Strona 468 z 1002
Pokaż wyniki od 4,671 do 4,680 z 10013

Kwietniówki 2017

Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cattie my też przeszliśmy horror w szpitalu po porodzie. Nakarmiony butelką potem nie chciał ssać piersi. Wył na cały oddział bo mu samo mleko nie leciało, nakładki poszły w ruch a nawet polewałam odciąganym mlekiem.
    A te małpy jak zabrały Pawła na naświetlanie to go dokarmiały. Po dwóch tygodniach to myślałam że oszaleje...

Ala
    my mieliśmy i teraz też będziemy mieli wózek na kołach pompowanych i nieskrętnych. Na pewno na złe warunki terenowe to tylko pompowane. A czy skretne czy nie to kwestia gustu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MegW
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lila 28 Zobacz posta
    Tak czesto piszecie, ze szkraby Wam w brzuszku wariują, ze zaczynam sie martwić. Moja mała jest raczej spokojna, rzadko kopie, a dziś to prawie wogle. Może jestem przewrażliwiona - w końcu to moja pierwsza ciaza
    Słyszałam, ze podobno powinno sie liczyć ruchy dziecka ? To ja chyba nie miałabym zbytnio jak - a uprzedzam, ze jestem bardzo szczupła a brzuch ogromny.
    Ostatnio jak byłam w szpitalu to położne tłumaczyły pani obok że dziecko raz jest bardziej aktywne a raz mniej. No i ułożenie też ma swój wpływ. Spróbuj coś słodkiego i połóż się na lewym boku. U nas zawsze pomaga.

A jesli nie pomoże to lepiej sprawdzić na ktg.

Senior Member
    katarzynka1982

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-19 zobacz kalendarz
    Różnie z tym łożyskiem jest i ruchami. Ja mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy czuję często i wyraźnie, również w nocy czasem tak kopie że zasnąć nie mogę, chyba więc to indywidualna sprawa. Mąż tylko jak przykłada rękę i ucho to mówi że nie czuje jeszcze oznak bytowania synka w brzuszku

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Szczęśliwa Mamuśka - Cudownych Dzieciaczków ♡ & Aniołka ♡ (*)
    Mleko + miód + czosnek poszedł w ruch... jak ja tego nie znoszę... mam nadzieje ze Szymon nie da mi popalićprzez ten przysmak na noc
    Teraz już tylko łozeczko
    25.02.2011 21:50 4000g 56cm 10 pkt 40+4 tc SN

Czekamy na Nasz Maleńki Cud <3 Szymuś <3

16.05.2016 Aniołek (*) 9tc
    Tabela Kwietniówek - https://docs.google.com/spreadsheets...?usp=drive_web

Senior Member Awatar Ala_D
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    Za to moja Mała to chyba będzie leniuszek po mnie, bo kopniaki czuję rzadko, częściej widzę jak taka gula wędruje z jednej strony brzucha, do drugiej, jakby się rozciągała i przeciągnęła ręką albo nóżką po brzuchu super to wygląda

A widzę, że z tym wózkiem też mi nie pomożecie, widać każdej co innego odpowiada, trzeba będzie ryzykować

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Ja tez dziewczyny mam na przedniej scianie ale czuje baaaardzo wszystkie nawet najmniejsze ruchy.. Ale to tez zalezy od bobaska bo np z Nati mialam na tylniej scianie a takich wyraznych i czestych ruchow nie czulam
    My mamy przednie skretne kola i mi odpowiada fajnie sie prowadzi ..
    My w sobote umowe przedwstepna podpisujemy wiec niedlugo czeka nas jeszcze przeprowadzka ufff juz bym chciala miec to za soba.. Dlatego narazie nic z wyprawki juz nie kupuje dopiero jak sie przeprowadzimy na swoje zaczne wic gniazdko

Senior Member Awatar sysiasia44
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-12 zobacz kalendarz
    Zjadlam bulke na mleku z miodem Grzesze o tej porze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar MMMargo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-21 zobacz kalendarz
    A my po kolejnej wizycie, niestety usg nie było (chyba Pochwaliłam mojego gin ostatnio i zapeszyłam) wiec nie wiem ile waży ten nasz mały człowieczek. Na szczęście wszystkie wyniki są książkowe, wreszcie ALT wróciło do normy. I cukier też więc kamień z serca.

Mu już wózek mamy, koła pompowane skrętne. Na miejskie warunki i nasze potrzeby w sam raz.

Byliśmy też na szkole rodzenia, fajna sprawa bo my czekamy na pierwsze dziecko więc jesteśmy zieleni w temacie jak szczypiorek na wiosnę. Zawsze fajnie jak ktoś coś podpowie, doradzi itd...

Member
    Lila 28

Mieszka w
    Okolice Warszawy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MegW Zobacz posta
    Ostatnio jak byłam w szpitalu to położne tłumaczyły pani obok że dziecko raz jest bardziej aktywne a raz mniej. No i ułożenie też ma swój wpływ. Spróbuj coś słodkiego i połóż się na lewym boku. U nas zawsze pomaga.

A jesli nie pomoże to lepiej sprawdzić na ktg.
    Zjadlam całe opakowanie litrowych lodów ;p to chyba wystarczająca porcja cukru he a pózniej jeszcze pochlonelam loda na patyku he dzisiaj miałam dziwne zachcianki
    A mała wogle nie reagowała . Może taki dzień

Senior Member Awatar ania b
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-04-20 zobacz kalendarz
    Witam przyszłe mamy
    Napiszę kilka słów o sobie. Mam 30 lat i 23.04. spodziewam się przyjścia na świat mojego drugiego dziecka, córki. Mój synek będzie starszy od siostry o 23 miesice, zatem przede mną i mężem stoi poniekąd podwójne wyzwanie

Synek urodził się przez sn i dziś dowiedziałam się, że na szczęście drugi poród też raczej będzie siłami natury (po pierwszym usg było pewne pradopodobieństwo cc).

Dla córki jeszce nic nie kupiliśmy, ale wiem że to co najpotrzebniejsze w domu jest, po synku, więc powinno być dobrze.

Na razie ciąża przebiega prawidłowo, więc cieszę się z tego powodu. Męczyła mnie tj. w pierwszej ciąży dolegliwość przypominająca rwę kulszową, ale tfu, tfu - w ostatnim tygodniu jest lepiej. Nie można też wierzyć jeśli ktoś mówi, że jeśli przy pierwszej ciąży miało się dużo mdłości, to przy drugiej ich nie będzie. Tym razem dostałam tabletki na mdłości i piję codziennie wywar z imbiru i jakoś sobie radzę.

Przytyłyśmy dotychczas ok 4kg, ale podejrzewam, że tj. z Benjaminem największy przyrost wagi czeka mniewłaśnie podczas 3 ostatnich miesięcy.

Czytałam pytanie o koła w wózkach. ja na pewno polecam pompowane, szczególnie na nierówne tereny, duży plus również za amortyzatory, szczególnie jeśli można je regulować. Co do skrętności to już chyba kwetia przyzwyczajenia/sposobu użytkowania. Lepiej sprawdzają się podczas robienia zakupów, na mniejszych przestrzeniach natomiast na dłuższe spacery po leśnych drogach chyba wybrałabym jednak nieskrętne.

W kwestii laktatora ciężko mi się wypowiedzieć, mam ręczny firmy medela (nie pamiętam dokładnie) i użyłam go dwa razy, ale mój mały nigdy nie nauczył się pić z butelki, wolał już prosto z kubeczka więc przestałam próbować.

Bardzo zaniepokoiło mnie to co pisałyście o dokarmianiu butelką przez położne, nawet gdy brak potrzeby. To moim zdaniem zwyczajne przeszkadzanie w prawidłowym rozwoju procesu laktacji. Chyba lepiej od razu napisać oświadczenie, że sobie nie życzymy bez naszej wiedzy i zgody.

Z mężem nie możemy wybrać imienia dla córki (inne imiona nam się podobają), na chwilę obecną jest Bianca, ale może łatwiej będzie gdy już ją zobaczymy (mamy jeszcze kilka opcji). Będziemy potrzebowali też wózka dla rodzeństwa a nowe są niestety drogie, używane zresztą też- i mały wybór szczególnie jeśli chce się coś używanego znaeźć.

Pozdrawiam Was i spróbuję zasnąć... a nie jest to ostatnio łaatwe niestety.
    Ostatnio edytowane przez ania b ; 17-01-17 o 19:46
    ... you are the dream that come true ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów