Strona 470 z 1006
Pokaż wyniki od 4,691 do 4,700 z 10052

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Witam kolejną mamusie.

Dziewczyny dużo zdrowia!!
    Mrozy ustały to na nowo masę przeziębień...
    U Młodego, w zeszłym tyg.w przedszkolu panowała grypa jelitowa ale na szczęście się nią nie zaraził...za to przyniósł i sprzedał mężowi, który przez weekend umierał.

2. dzieckozakupy.pl
    To na pewno zależy od szpitala... i tego co piszesz to ten Twój dba o współczesne standardy... czyli dziecko z mama, wsparcie przy kp, a nie jego zaburzanie... mam nadzieje (niewielką) ze 5 lat coś zmienilo w moim szpitalu...

I zamierzasz na własną rękę dokarmiac?w ocenie stanu noworodka wazna jest wiedza ile dziecko je i jak przybiera na wadze. U Twojego dziecka pewnie wszystko szlo jak powinno...a mm nie dawali, jesli deklaroealas chec kp ... nie na innego sposobu na rozbujanie laktacji niz dostawianie do piersi...
    U mnie jednak przy moim nawale podawanie mm dziecku ktore pieknie ssalo to szczyt lenistwa pielegniarek...i nie bede mowic czego jeszcze.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-12 zobacz kalendarz
    Sysiasia, jeszcze córka śpi? Jejjjj z niej taki śpioszek? O której chodzi spać?
    Moja Mała to o 20'30 max jest w łóżku, a jak pośpi do 8 rano to jest super, zzazwyczaj tak 7-7.30 się budzi, ale lubi poprzytulać się w łóżku więc chociaż to dobre

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Chcialabym rodzic w takik szpitalu jak Kolezanka
    Yza , ja bede miala cc kolo 11 wiec personel liczny bedzie... a moge miec w pon lub srody bo wtedy jest moja lekarka... wybraliśmy wstepnie tak, zeby bylo bezpiecznie dla Malego... 39tydzien i 2 dni
    Oby sie udalo... ale kwestie ansetezjologa tez poruszalam... i moja lekarka juz wie kogo bede do mnie prosic.

Zdrowia dla wszystkich chorowitków!
    U nas w szpitalu tzn 2 lata temu jak mama chciała mleko to dostała bo nie każda ma od razu tyle pokarmu, i jeżeli chciała odpocząć też mogła oddać dziecko pielęgniarce i w każdej chwili po nie iśc. Pielęgniarka nawet jak słyszała że dziecko długo płacze a mamusia nie daje sobie rady to zabierała maleństwo do siebie zeby je uspokoić.
    Ja też mam skrętne koła i nie wyobrażam sobie innych bo ja dużo jeździłam wózkiem po domu a na sztywnych kołach to jak maiłabym podnosić ten wózek żeby skręcić to dziękuję bardzo. A tak myk i jedną ręką wszędzie wjechałam gdzie chciałam. I tez nie uznaje wózków na 3 kołach w ogóle są dla mnie zbyt kosmiczne.

Teraz pytanie zupełnie z innej beczki do mam które mają starsze dzieci, jak wiecie urządzam mojej Julce pokój i muszę kupić pościel materac ma 180x80 jaką ja muszę kupic dużą pościel żeby służyła na kilka lat a moja 2 letnia Julka w niej nie zginęła? Bo ta jej z łóżeczka jest dobra ale musiałabym kupić dla drugiego dziecka też w takich wymiarach i to trochę bez sensu mieć 2 komplety takiej pościeli. Tym bardziej że hmm chyba wiecej dzieci nie planujemy.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Ja urodziłam Ulę w nocy więc do rana byłam na pooperacyjnej, a rano przywieźli mnie na normalną salę i zrobiłam mały raban , że mają mi natuchmiast dziecko przywieźć i od tej pory Mała była ze mną cały czas. Fakt, pielęgniarki przychodziły przed nocą i się pytały czy dziecko zostaje, czy oddaję je na noc. A i jedna położna była cudowna, taka z powołania, starsza kobitka, ale tak super pomagała matkom, które miały problemy z karmieniem. Przychodziła na każdą prośbę, wspaniała kobieta. Reszta miała stosunek obojętny. A że ja nie potrzebowałam ich pomocy więc trudno mi ocenić ich zaangażowanie, ale raczej pamiętam, że strasznie cisnęły na kp. Mm baaaardzo niechętnie przynosiły. Wolały doradcę laktacyjnego zawołać.
    Ciekawe jak to w tym szpitalu jest.
    I też zastanawiam się czy kp za drugim razem też się powiedzie? Bo przy Uli to nie miałam problemu, a ciekawi mnie czy teraz może być inaczej?

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem

Senior Member Awatar Ann85
    O mnie
    Jestem szczęśliwą mamą Maciusia i Ewuni
    Katarzynka1982 dzięki za wieści o pampersach, odwiedzę dziś rossmana i się okupie bo to fajna cena

Ja ruchy czuje bardzo wyraźnie mimo łożyska na przedniej ścianie ale to są inne ruchy niż te wykonywane przez syna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez CattiBrie Zobacz posta
    Chcialabym rodzic w takik szpitalu jak Kolezanka
    Yza , ja bede miala cc kolo 11 wiec personel liczny bedzie... a moge miec w pon lub srody bo wtedy jest moja lekarka... wybraliśmy wstepnie tak, zeby bylo bezpiecznie dla Malego... 39tydzien i 2 dni
    Oby sie udalo... ale kwestie ansetezjologa tez poruszalam... i moja lekarka juz wie kogo bede do mnie prosic.
    Też ma nazwiska zapisane, polecane osoby przez koleżankę i dziś zamierzam porozmawiać z gin o tym

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez palina Zobacz posta
    Zdrowia dla wszystkich chorowitków!
    U nas w szpitalu tzn 2 lata temu jak mama chciała mleko to dostała bo nie każda ma od razu tyle pokarmu, i jeżeli chciała odpocząć też mogła oddać dziecko pielęgniarce i w każdej chwili po nie iśc. Pielęgniarka nawet jak słyszała że dziecko długo płacze a mamusia nie daje sobie rady to zabierała maleństwo do siebie zeby je uspokoić.
    Ja też mam skrętne koła i nie wyobrażam sobie innych bo ja dużo jeździłam wózkiem po domu a na sztywnych kołach to jak maiłabym podnosić ten wózek żeby skręcić to dziękuję bardzo. A tak myk i jedną ręką wszędzie wjechałam gdzie chciałam. I tez nie uznaje wózków na 3 kołach w ogóle są dla mnie zbyt kosmiczne.

Teraz pytanie zupełnie z innej beczki do mam które mają starsze dzieci, jak wiecie urządzam mojej Julce pokój i muszę kupić pościel materac ma 180x80 jaką ja muszę kupic dużą pościel żeby służyła na kilka lat a moja 2 letnia Julka w niej nie zginęła? Bo ta jej z łóżeczka jest dobra ale musiałabym kupić dla drugiego dziecka też w takich wymiarach i to trochę bez sensu mieć 2 komplety takiej pościeli. Tym bardziej że hmm chyba wiecej dzieci nie planujemy.
    Ula ma kołdrę o standardowych wymiarach, jak dla dorosłego. Nie zawija się w niej, nie zakrywa cała, nic jej nie spada na podłogę, a przykryta jest cała, bo tak lubi.

Senior Member Awatar yza
    Mieszka w
    okolice Łodzi
    O mnie
    Łożysko mam przodujące, a ruchy czuję czasami baaardzo intensywne. Zależy to jak Mała się ułoży. A ostatnio tak zboksowała Ulę, że tę aż zabolało

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów