Strona 472 z 1006
Pokaż wyniki od 4,711 do 4,720 z 10052

Kwietniówki 2017

Member
    pesetka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-08 zobacz kalendarz
    Mój synek ma 19 miesięcy, od początku stycznia śpi już w tapczaniku i kolderke kupiliśmy 100x135. Palina radzę szybciej przenieść córeczkę do nowego łóżeczka, żeby nie poczula, że coś jej odebraliscie i żeby zdążyła zapomnieć o starym łóżeczku
    Co do karmienia w szpitalu to u nas na ladzie przy której siedziały położne stały butelki z mlekiem. Można było brać kiedy się chce i ile się chcę. W. szpitalu syna ani razu nie karmilam piersią, bo po pierwsze po cc nie miałam pokarmu po drugie byłam tam tak zestresowana, że to ostatnie czego chcialam, żeby jeszcze się stresować, że syn głodny. W domu bez najmniejszego problemu przystawialam synka i pokarm po dobie się pojawił. Na sali lezalam że mną dziewczyna która mimo, iż miała pokarm dokarmiala butlą bo była zwyczajnie zmęczona i też nie było problemów.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, farbujecie włosy w ciąży?
    Bo powiem szczerze, że ja nie i przy Uli nie było źle, bo miałam krótkie włosy, tak teraz jest tragedia. Do fryzjera na podcięcie się umówiłam i zastanawiam się czy nie rzucić koloru bo jednak ten mój naturalny efektowny nie jest.
    Doradźcie proszę

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza ja nie farbuje chyba zapuszcze moj kolor bo boje sie co bedzie po porodzie pewnie poleca garsciami tak z Nati mialam tez masakra..

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Yza - ja farbuję.
    Już dwa razy byłam i jeszcze w połowie marca przed porodem pójdę.
    Robiłam ostatnio z refleksami.
    Teraz tylko farba bedzie.
    Na porodówce nie bedę siwymi świecić

Ja też farbuję teraz farby nie są aż tak szkodliwe jak kiedyś. Też przed porodem muszę zrobić włosy bo później może być różnie z czasem hehe.
    Pestka u Julki w pokoju jest teraz tylko łózko i szafka nocna i jakies zabawki, czekamy na meble chce ją przenieś jak będzie pokój całkowicie umeblowany żeby poczuła że to jest jej pokój i jej mebelki. Także może w połowie lutego zrobimy parapetówkę i przeniesiemy Julkę do jej królestwa.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja farbowałam włosy w listopadzie i planuje iść pod koniec stycznia bądź z początkiem lutego. Kolor zbliżony do mojego to może do porodu się obejdzie już bez farbowania

Ja młodego przeniosłam na łóżko jak miał 20 miesięcy i był zachwycony

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Właśnie już sama nie wiemwiem, zapisałam się na farbę, a dziś jeszcze się dr zapytam.
    Zrobiłyśmy z Ulą mydełka dla babć na ich święto cudowny zapach jest w całym mieszkaniu
    Zostaną jeszcze do zrobienia krawaty albo muszki dla dziadków i laurki, ale z tym Ula da sobie sama radę.
    A myślicie, że jest różnica czy się rozjaśnia, czy się robi jakiś kolor?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Pestka rewelacja z tym dostępem do mleka w szpitalu, u mnie właśnie zabrakło tego akcentu.

O mnie
    Yza ja myśle, że to zależy od farby jaką będziesz farbowała włosy ale teraz te preparaty naprawdę są innej jakości jak parę lat wstecz.
    Mnie bardzo kusił blond ale wiazałoby się to z częstym farbowaniem więc zrobiłam tylko jasne refleksy.

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Nasz Paweł też już długo śpi we własnym łóżku tylko ma szczebelki dookoła i wejście zostawione. Pościel dużą taką 140-160 x 200. Tylko że on strasznie kopie i się rozkrywa. Przywiązuje kołdrę do szczebelków bo nie mam siły ciągle go okrywać. A często nawet to nie pomaga bo śpi na wierzchu.

Ja przed ciążą ufarbowałam ostatni raz takim kolorem że teraz to wyglądają jak refleksy i nie ma jakiegoś strasznego odrostu. A potem po porodzie planuje umalować.

No i w ten weekend jak m wróci robimy malowanie sypialni i pokoju dzieci. Bo mamy wspólny pokój tak jeszcze ok. roku a potem z m do salonu a tam zrobimy tylko dziecięcy. Takie uroki małego domu. Ale jak to mówią ciasny ale własny. W tym roku kupiliśmy działkę i planujemy budowę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów