne, bo ja skupiłam się wtedy na wózkach, a męża zadaniem było wybranie fotelika.
    Finalnie kupiliśmy Maxi Cosi Pebble Plus, który właśnie z bazą ma ocenę 4, a na pasach 5. Będzie jeździć na pasach zatem.
    Na mój babski rozum baza jest trochę pewniejsza, ale pan doradca w sklepie skomentował to fachowo (niestety nie potrafię przytoczyć teraz jego argumentów). Domyślam się jednak, że gdyby chodziło mu tylko o zarobek to i baze by wcisnął, a tu sam odradził...

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    U nas juz po przeprowadzce, to były straszne dwa tygodnie wsród kartonów, bałaganu, braku kuchni i temperaturze 15 st w mieszkaniu .
    Ale juz z grubbsza sie ogarnęliśmy. Mamy kuchnię, z półtoratygodniową obsuwą ale mamy. Zostało jeszcze kilka worów do rozpakowania ale to nic pilnego. W weekend ogarniemy. Niemąż musi jeszcze zamontować jakies kinkiety i finito.
    Ja w miedzyczasie sie rozłozyłam - wirusowe zapalenie zatok. Domowe sposoby nie dały rady i dopiero wizyta u lekarza i leki na receptę dały poprawę.

W pt byłam na usg. Mały waży 1067 g i wszystko u niego w porządku . Miałam znów 3d/4d - juz ma taką sliczną buźkę

W zeszłym tygodniu przejrzałam ubranka, które juz kupiłam i sie okazało, że nic wiecej już nie potzrebuję z ubranek . A cały czas żyłam w przekonaniu, że jeszcze niz nie mam. Cos kupiłam tu, cos tam i sie uzbierało 13 bodziaków/pajaców i 10 par pólśpiechów i spodenek i czapeczek . Chyba wystarczy.
    Poprałam wszystko w normalnym proszku a blizej kwietnia wypiore jeszcze raz w proszku dla dzieci. Tylko jakim?

Ostatnio kupiłam tez dwa komplety poscieli i kocyk minky z podusią do wózka. Nie mam jeszcze łózeczka i materaca. W lutym ogarnę.

Dziś zapisałam się do szkoły rodzenia. Zaczynam 6 lutego. Ale jestem ciekawa

Senior Member
    Maminka89

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-15 zobacz kalendarz
    Drzewko, my też się zapisaliśmy do szkoły rodzenia i też 6 lutego pierwsze zajęcia.

Orientujesz się może w kwestii odpłatności?

Podobno jest teraz jakiś problem z finansowaniem szkoły dla warszawianek z budżetu miasta (grudzień i styczeń bez dofinansowania), i w tej naszej szkole jeśli dofinasowanie od lutego się pojawi to będzie darmowa, a jeśli nie to 500zł. Mój mąż w związku z tym chce, bym poszukała czegoś darmowego.
    Podobno na Madalińskiego jest darmowa, bo kolega męża z żoną tam chodzą teraz. Pchać się jednak w godzinach szczytu na Mokotów to wg mnie slaby pomysł i ja bym wolala coś bliżej Bemowa.
    Ew. jeśli się okaże, że na Karowej jest darmowa szkola to już wolę dojeżdżać tam, gdzie mam rodzić, niż do obcego szpitala.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez yza Zobacz posta
    Wiecie co, my chyba jednak na Mazury pojedziemy na wakacje
    Znajomi nam polecają bardzo zaciszne miejsce las, woda, cisza i spokój. Do tego w fajnej cenie mielibyśmy apartament dwupoziomowy, do tego śniadania. Ogromny teren, atrakcje dla dzieci, prywatny pomost.
    A mamy wstępnie zarezerwowane wczasy nad morzem, ale J dzwonił do właścicielki i jako stali bywalcy możemy spokojnie się zastanawiać do kiedy chcemy, a ona ten pokój zawsze wynajmie. Więc super dla nas
    Podziel się namiarem
    Też myślimy o Mazurach
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member
    Drzewko Pomarańczowe

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Nie wiem jak to jest z dofnansowaniem bo nie jestem jeszcze Warszawianką pełna gebą, nie mam tu meldunku i jeszcze nie płacę tu podatków. Dla mnie tylko opcja platna zatem . Ale jak robiłam dzis rekonesans to jest problem, żeby znależć na szybko szkołe rodzenia. Problem z miejscami. W moim szpitalu bez szans na zapisanie się. Ta która wybrałam ma akredytacje tego szpitala wiec ok.
    Do jakiej szkoły jetses zapisana?

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Cytat Zamieszczone przez Maminka89 Zobacz posta
    Drzewko, my też się zapisaliśmy do szkoły rodzenia i też 6 lutego pierwsze zajęcia.

Orientujesz się może w kwestii odpłatności?

Podobno jest teraz jakiś problem z finansowaniem szkoły dla warszawianek z budżetu miasta (grudzień i styczeń bez dofinansowania), i w tej naszej szkole jeśli dofinasowanie od lutego się pojawi to będzie darmowa, a jeśli nie to 500zł. Mój mąż w związku z tym chce, bym poszukała czegoś darmowego.
    Podobno na Madalińskiego jest darmowa, bo kolega męża z żoną tam chodzą teraz. Pchać się jednak w godzinach szczytu na Mokotów to wg mnie slaby pomysł i ja bym wolala coś bliżej Bemowa.
    Ew. jeśli się okaże, że na Karowej jest darmowa szkola to już wolę dojeżdżać tam, gdzie mam rodzić, niż do obcego szpitala.
    Zawsze jest tak ze dla zamedlowanych Matek w Warszawie jest darmowa.
    Nie ma znaczenia grudzień/styczeń.
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów