Strona 471 z 1002
Pokaż wyniki od 4,701 do 4,710 z 10019

Kwietniówki 2017

Yza, moze byc inaczej... choc tez chcialabym wierzyc ze będzie ok... u mnie nie bylo doradcy lakracyjnego... :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    CattiBrie przez pierwszą dobę nie jest w ogóle dziecku potrzebny pokarm. Ja młodego dostawiałam cały czas bo chciałam karmić piersią, ale dnia następnego o 17 był już tak głodny, że cały czas płakał, nie szło go uspokoić a cyca (z którego i tak nic nie leciało) nie chciał bo taki był już nakręcony. Wreszcie wywalczyłam od starszej położnej butelkę, która spojrzała na mnie jak na matkę 24 godz. po cesarce która chce karmić ale nie ma jeszcze czym... Młody wypił 5 ml i spał 3 godz.
    Jak dnia następnego poszłam po butelkę to oczywiście znowu mnie zbyly aż do obchodu lekarskiego. Doktor nie słyszał myśli bo tak płakał mój syn i wtedy same poleciały po butelkę ... bo przecież dziecko głodne... I to mnie najbardziej frustruje, że robią nagonkę iż kobieta musi karmić piersią, a prawda jest taka, że jeśli chcesz to mimo braku pokarmu na początku, zastoju, pogryzionych sutków i tak będziesz, jak ja przez 20 miesięcy. A jak nie chcesz to po trzech dniach wrócisz z maluchem do domu i przejdziesz na mleko zmodyfikowane... Tylko po co te stresy...

Senior Member
    frezyjka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-31 zobacz kalendarz
    Witam u nas dziś znowu mrozik. Chłopcy jeden pojechał na basen drugi na kulig a ja chwilowo odpoczywam.

Co do wózków i kol polecam pompowane i skretne kola.Sama mieszkam na wsi i często spacerujemy po lesie i wiem że takie zdaja rezultat. Nie polecam tych z trzema kółkami.

Paulina co do pościeli to moi chłopcy odkąd śpią w normalnych łóżkach to pościel maja taka jak dla dorosłych na pojedyncze lóżko. A moi śpią odkąd skończyli 2latka na łóżkach nie w łóżeczku.

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Ja mam dla syna kołdrę 150x200 ale taką leciutką, która nie krępuje jego ruchów, kupowałam w Ikea.

Moja znajoma pełnowymiarowa pościel składa na pół i wtedy mały jej się nie odkopuje ale to już kwestia bobasa, bo mój się wierci że i tak nie zdaloby to efektów.

Ja tez się nie nastawiam na karmienie piersią z Julką zbyt mocno byłam pewna że będę ją karmić a wyszło jak wyszło. Zresztą co ma być to będzie jak nie będe karmić piersią to dziecko na mleku modyfikowanym tez urośnie i będzie zdrowe. Chciałabym karmić ale nic na siłe.

Dzięki dziewczyny muszę Kupić tą pościel bo do kwietnia Julka musi zwolnić łóżeczko dla Maleństwa. My nadal nie mamy imienia to takie trudne że masakra

Senior Member
    figa1

O mnie
    Jestem mamą wspaniałej tójki:)
    Ale natworzyłyście od rana

Zdrowia dla chorych - małych i dużych!

Palina - do dużego łóżka też od razu kupowałam pełnowymiarową pościel - 160x200.
    Nie ma obaw, że się Julka zaplącze.
    I wszystkie standardowe komplety na taką pościel będą pasować, więc bez dodatkowych wydatków w sumie można się obyć.

W szpitalu, w którym ja rodziłam było jakoś normalnie z karmieniem.
    Jak się nie dawało rady to można było dostać butelkę.
    Tak samo nie było problemu, żeby na noc dziecko było pod opieką położnych na neonatologii.
    Albo, jak mama szła sie umyć to też mogła dziecko tam zaprowadzić.
    Ja na pierwszą noc dziecko zostawiałam tam i tylko mi na karmienie pani przyprowadzała.
    Moi obydwoje byli naświetlani - wtedy już obowiązkowo na oddziale neonatologii (pomieszczenie na końcu korytarza, bo to mały oddział)
    I nie mogłam ich karmić piersią tylko odciągałam pokarm i karmili ich podgrzewanym - podobno dzięki temu bilirubina szybciej spadała.
    No i mimo butelki potem spokojnie KP do roku.

Frezyjka - fajnie twoim chłopcom.
    Szczególnie tego kuligu zazdroszczę

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wyniki mam ok, d dimery nie rosną - uffff, toxo bez zmian - już trzeci raz robiłam w tej ciąży i chyba ostatni, morfologia bez tragedii, żelazo trochę spada, tylko ja mam tak, że zawsze mam powyżej normy, a teraz mam ok70, a dolna granica to 40. Więc dość szybko mi spada, muszę o tym z dr porozmawiać.
    Jeszcze tarczycowe wyniki, ale J zapomniał odebrać więc mój tata ma po nie iść, ale myślę, że będą dobre
    Bardzo się cieszę, że d dimery mam dobre bo bez zastrzyków się udaje pierwszy raz

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Wiecie co, my chyba jednak na Mazury pojedziemy na wakacje
    Znajomi nam polecają bardzo zaciszne miejsce las, woda, cisza i spokój. Do tego w fajnej cenie mielibyśmy apartament dwupoziomowy, do tego śniadania. Ogromny teren, atrakcje dla dzieci, prywatny pomost.
    A mamy wstępnie zarezerwowane wczasy nad morzem, ale J dzwonił do właścicielki i jako stali bywalcy możemy spokojnie się zastanawiać do kiedy chcemy, a ona ten pokój zawsze wynajmie. Więc super dla nas

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Yza Wczoraj bylo balowanie do polnocy bo zasnenela mi o 18 a ja mialam smieci do wyrzucenia to jej nie budzilam juz zeby miec czas wyniesc je ..
    Polecam mazury Pochodze z okolic Mragowa
    Ja narazie bardzo chcialabym karmic piersia i mam nadzieje ze sie uda bo z Nati niestety nie mialam pokarmu caly czas glodna byla i w szpitalu mocno spadla z wagi.. Ale teraz juz mam siare w ciazy wiec moze sie uda

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nie robilam toxo ostatni raz w 18 tyg a gina sie spytalam to powiedzial ze juz nie trzeba i mysle czy na wlasna reke nie powtorzyc..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów